Anna Maria Żukowska: zanim zacznie się oceniać innych, warto ocenić siebie

- Wystartował ruch Wspólna Polska Rafała Trzaskowskiego i jest tam mniej obserwujących niż ja sama dostałam głosów w Warszawie - powiedziała w Programie 1 Polskiego Radia poseł Lewicy Anna Maria Żukowska. Odnosiła się do wypowiedzi prezydenta Warszawy i perspektyw współpracy w opozycji.

WIĘCEJ: https://www.polskieradio24.pl/7/129/Artykul/2691256

8 komentarze:

Konrad Ciończyk
Konrad Ciończyk:
PiSowska redaktor która wszystko przekręca i deformuje
Dariusz Wilk
Dariusz Wilk:
Kochana Polsko. Czas sie odhamic. Juz 21 wiek. Szanujmy historie ale badzmy postepowi. Inaczej nasze dzieci sie za nas wstydzic beda
Konrad Ciończyk
Konrad Ciończyk:
Prawda
Krzysztof Czupyt
Krzysztof Czupyt:
W sumie prawda ale jaka?
To co wyprawia PIS w TVP to raczej też się nazywa ocenianie innych.
Zamiast pokornie spojrzeć na siebie i dostrzec swoje złe strony to wolą je dostrzegać u innych a sami się wybielają względem widzów.
Nikt im na ręce nie patrzy więc mogą.
Ich mowa nie jest dobra.
Oczerniają innych co nie należą do nich.
Czy oni mówią prawdę i tylko prawdę?
Czy manipulują widzami i pokazują siebie tylko z tej lepszej strony a ci gorsi to tylko opozycja?
Adam Adam
Adam Adam:
Takie cos powinno najpierw nauczyc sie gotowac i innych prac domowych a nieszukc jeleni zniewiescialych samcow
Dariusz Wilk
Dariusz Wilk:
Szczera i madra kobieta. Wielki szacun👏👏👏👍
Krzysztof Nawrot
Krzysztof Nawrot:
Ciemna babo - politolodzy i politolożki? To znaczy, ze ludzie są tak durni, ze jak słyszą słowo politolog to zakładają, ze tym zawodem zajmują się tylko mężczyźni? Otóż ludzie lewicy nie są tak ciemni jak pani przypuszcza. Kropka! No i oczywiście, stygmatyzuje pani w ten sposób inne płci niż męska i żeńska. Skoro już pani tak rozróżnia to proszę dodać pozostałe 70 płci w swej poprawnej politycznie wypowiedzi. Co za ciemnota! No naprawdę! I to Istoto Europejsko jest posłem RP?! Fuj! Kompletny chaos w głowie. "Precz z dyktatura kobiet! Precz z dyktatura kobiet! Precz z dyktatura kobiet!"
Tomek Lucek
Tomek Lucek:
Pinokio i cała jego spółka z o.o od A do Z - działają bezprawnie , bez podstaw naukowych i dowodów na to co robią , dmuchają FAŁSZYWĄ PANDEMIĘ . Niestety to przestępcy i FOLIARZE . Ich wrogie decyzje już doprowadziły do śmierci ok 100 tys ludzi . Naganiają do i robią EKSPERYMENTY MEDYCZNE NA LUDZIACH ! nie informując o tym i o zagrożeniach .Tego im społeczeństwo nie zapomni . Nikt nie jest bezkarny a tryby sprawiedliwości mielą powoli . Do końca swoich dni spokoju nie zaznają i pewnie już teraz żle śpią . Czeka ich proces za zbrodnie przeciw pokojowi , za nekanie i ludobójstwo na Narodzie Polskim zgodnie z Traktatem Norymberskim i nie tylko z tym Traktatem .