Anna Starmach | Przepis na sukces | Absolvent Talent Days, Kraków jesień 2015

Spotkanie z Anną Starmach odbyło się podczas targów Absolvent Talent Days - 29 października 2015 roku w ICE Kraków Congress Centre w Krakowie.

Prowadzący: Rafał Żak

Czy istnieje coś takiego jak “przepis na sukces”?

Pochodząca z Krakowa Anna Starmach stała się znana Polakom dzięki wygranej w programie “Gotuj o wszystko” i późniejszym występom w “Dzień dobry TVN”. Jest jurorką polskiej edycji MasterChef, prowadzi własny program - “Pyszne 25”, niedawno wydała także książkę pod tym samym tytułem.

Czemu Anna Starmach zawdzięcza tak niezwykły i błyskawiczny rozwój kariery? W jaki sposób można połączyć na pozór sprzeczne zainteresowania i odnieść sukces?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odwiedź social media Absolvent.pl:
Facebook: https://www.facebook.com/praca.dla.studentow/?fref=ts
Instagram: https://www.instagram.com/absolvent
Snapchat: absolvent_pl

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Absolvent Talent Days to największe targi pracy i praktyk w Polsce. Absolvent Talent Days dają studentom, absolwentom oraz młodym profesjonalistom możliwość nawiązania pierwszych kontaktów biznesowych oraz znalezienia pracy lub praktyk u renomowanych pracodawców. Firmom pozwalają umocnić swój wizerunek pracodawcy oraz wyłowić najlepsze talenty.
Więcej informacj na: http://www.talentdays.pl

Organizatorem Absolvent Talent Days jest Absolvent.pl (http://www.absolvent.pl) - lider na polskim rynku w zakresie rekrutacji młodych osób na staże, praktyki, programy rozwoju oraz stanowiska juniorskie. Do naszych klientów należy ponad 100 przedsiębiorstw z listy TOP500 firm.

5 komentarze:

Natalia Mielecka
Natalia Mielecka:
Jaka Cudowna 😍😍😍
Dialog Możliwości
Dialog Możliwości:
Jaka fantastyczna energia ;)
Lukasz Dygas
Lukasz Dygas:
jak Pani Ania zareklamuje to az sie chce nawpierdzielac :D
Change Mate
Change Mate:
Dlaczego łapki znikają zaraz, jak się je da? :p
sss sss
sss sss:
przestan sie krecic na tym fotelu