Anna Gembicka: bez rolników nie będzie bezpieczeństwa Polski

Wiceminister inwestycji i rozwoju, Anna Gembicka, kandydatka do Sejmu RP była gościem programu "Polska na Serio", w którym tym razem poruszyliśmy kwestie związane z hejtem. Rolnicy, katolicy, przeciwnicy LGBT, konserwatyści, myśliwi, leśnicy i wiele innych grup społecznych dotyka hejt, zazwyczaj ze strony środowisk, które walkę z nim stosują jako socjotechniczną sztuczkę. Ponadto w programie "Polska na Serio" o ciągłym donoszeniu na Polskę do Komisji Europejskiej, a także o naciskach Greenpeacu na polityków, by ci zadeklarowali odejście Polski od węgla do 2030 roku. 

- Cały czas mamy ten problem, że wiele osób w sieci czuje się bezkarnymi, anonimowymi. Czują, że mogą napisać wszystko. (...) Zwłaszcza teraz, w okresie kampanii wyborczej ten hejt jest wyjątkowo nasilony, począwszy od takich sformułowań typu: "Ty pisowska k**** zrobimy z tobą porządek!"

- mówiła w programie "Polska na Serio" wiceminister Anna Gembicka.

- Interwencje opozycji [w Komisji Europejskiej - przyp.red.] na pewno nie wpływają dobrze na wizerunek Polski, jako kraju ani na naszą sytuację polityczną na arenie międzynarodowej. Kiedy inne państwa widzą, że wewnątrz nie potrafimy się porozumieć, że z każdą najmniejszą sprawą opozycja biegnie do Timmermansa, żeby wykorzystać politycznie pewne kwestie, uderzając w Polskę, taka sytuacja jest bardzo niekorzystna dla nas. (...) Podejmowane są próby ograniczenia funduszy unijnych dla Polski. Jak można, będąc posłem, czy europosłem z danego kraju, starać się o to, by dany kraj dostawał mniej środków unijnych?

- pytała wiceminister inwestycji i rozwoju. 

Zapraszam na program "Polska na Serio"!

Polska na serio to rozmowy z politykami, publicystami i blogerami. Świeży punkt widzenia na bieżące wydarzenia, którego nie zobaczysz w mainstreamowych mediach.

16 komentarze:

Ewela Cudaczek
Ewela Cudaczek:
Rolnicy przede wszystkim są synami, córkami tej polskiej ziemi.
AntycznyWitek
AntycznyWitek:
Agentura obcych i wrogich nam państw opłaca tych ludzi złych..
W Z
W Z:
Groźby karalne trzeba zgłosić!
седьмой цвет радуги Indigo life matters
седьмой цвет радуги Indigo life matters:
Bo to i rolnik bez mamony sobie poradzi, ale mamon bez rolnika...gdzieżby.
Taka to ci historyja, wycięli rolnikowi drzewo, narobili z nieg bank-knotów, i proponują by na nie zamienił swe gospodarstwo...taaaa
Marcin 123
Marcin 123:
Jak bez studiów została pani ministrem
W Z
W Z:
Co do zniszczonej puszczy przez komornika trzeba skarżyć ekologów i Komisję Europejską
Piotr Omelańczuk
Piotr Omelańczuk:
Ludzie teraz nauczeni są ze wszystko można kupić w supermarkecie i nikt nie myśli o strategicznych działaniach państwa i zawodach niezbednych do bezpiecznego działania kraju. Liczy tylko się polityczna poprawność i przynalezność polityczna.
Jacek H.
Jacek H.:
Schabowy z kapustą karkówka z grilla golonka na piwie...jak można bez tego żyć.
Pawel Palarczyk
Pawel Palarczyk:
Bardzo mondra babka
Tadeusz
Tadeusz:
psl to nie rolnicy a sitwy gminne i powiatowe
Holek
Holek:
Mamy problem bo ci sami co opłacają tych pseudo ekologów mają w garści rządy.
Larysza Sigillum
Larysza Sigillum:
DRAMAT. Co to, to jest?
szaber25 dcmaniak
szaber25 dcmaniak:
serio wasza tv schodzi na psy. kolejny program o niczym masakra
Tomasz Michalowski
Tomasz Michalowski:
Tej " Pani" zależy jedynie aby na dochodzie a nie na dobru Polski, to sztandarowy przykład kadr ZSL, Polacy pamiętają wasze małżeństwo z komunistami, z opcją niemiecką zwaną platformą obywatelską, z sld, wasz priorytet to ukraść jak najwięcej dla siebie i rodziny.
Alex
Alex:
Po co zapraszać osobę, która jest współczesnym Nikodemem Dyzma. Nie ma wyższego wyksztalcenia, nie ma doświadczenia zawodowego, przypadkiem funkcjonuje w strukturach rządowych i co najważniejsze do niedawna nie miała nic wspólnego z PiS. Jedyna jej zaleta jest fakt, ze współpracowała z PMM w banku, a właściwie pełniła role asystentki/stażystki. Nie ma nic interesującego do powiedzenia, tym bardziej w sprawach polityki rolnej. Jedynie wyluczyła się ogólników i frazesów w tym względzie.
Dr Neko
Dr Neko:
Pożyczyć kasę od żydowskich banków i kupić za nią poparcie wyborcze babolskiego elektoratu. Oto "program" PiSyjonu.