Anna Nowak-Ibisz testuje maseczki anty-smogowe! [Pani Gadżet]

"Pani Gadżet" oglądaj w czwartek o 22:25 w TVN Style i w Player.pl: https://player.pl/programy-online/pani-gadzet-odcinki,160/odcinek-10,S13E10,70659.html
Subskrybuj kanał TVN Style: http://www.youtube.com/channel/UCJ_qq-91XTS_0ryOUCm3VoA?sub_confirmation=1
Wiosna wszędzie, a razem z wiosną... komunie! Pani Gadżet w tym odcinku pokaże Wam świetny pomysł na prezent na tę okazję. Będzie też gadżet, dzięki któremu szybko wyprasujecie eleganckie ubrania i nie tylko.

A jeśli wybieracie się na wakacje lub dłuższy weekend, musicie zobaczyć pomysłowe torby i walizki. Bo jak inaczej nazwać walizkę, z której możemy zrobić dwa podręczne bagaże, albo torby, które można złożyć do minimalnych rozmiarów?

A skoro majówka, to... ciepłe dni i potrzeba jedzenia lodów i picia zimnych napojów. Domowa mrożona herbata będzie najlepsza, a zrobiona oczywiście w gadżeciarskiej butelce. Domowe lody zrobicie podczas zabawy piłką, a nałożycie je... podgrzewaną łyżką. Wiosenna „Pani Gadżet" czeka na Was!

Powiązane wiadomości:

18 komentarze:

Ziomal
Ziomal:
Komu pokazało się w 2020? 😂
The Noir
The Noir:
1:17 trochę taka milena z mortala
Anna Małgo Dziedzic
Anna Małgo Dziedzic:
Ja tu też‼️😊
ErRa MoOd
ErRa MoOd:
Na ten czas idealne
Joanna
Joanna:
Ja używałam masek jednorazowych i również takich z wymiennym filtrem. Najważniejsze jest dopasowanie maski i opory powietrza. Niedawno zakupiłam sportową maskę Broyx z wymiennymi filtrami, można ją idealnie dopasować, twarz się nie poci, nie zsuwa się i łatwo się oddycha. Myślę, że warto zainwestować w droższą maskę i mieć komfort oddychania.
Jerry Hawk
Jerry Hawk:
Dobre są broyx z decathlon. Mają certyfikat CE, który jest obowiązkowy jeżeli ktoś chce sprzedawać legalnie na terenie Polski. Mają też niskie opory oddychania.
Aleksandra Gaj
Aleksandra Gaj:
A czy pani testowała te maski ??? ta 3M - paruje jak diabli (na zewnątrz gdzie różnica temperatur jest duża) poza tym niema filtracji na drobne cząsteczki i wyrywa włosy (nawet z karku). Te maseczki jednorazowe nie przylegają dobrze i powietrze dostaje się miejscami gdzie maska odstaje od twarzy. I generalnie żadna którą miałam nie sprawia ze okulary nie będą parować. Będą godzę się z tym i nosze ją bez okularów.
Bożena Szturc
Bożena Szturc:
Ta pani chyba jest mlodsa od niektoruch nasyolayek
MatthewTPL
MatthewTPL:
Dlaczego ta Pani mówi "pi em dwa i pół"? co to za pomieszanie z poplątaniem literki po angielsku i cyferki po polsku?
Kristina Zych-Kielbowski
Kristina Zych-Kielbowski:
Przez maski bedziecie miec kiedys Probleme z plucami,z oskrzelami
ROWERt
ROWERt:
Metodologia testowania beznadziejna i niefachowa ...
Miroslav Vidackovic
Miroslav Vidackovic:
Super je
Krecik
Krecik:
W Lublinie zaczynamy produkcję przymusowych maseczek=/ale....z nadrukiem: STOP 5G!
zachęcam inne miasta😷😷😷😷😷😷😷😷
W ten sposób wypowiemy się publicznie..
Kristina Zych-Kielbowski
Kristina Zych-Kielbowski:
Smiechu warte,gdzie wasz Smog?
Ja zyje bez maski Ale wiecie z Kim,z Pan Bogiem a. moja bron na ten syf to rozaniec Modlitwa ,zawierzienie sie Jezusowi przez Maryje No i wiara .Maska jest tylko czysta przez pol godziny,cyrk dla milonerow
Damian Michalski
Damian Michalski:
DLACZEGO JA ZA WŁASNE PIENIĄDZE MAM KUPOWAĆ TAKIE MASKI? NIECH PAŃSTWO NAM JE KUPUJE. ONI NAS TRUJĄ. NIECH O NAS ZADBAJĄ.
Krzysztof łubik
Krzysztof łubik:
Co to za pierdolenie
Krzysztof Helewski
Krzysztof Helewski:
Następna. ...tka.. która wierzy w głupoty wymyślone choroby i nasz upośledzony ,,,autystyczny rząd ,którym kieruje patologia
Kristina Zych-Kielbowski
Kristina Zych-Kielbowski:
Maske kiedys nosili niewolnicy zeby nie mieli nic do powiedzenia , ludzie,wlacznie swoje rozumy i logiczne myslenie