Adam Niedzielski o świadczeniach opieki zdrowotnej

Adam #Niedzielski - wystąpienie z 11 sierpnia 2021 r.
Posiedzenie Sejmu RP nr 36

Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz niektórych innych ustaw

Przebieg posiedzenia:

https://videoparlament.pl/posiedzenia/posiedzenie-sejmu-rp-nr-36/pierwszy-dzien-64

#polityka #polskapolityka #Sejm
Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na https://videoparlament.pl - w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas:
FB: https://www.facebook.com/videoparlamentpl
https://twitter.com/videoparlament

Źródła nagrań:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl

Powiązane wiadomości:

42 komentarze:

zxcvbnm
zxcvbnm:
psychopata, syntezator mowy, covidiota, terrorysta PiSraelski/antypolski niedzielski.
Barbara Rudnicka
Barbara Rudnicka:
co pan gada,mam skierowanie do kardfiologa,termin wrocław 29 luty następnego roku.jestem 70plus czeka pan na moją śmierć?
Krzysztof B
Krzysztof B:
Wypowiedział się na temat zdrowia drugorzędny ekonomista Mengele +.
Jozef Sen
Jozef Sen:
On się nie tłumaczy on rozkazuje.Żąda kasy na szczepionki i lekarzy żeby siedzieli cicho-za miskę ryżu znajdzie nadzorcę.
Seba 441
Seba 441:
przy waszym zarządzaniu to będzie zmarnowane 80 mld
krzysztof milords
krzysztof milords:
To jest pan x nie podlega pod prawodawstwo Polskie....a ma staniwisko ministra....CO TO JEST!!!!
luckyMan
luckyMan:
Jakiej narodowości jest ten ktoś
P12345 Z Polski
P12345 Z Polski:
Zaraz zaraz czy ten gość nie jeździł przypadkiem rowerem po Zamościu z kanistrem?
Waw Nad
Waw Nad:
Niedzielski, ustąp. Nie chcemy cie. Jesteś zlym czlowiekiem
grzegorz trzonkowski
grzegorz trzonkowski:
Niedzielski won!!!!
Kuli
Kuli:
Wooooooooooooon mi stąd !!!!
Pretorian NR
Pretorian NR:
Morderca i zbrodniarz!
BINEK320
BINEK320:
O Boże ile łapek w dół aż szkoda gadać
Grzesiek Matlak
Grzesiek Matlak:
Chciałeś powiedzieć ze jesteś niepoczytalny. I jak skończysz karierę w sejmie to odrazu starasz się o żółte papiery żebyś siedzieć nie poszedł.
Przemysław Kaziu
Przemysław Kaziu:
Kłamca jak morawiecki, precz bandyto Polaków
Maciej Witczak
Maciej Witczak:
Bredzi
Zbigniew Kuczynski
Zbigniew Kuczynski:
Niedzielski w godzinach pracy biega w parku z ochroniarzem i nie przeszkadza mu pandemia. W dodatku dostaje za swoją pracę gigantyczną podwyżkę .
Jola M
Jola M:
Tragedia co robią kiolejne podwyżki dla nas wszystkich
Andrzej Andrzej
Andrzej Andrzej:
Masowy morderca
czesław ziaja
czesław ziaja:
przyspieszenie...... hahahhaaaaaaaaaa
Lucja Guz
Lucja Guz:
niedzielski ....SMIERC.☠💀. twoj PRZYDOMEK

🤢🤮
P12345 Z Polski
P12345 Z Polski:
Niedzielski w sejmie mówi dwa razy szybciej, niż gdy przemawia do Narodu strasząc swoimi wyliczeniami
Kalesony i skarpety
Kalesony i skarpety:
Choooy!
tomasz polonski
tomasz polonski:
Minister zgonów
Majku Kal
Majku Kal:
Bandzior
Ania Anna
Ania Anna:
W przypadku takiego fanatyzmu covidowego z jakim mamy do czynienia, myślę że priorytetową sprawą przede wszystkim jest podział pieniędzy w publicznej służbie zdrowia na dwie pule, bo płacenie składek przez przeciwników szczepionek na covid-19 mija się z celem. Jak ich nie zabije covid-19, to ich zabije fanatyk covid-19 :) Nie dosyć że z powodu innego podejścia do tematu codziennie poddawani są medialnej nagonce, to jeszcze m.in. na swoim utrzymaniu mają całe stado covidowych fanatyków niezdolnych do jakiejkolwiek głębszej refleksji.
Grzesiek Matlak
Grzesiek Matlak:
Jesteś g*****y niz ta ustawa przewiduje
[Rara Avis]
[Rara Avis]:
Będziesz wisiał Niedzielski razem z Morawieckim za te zbrodnie na Polakach
P12345 Z Polski
P12345 Z Polski:
Będziesz siedział Niedzielski
Andrew Cannon
Andrew Cannon:
PiS - PRYMITYWIZM I BEZPRAWIE W SEJMIE RP! Wszyscy ktorzy mysleli ze ta PROWINCJONALNA NAUCZYCIELKA i PiS - FUNKCJONARIUSZKA Elzbieta WITEK cos soba reprezentuje powinni zrobic IQ TEST!
NIGDY nie zapomne w jaki CHAMSKI, PRYMITYWNY SPOSOB potraktowala RPO profesora BODNARA w Sejmie PRZERYWAJAC MU SPRAWOZDANIE!

