2007 [689] Polska v Bośnia i Hercegowina [1-0] Poland v Bosnia and Herzegovina

2007 [689] Polska v Bośnia i Hercegowina [1-0] Poland v Bosnia and Herzegovina
BOSNIA I HERCEGOWINA - POLSKA 0:1 (0:1)
15.12.2007 sobota, godz. 18:00
Kundu, World of Wonders Futbol Sahalarimiz (~200)
Kuddusi Muftuoglu TUR

BOS: Denis Mujkic - Damir Tosunovic, Kenan Cejvanovic, Jasmin Moranjkic, Mijo Studenovic - Edin Husic (k), Dorde Kamber, Elmir Kuduzovic, Josip Lukacevic (78 Haris Handzic) - Said Husejinovic (64 Emir Hadzic, 90 Semir Stilic), Eldin Adilovic (73 Vladimir Karalic).

TRENER: Szener Bajramovic.

POL: Mariusz Pawelek (k) - Grzegorz Bartczak (46 Mariusz Pawelec), Marcin Kus, Adam Kokoszka, Tomasz Lisowski - Szymon Pawlowski (46 Rafal Boguski), Michal Pazdan (69 Piotr Kuklis), Michal Golinski (69 Radoslaw Majewski), Tomasz Zahorski, Jakub Wawrzyniak (82 Piotr Madejski) - Pawel Brozek (69 Bartlomiej Grzelak).

TRENER: Leo Beenkahher HOL oraz Adam Nawalka, Boguslaw Kaczmarek, Frans Hoek HOL i goscinnie Jan Urban.

0:1 Golinski 42.

zolte kartki: Cejvanovic, Kuduzovic - Pazdan, Golinski.

czerwona kartka: Studenovic (60 min.)

NOTA: Pierwszy kontakt reprezentacji (Bosnia 87 rywalem Polski), premiera na neutralnym terenie (Kundu piatym miastem tureckim oraz 206 na szlaku bialo-czerwonych), zwyciestwo na poczatek. Najstarsi: urodzeni tego samego dnia Golinski i Pawelek (26 lat i 273 dni), najmlodszy Pazdan (20 i 85). Srednia wieku 23,18 (po zmianach 22,82). Zawodnicy wylacznie z polskiej ligi, reprezentowane siedem klubow (czterech zawodnikow z Gornika Zabrze i Wisly Krakow, trzech z Zaglebia Lubin, po dwoch z Legii i Widzewa). Osmiu debiutantow: Lisowski, Pawlowski, Pazdan, Boguski, Pawelec, Kuklis, Majewski i Madejski otrzymuja numery 814-821 na honorowej liscie. Pawelek 105 kapitanem w historii kadry. Rezerwowi: Grzegorz Bonin, Lukasz Broz, Maciej Gostomski, Dawid Nowak, Tomasz Nowak, Sebastian Przyrowski i Jakub Rzezniczak. Ostatni mecz dla Bartczaka, Grzelaka i debiutującego Madejskiego.

Powiązane wiadomości:

6 komentarze:

Jacek Duda
Jacek Duda:
baby Pazdan :)
krzysztof walczyszyn
krzysztof walczyszyn:
Dlaczego grając sredniakami ta gra wygląda 3x razy lepiej niż za Brzęczka.
Reprezentacja Polski [Poland National Team]
Reprezentacja Polski [Poland National Team]:
Zapraszam do odwiedzenia kanału, historia reprezentacji Polski w jednym miejscu ...
wystarczy wcisnąć przycisk "subskrybuj" ;) 👍
Pozdrawiam !
RawAirek
RawAirek:
Kolejny mecz "hotel na hotel" rezerwami, by zobaczyć, kto jest w stanie dołączyć do pierwszej kadry reprezentacji. Znowu nowe pomysły Beenhakkera przy rozegraniu akcji, a przy okazji pojawili się zawodnicy, którzy grają do dziś w klubach, m.in. Pazdan, Brożek czy Boguski.
larwa85
larwa85:
Pierwszy z 3 meczów do tej pory przeciwko Bośni i Hercegowinie i od razu wygrany, ale ligowym składem (tak jak wszystkie pozostałe). Z tych, co zagrali: Mariusz Pawełek (3. z 4 meczów), Grzegorz Bartczak (2. i ostatni mecz w kadrze, wcześniej z Węgrami), Marcin Kuś (6. z 7 meczów), Tomasz Lisowski (debiut na 3 mecze), Szymon Pawłowski (debiut na 17 meczów), Miachał Pazdan (debiut), Michał Goliński (2. na 5 meczów), Tomasz Zahorski (3. na 13 meczów), Mariusz Pawelec (debiut na 2 mecze), Rafał Boguski (debiut na 6 meczów), Piotr Kuklis (debiut na 2 mecze), Radosław Majewski (debiut na 9 meczów), Piotr Madejski (jedyny mecz w kadrze), Bartłomiej Grzelak (4. i ostatni mecz w kadrze).
codrignher
codrignher:
Panie kolego, jak już kopiuje Pan czyjąś robotę, to proszę podać źródło. Robisz super robotę zbierając te filmy do kupy, chętnie będę udostępniał wpisy, ale pod warunkiem podania nazwy strony. Pozdrawiam, kadrastatystycznie.