Apel do kardynałów i biskupów o nawrócenie i nie podążanie za antychrystem

Drodzy Biskupi, chcemy wam przypomnieć do kogo należy Kościół Święty. A należy On do Boga. Wy macie wypełniać tylko Jego Wolę!

Praw Bożych trzeba strzec, wypełniać i pielęgnować w sercach ludzkich a nie rujnować! Prawo Boże nie ma nic wspólnego z prawami Rządowymi a na pewno nie z restrykcjami jakie na nas nałożono. Pytamy się wiec was, kto wam dał takie prawo by łamać Przykazania Boże?! Bóg każe dzień Święty święcić. Kościół nakazuje: W niedziele i święta Uczestniczyć mamy we Mszy Świętej. Kim jesteście by podważać Prawo Boże i Kościoła Jego dając na Nie Dyspensy?! Zamiast bronić Świąt Zmartwychwstania, pozamykaliście Kościół który nie należy do was tylko całej wspólnoty wierzących. Bóg stworzył nas na swój obraz i podobieństwo. Wy kazaliście zakryć przed Nim oblicza nasze. Dopuściliście się ataku na Tradycję Kościoła i Jego Prawa. Odebraliście ludziom w szpitalach możliwość ostatniego namaszczenia i pojednania się z Bogiem. Ludzie umierają bez Sakramentów. Czy zdajecie sobie sprawę z tego co zrobiliście? Że to jest Grzech przecie Duchowi Świętemu?! 

Ludzkie dusze umierają bez pojednania się z Bogiem! Gdzie taka dusza trafi?!

Najświętsze Ciało Pańskie jest rozrzucane po posadzkach kościoła i deptane gdy Je przyjmują do ręki! Puste kropielnice które jak uczy Kościół dają ochronę przed diabłem i oczyszczają nasze dusze i ciała żegnając się znakiem Krzyża. 

Odrzuciliście Dogmat Asystencji Ducha Świętego w procesie powstawania Jego Tradycji i Orzeczeń. Jest to grzech przeciw Duchowi Świętemu. Apelujemy do wszystkich proboszczów parafii w Polsce: Jeśli nasz Episkopat i biskupi Diecezjalni łamią Prawa Boże i Kościelne które to Duch Święty ustanowił na Soborach i zapieczętował Bullą i Kanonami nie musicie ich słuchać. Gdyż napisane jest: Najpierw trzeba słuchać Pana Boga, potem ludzi. Bo wy ślubowaliście najpierw Bogu, potem biskupowi. Ci którzy nie strzegą Praw Bożych i nie pielęgnują  w sercach Ludzkich Tradycji jaką to Duch Święty kształtował przez wieki w ludzkich sercach, powinni opuścić bramy Kościoła by nie doprowadzić do upadku dusz ludzkich i ich wiary oraz Bojaźni Bożej z której rodzi się wiara i postawa przed Bogiem. Kościół należy do Jezusa Chrystusa! Pytamy się was:

Jakim prawem mamy dni Judaizmu i Islamu w Kościele Chrystusowym?! Oni nie uznają Chrystusa za swojego Mesjasza i Zbawiciela a na pewno nie uważają Go za Boga. To zmieszanie brudu z Czystością jest demoniczne. To święto Antychrysta w Kościele Jezusa Chrystusa. Nie pozwolimy wam zniszczyć wiary Katolickiej, Sakramentów. Pytamy się więc was: Jakim prawem oddaliście Władzę Kościoła który nie należy do was tylko do Chrystusa, władzą Państwowym, Cezarom tego świata którzy przyjęli od szatana 3. Dary z pustyni?!

Dopuściliście się ataku na Kościół Święty, Jego Prawa, Sakramenty i uczyniliście z Niego Jaskinię zbójców! Siedzibę dla Hien i Demonów w nędznym dialogu bez nawracania. W Prezbiteriach nie ma świętości tylko same profanacje przez protestanckie denominacje! 

Apelujemy do was:

Przywróćcie dawny ład i porządek w Kościele!

Godne przyjmowanie Ciała Pańskiego przy Balaskach, wodę święconą do kropielnic, kapłani mają chodzić do chorych po szpitalach jak dawniej! Wyrzućcie grupy protestanckie z Kościoła które mącą ludziom w głowach i profanują Prezbiteria!

Apelujemy do wszystkich Polaków wiernych i tych co się jeszcze nie nawrócili:

Brońcie Kościoła i wiary Apostolskiej Katolickiej! 

