Akcja w Elektrowni Turów

19 marca aktywiści Greenpeace z Polski, Węgier, Niemiec, Czech i Słowacji weszli na ponad 100 metrową chłodnię kominową elektrowni w Turowie. W ten sposób ekolodzy chcieli zwrócić uwagę na skandaliczny proceder współspalania drewna z węglem w konwencjonalnych elektrowniach.

10 komentarze:

Piotres19
Piotres19:
dlaczego do nich nie strzelano kiedy byli na chłodni?
jakundel
jakundel:
Szacunek dla Was!!!
anitaa306
anitaa306:
jedna z uczestniczek powiedziała nam,ze wzięli po 30tys zł za to,że tam przyjechali.Greenpeace i NWO dobrze płaci.
oolekk
oolekk:
tak trzymać !
87kasia98
87kasia98:
bezpieczeństwo jest priorytetem... jasne mogli wejść tam do środka jeszcze po co tylko na chłodnie kominową... co za ludzie..
anitaa306
anitaa306:
precz z Grenpeace i innymi narkomanami !
tom29ib
tom29ib:
ile bierzecie włape za odczepienie się? ciekawi mnie bo to fajny sposób zarabiania...zablokowac jakaś inwestycje i czekac az ktos zapłaci. Genialne i proste.
Dasqq
Dasqq:
Ciekawe jakimi środkami transportu się dostali do tej chłodni? Pewnie to były ekologiczne auta, na bio coś tam. Do tego mieli eko-liny i stroje. Jak są tacy eko to niech chodzą ubrani w listki wiszą na lianach i jedzą trawę to wtedy będą eko.
IAMagureX
IAMagureX:
Haha..śmiać się, czy może jednak za-płakać?!o.O Czego to ludzie nie wymyślą i jeszcze wydaje im się, że ktoś może jednak uwierzy w zasiany zamęt fałszu..;| Zdecydowanie wstyd mi za taką rasę ludzką! OBRZYDLIW(i)E...
Marcin
Marcin:
widzę że dziewczyny idą do greenpeacu z tego sameego powodu dla którego zostają feministkami... są tak brzydkie, że nikt ich kijem nie tknie i to je wkurwia(syndrom niedojebania)