Podczas głosowania nad składem sejmowej komisji do spraw zwalczania pedofilii marszałek Elżbieta Witek nie mogła opanować śmiechu. Bardzo rozśmieszała ją fraza "członek komisji"

„Umożliwił mi dostęp do prohibitów i z zapartym tchem siedziałam w bibliotece i czytałam. To były przedwojenne gazety i książki historyczne z okresu międzywojennego. Stamtąd czerpałam wiedzę o Katyniu czy układzie Ribbentrop-Mołotow” – powiedziała sześć lat temu Elżbieta Witek w wywiadzie dla jednej z gazet.

Potężna kompromitacja Elżbiety Witek dużo mówi o niej samej. Powierzchowna wiedza, brak kultury, kłamstwa na temat opozycji, atakowanie Unii Europejskiej – taka osoba nie może być marszałkiem Sejmu. Jest po prostu kolejnym pionkiem Kaczyńskiego.
Waw Nad
Waw Nad:
Niedzielski zbrodniarzu, odejdź. Niszczysz Polske i Polaków
Krzysztof B
Krzysztof B:
Ten bandyta jeszcze nie siedzi. Co to za sejm. Bandyta tam ma prawo się wypowiadać. To nie jest sejm tylko giełda bandytów. Niedzielski na szubienice, zabiłeś 150 tys ludzi.
Jan Kowalski
Jan Kowalski:
Psychopata o zapędach nazistowskich.
Ivo Gffdd
Ivo Gffdd:
Lekarz POZ wystawił mi skierowanie na Cito do endokrynologa bo mój stan się nagle pogorszył .Kontrolna wizyta była ustalona na listopad bo jestem w trakcie leczenia ale lekarz POZ po złych wynikach stwierdził ,że nie mogę tak długo czekać.Więc poszedłem do swojego specjalisty a on stwierdził ,że nie da rady mnie nigdzie wcisnąć.Od dwóch lat tylko teleporady u specjalisty to jest tak samo jak plombowanie zębów u stomatologa prze telefon.Nie mogę uwierzyć ,że jest tak dobrze , że aż źle.
Andrzej Bury
Andrzej Bury:
A ja mam nadzieję, że ten facet pójdzie siedzieć.
Andrew Cannon
Andrew Cannon:
Jarosław Gowin: Każdy mój poseł dostał bardzo atrakcyjną ofertę handlową. To korupcja polityczna.
Paweł Wojtunik:
Rada dla korumpowanych w ostatnich dniach polityków: korupcję należy zgłaszać a nie o niej gadać lub się jej poddawać…
mec Roman Giertych
Ponoć amerykańska prokuratura ma wszcząć śledztwo w sprawie korupcji ma szkodę podmiotu amerykańskiego polegającej na kupowaniu posadami posłów na Sejm. Oznaczałoby to ściganie osób uznanych za skorumpowane przez amerykański wymiar sprawiedliwości na całym świecie.
P L
P L:
do tej pory zwiększanie podatków pomogło???! To dla czego teraz ma być inaczej?
Helena Majek
Helena Majek:
Ups...nie cieszy się pan panie ministrze choroby dobrymi opiniami. To bardzo smutne. Oczywiście powód znają wszyscy Polacy. Tak dzielnie pan walczy z pandemia że mamy jedna katastrofę narodową i chyba powinno się ogłosić taka żałobę. Tyle ludzi zmarło bo nie mogli się leczyć.150 tys.ponad przeciętna z ub.łat. Teraz jeszcze to nachalnie wyszczepianie preparatem genetycznym z nieskonczonym procesem badawczym. Nawet na dzieciach. Dokąd ten pociąg pędzi panie ministrze? I co jak zwiwkszycie składkę zdrowotną to nareszcie będzie super? Otóż nie będzie. Wszystko szlag trafi jak miliardy złotówek na respiratory maski iine potrzeby medyczne i niemedyczne. Ta gra się kończy. Polacy jeszcze trochę pociągnąć. Ale nie pański pociąg tylko swój. Wolni ludzie też mają plany.
czarli czarli
czarli czarli:
minister zbrodni
Halina Cichocka
Halina Cichocka:
Przyspieszenie to dostaniecie jak z buta strzela i nie wiem czy dacie rade sie zatrzymac.Bajdurzenie
Andrew Cannon
Andrew Cannon:
Magdalena Adamowicz MEP:
Każdy parlamentarzysta, który poprze zniszczenie wolności słowa - odbierze Polakom prawo do wolnych wyborów, i wymusi państwową kradzież amerykańskiego kapitału, musi zostać objęty osobistymi sankcjami USA. Będzie petycja do Kongresu St.Zj.!
@POTUS
@USEmbassyWarsaw
@StateDept
Pir M
Pir M:
PODPALACZ i PIROMAN
BOHATERAMI RZĄDU polin w Polsce. ZGŁASZAJCIE MIASTA GDZIE PODPALACZE  OPERUJĄ  ABY SZYBCIEJ ICH ZŁAPAC. ha ha ha ha ha 🤣
■ Czy złapią tego podpalacza? Pewnie że policja jest bezradna, bo nie ma on znaków szczególnych nosa, brwi i warg - zapomnieli o tym jego twórcy. Ale to pikuś 🙃 Najważniejsze, że mają powód do wprowadzania "dyscypliny" dla niezaszczepionych i pokazania otumanionych "wyszczeoionym" kto w polin rzadzi. I o to chodziło 🤬
■ SZACUNEK DLA tej wspólnoty narodowej która uczestniczyła w Marszu 🇵🇱
A propos : nie przyszła oglądać Marsz  postać wymyślona przez agenturę - nijaki " antyszepionkowiec" bądź podpalacz-terrorysta🤣 ?
■  Czy bohaterscy  podpalacze ZAPROPONOWANI  przez PREMIERA i ministrów koszernego rządu  to ci sami którzy podpalają składowiska opon albo śmieci w całej Polsce  ?! Powinni już dawno być zatrzymani osobiście przez Pana Niedzielskiego tego od zarazy i terroru.
■ Im bardziej będzie agentura prześladować ludzi nieszczepionych i  i MAMIĆ WYJĄTKOWOSCIĄ otumanionych kłamliwą propagandą "WYSZCZEPIONYCH" i robić oszukańcze koszerne interesy finansowe💰🇮🇱 i polityczne - tym mocniejsza będzie odpowiedz z ich strony I WIĘCEJ ŚMIECHU tak potrzebnego w tym ponurym bezprawnym obecnie czasie.
■ Straszenie , prześladowania rozpoczął polski rzad i wymierzył w ludzi rocznym lokdownem i policyjnymi prześladowaniami w tym pobiciami i astronomicznymi karami dla zwykłych ludzi.
■ Nie da się nie zauważyć ze ta pandemia jest tak zabójcza ze trzeba wysyłać policje do bicia i karania ludzi.
A podobno rozważano nawet użycie wojska.... ! Plany dalszej "pracy" tego rządu poznamy być może jak wróci MISZA Dworczyk pupil Niedzielskiego który kierują programem narodowego wyszczepiania - narazie jest schowany przed kimś komu podpadł a co ujawnili hakerzy łącznie z jego dawnym imieniem. No cóż, tak to bywa  w interesach różnego rodzaju.
■ Twarz tej zarazy w Polsce MINISTER ZDROWIA - UCIEKA standardowo jako TCHÓRZ ze spotkania , które sam ustalił ( bastion PIS ! )bo nie jest wstanie spojrzeć w oczy mieszkańcom ani udzielić prawdziwych informacji. MORALNOŚĆ i etyka oraz prawda to CECHY OBCE tym osobnikom ba ! uważane jako obrzydliwe i przynależne  wyłącznie pysznym (!) gojom.
■ To obca moralnie ZAKŁAMANIA do szpiku nacja nie mająca żadnego wspólnego genotypu z ludzkością.
PISZCIE O TYCH PODPALACZACH I PIROMANACH NIEDZIELSKIEGO I STWORZCIE PELEN HUMORU PROGRAM NA TEN TEMAT WE WSZYSTKICH NIEZALEZNECH KANALACH. "PROPAGANDA" SMIECHU O PODPOLACZACH WIĘCEJ ZDZIAŁA NIZ INNE MAŁO WAŻNE TEMATY . To działa, naprawdę. SPRÓBUJCIE !
🇵🇱🤜