Brońcie waszych Parafii gdyż one nie należą do Biskupów czy Diecezjalnego Biskupa tylko do was gdyż to wasi pradziadkowie, dziadkowie, rodzice dawali na wybudowanie tych Domów Bożych pieniądze, wielu z nich sami je pomagali budować. Natomiast wy utrzymujecie Je i dbacie przez całe życie. Biskupi nie dali na to ani grosza tylko czerpią korzyści z tych parafii na swoje wygodne życie w Pałacach! 

Zdejmijcie maski w Kościele i nie bójcie się tego co zabija ciało. Bójcie się raczej tego co duszę może zabić! Na dzień dzisiejszy to restrykcje Episkopatu zabijają w was wiarę i duszę. Sami nie wchodzą a innym nie pozwalają!

Jeszcze raz apelujemy do władz Episkopatu:

Na litość Boską, nie oddawajcie Władzy Kościoła pod dyktando Cezarom Rządowym!

A jeśli już nie chcecie służyć temu Kościołowi i wiernym, których mieliście prowadzić po ścieżkach zbawienia, to odejdźcie a władzę Kościoła niech przejmą Hierarchowie godni tej władzy Apostolskiej którzy mienią się-Pasterzami Jezusa Chrystusa na śmierć i życie którzy nigdy nie poddadzą się restrykcjom Cezarów Rządowych tylko oddają życie za Kościół i Jego owieczki.

Panie Boże, przywróć Bojaźń Twoją całemu Episkopatowi.

100+ komentarze:

Chris Kopec
Chris Kopec:
Walczmy o suwerenność Polski!
Beata Wolska
Beata Wolska:
Jak grochem o ścianę bo ci biskupi to Bogu niesłużą ani ludziom
George Sakowicz
George Sakowicz:
Znamienne jest to, iż Pasterze (biskupi, arcybiskupi z przedmiotowego budynku) odgrodzili się od Owiec (wiernych) kordonem policji...
Chris Kopec
Chris Kopec:
Jednoczmy się wszyscy.
Dzięki Tobiasz. 💗
Piotr Mrotek
Piotr Mrotek:
Wspaniały Apel. Przeczytany od serca.
Dana Marta
Dana Marta:
Jestescie fantastyczni :)
Jury Truliś
Jury Truliś:
Niech wam Bóg Błogosławi owieczki Tobiasz jesteś wielkim człowiekiem i Bóg zapłać za to zgromadzenie ❤️🙏❤️
janrem1 Orzechowski
janrem1 Orzechowski:
Tobiasz jesteście Wielcy ! Tylko prawda!!!
Bozena Ciak
Bozena Ciak:
Jezusie Synu Boga Żywego zlituj się nad całym Episkopatem Polskim nade mną i nad całym światem Amen
Milusia
Milusia:
Musisz być silny Tobiasz, jesteśmy z Wami !!!
Jan Mroske
Jan Mroske:
Nie zniechęcajcie się, że jest Was tak niewielu. Ludzie, boją się, że ich ktoś rozpozna. Płytka ich wiara. Jesteście wielcy.
Jolanta Polonia
Jolanta Polonia:
Policjanci tam pilnujący.pewnie 1-szt raz słyszeli Rotę !!
Mowie jak jest
Mowie jak jest:
Tobiasz, dziękuję ♥️♥️♥️
Małgorzata Kitka
Małgorzata Kitka:
Brawo Tobiasz! 👍
ornowska malgorzata
ornowska malgorzata:
Biskupi i Księża mieli spełniać swoje zadanie: bronić, przestrzegać i uczyć nas Słowa Bożego. uczyć nas świętego Słowa Bożego! Dla nas jesteście ogarnięci ukłuciem rogów Szatana. Oddaliscie kościół w szpony Szatana! Wstyd Hańba dla chrześcijanstwa. Dranie!
Jolanta Polonia
Jolanta Polonia:
Dziękuje Wam Polscy Patrioci !!-+++++Bóg z nami !!!
Jacek +Paweł+ R
Jacek +Paweł+ R:
Znalazłeś wreszcie swoje miejsce do działania w całym tym zamieszaniu i tego się trzymaj. Oni powinni czuć fizyczny oddech wiernych za plecami, skoro nie czują go Duchowo.
Niech Ci Pan Bóg błogosławi...
Amen
monika krajewska
monika krajewska:
JESTEŚCIE WSPANIALI - BRAK SŁÓW UZNANIA!!!! C U D O W N I - I JAK WAS TU NIE KOCHAĆ!!!
M M
M M:
Wspaniały i bardzo świadomy Pan Tobiasz i pozostali mężczyźni,którzy biorą udział w tym apelu.
j S
j S:
🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 Boże pomóż polskim patriotom a ukarz ZDRAJCOW.. 🇵🇱
Anusia S
Anusia S:
Tobiasz czy mógłbyś nagrać w studio ten apel? Chodzi o to, żeby film był krótszy i nadawał się do udostępniania na fb. Miałbyś większy zasięg. Dużo ludzi niestety nie ogląda filmów dłuższych niż 10 minut. Takie czasy... Robisz świetną robotę, dziękuję 💚
Jolanta Bednarczyk
Jolanta Bednarczyk:
Tobiaszu dziękuję ♥️ Rozrywa serce do czego jeszcze dojdzie 😂
Zofia P
Zofia P:
Szkoda ,że im nie wytkneliscie tych "nowych ewangielistów Łukasza i Mateusz " to był skandal
Anna Nazwisko
Anna Nazwisko:
Prosze Boga o wspomorzenie nas w tej modlitwie dla Polski wdziecznosc od 💓Boze bo jest przeogromna miloscTwoja jest nie do ogarniecia przez nas 💞
Ewa Chm
Ewa Chm:
Niech Bóg Wam Błogosławi, a Niepokalana otacza Was Swoim płaszczem a Michał Archanioł stoi zawsze przed Wami i za Wami.
GwIeZdNyWeNdRoWcA INTER MUNDOS
GwIeZdNyWeNdRoWcA INTER MUNDOS:
Tomasz oglądałem liva wczoraj na Głos Obywatelski. Żeby ci co Ciebie atakowali zrobili choć 10% z tego co Ty zrorobiłeś i robusz w Sejmie i poza sejmem, we wiadomych sprawach np: zasoby i 5G. Odemnie i znajomych szacun i dzięki!
Anna Anioł
Anna Anioł:
Nie wiem czy do do końca się z Wami zgadzam, ale brak obrony praw katolików przez pasterzy kościoła bardzo mnie zasmuca i dziwi.Pamietam czasy komuny gdzie Kościół był miejscem gdzie nabieralo się odwagi, czuło się wolnym.Brakuje nam kogoś takiego jak kardynał Wyszyński z jego odwagą i stanowczością. Miał miłości do Kościoła i Polski.
Biały Orzeł 1919
Biały Orzeł 1919:
Módlcie się
Dla bolesnej męki Jezusa miej miłosierdzie dla nas i całego świata
but budi
but budi:
Brawo!
NEOS paac o
NEOS paac o:
Tobiasz... Chwala Panu !!!
Chris Kopec
Chris Kopec:
Szczepienia-depopulacja
Max Payne
Max Payne:
Pobrać, drukować i rozpowszechniać po kościołach. Każdy kto ma jakąkolwiek drukarkę niech drukuje choćby kilka egzemplarzy. Jest nas dużo więc może być tego rozpowszechnione kila tysięcy w całym kraju. Nie czekajmy i nie liczmy że ludzie w necie to przeczytają. Roznosić po kościołach i po skrzynkach z reklamą po blokach. Dzięki Tobiasz jesteś wielki.
Lord Benton
Lord Benton:
Super... szkoda tylko, że po wierchuszce kościelnej taki apel spłynie jak woda po kaczce. Trzeba się za nich modlić bo są na prostej drodze do piekła.
Monika M.
Monika M.:
Iluminaci maja plan wprowadzenia jednej religii swiatowej , ale to im sie nie uda !!!!
Hanna Kowalewska
Hanna Kowalewska:
Modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia " dla bolesnej męki Jezusa - miej miłosierdzie dla nas i całego świata " słowa modlitwy zmieniła masoneria .
felissimi
felissimi:
To bylo piekne! Brawo kochani ! Tylko Bog Ojciec, Syn Bozy i Duch Swiety a oni wykorzystuja ich wizerunek. Dobrze, ze nie daja tych sakramentow, bo to tez rytualy , ktore wymyslili dla swojego uzytku, jak cala ta msza przez nich odprawiana i Amen na koncu modlitwy, zeby zniwelowac jej istote.
Want To Say AD REM
Want To Say AD REM:
Brawo! Wszyscy z tego budynku wychodzą w kagańcach. To świadczy o mentalności i zastraszeniu podwładnych w Episkopacie przez kilka wilków w owczej skórze
Mipi
Mipi:
rownie dobrze mozna apelowac do ojca dyrektora by nie skubał z kasy moherów...Całą góra KRK JEST SKORUMPOWANA. nie warto z nimi rozmawiać. