Agata Watróbska o Lart studiO

"Jak zdałam za trzecim razem, już po Larcie, to byłam o wiele przytomniejsza na tych studiach. Tam może nie być czasu na to, żeby znaleźć siebie jako aktora. Lart bardzo mnie ukształtował. Ja doskonale wiedziałam jaki teatr chcę uprawiać, jakie mam podejście do aktorstwa i potrafiłam będąc na I roku AT powiedzieć, że coś mi się nie podoba, a coś podoba. Nie dałam się do końca przerobić na taką dziewczynę, która tak będzie stała na scenie i nie wiedziała w jakim kierunku chce pójść, jak jej reżyser nie powie. Jeżeli przepracujesz ze swoim serduchem, naprawdę kupę godzin, tak szczerze, dotkniesz siebie gdzieś tam wewnątrz i staniesz na egzaminie." - Agata Wątróbska.

Agata Wątóbska Absolwentka Lart studiO*2003 opowiada o swojej pierwszej Szkole Aktorskiej , o zawodzie aktorki i o egzaminach do szkoły teatralnej.
Fragmenty Panelu Dyskusyjnego zarejestrowane 27.02.2012 r. z okazji obchodów XX - lecia Lart studiO* oraz fragmenty występu Agaty Wątróbskiej na Urodzinach Lart studiO* w krakowskim Klubie "Pod Jaszczurami". W Panelu wzięli udział wybitni absolwenci Lart studiO* : Anna Cieślak, Monika Jarosińska, Olga Frycz, Grzegorz Kliś, Karol Pocheć, Paweł Nawrocki.