100% kobiet - Kazalnica Mięguszowiecka (helmet cam)

nagranie wprost z kamery na kasku, bez montażu i cięć. Wspinanie w 100% kobiecym zespole na Kazalnicy Mięguszowieckiej (nad Morskim Okiem). Jest to kultowa ściana również w środowisku wspinaczy; duża i bardzo eksponowana. Droga "Schody do Nieba" nie jest najłatwiejszą, a kluczowa płyta na 11 wyciągu (za VI+) bardzo techniczna. Niestety do tego miejsca nie starczyło nam baterii, więc tu jest wyciąg tylko za V+

10 komentarze:

jiivan
jiivan:
Fajnie, emocjonująco jakbym tam był :)
Klaudia Tasz
Klaudia Tasz:
Schody do nieba :) Nie liczyłam wyciągów, ale jest to miejsce tuż na prawo od Hokeja. nagrane tak z głupia frant, bo wyszło słońce. A na pierwszych ruchach kluczowej płyty ...padła mi bateria! tak się kończy nagrywanie pierdółek po drodze... Żal, bo piękne miejsce, ale przynajmniej taka pamiątka została ;)
marclazyable
marclazyable:
Super kobitki, idealny materiał na żonkę:)
kahrawLEEnah
kahrawLEEnah:
Coś wspaniałego! Zazdroszczę i oszczędzam na taternicki ;)
electrohunter77
electrohunter77:
wszystko napisane...wystarczy przeczytać ;)
Paweł Kwaśnik
Paweł Kwaśnik:
Cześć Klaudia
powiedz czy braliście jakies haki? czy sa potrzebne czy mozna sie bez nich obejsc, Zurtawski pisze ze na drodze duzo stalych hakow wiec moze bez mlota sie obejdzie? ps masz moze jeszcze jakies topo inne niz czyzewskiego?
Dariusz Purzycki
Dariusz Purzycki:
Jakaż to droga i ktory wyciag?
Grupa Inwestycyjna LUXURIOUS MOUNTAIN PROPERTIES
Grupa Inwestycyjna LUXURIOUS MOUNTAIN PROPERTIES:
KLAUDIA TASZ uwaga to wariatka! napadła na Hotel Wersal z bronią w ręku! Została skazana za to!
Krzysztof Panek
Krzysztof Panek:
Podziwiam Panią, też byłem na Kazalnicy, ale szedłem tylko zielonym szlakiem. Może jak kiedyś zostanę taternikiem wybiorę się na tą ścianę Kazalnicy, zapraszam na mój kanał ;)
SuperAZXCVB
SuperAZXCVB:
gratuluje odważnej wspinaczki ale samo nagranie jest do kitu i nie chodzi tu o jakość ale wygląda jakbyście nie mogły się ruszyć i ciągle te same skały są przed obiektywem. Przydałaby się jakaś panorama gór-zwłaszcza w tak słoneczny dzień. Powodzenia na kolejnych wspinaczkach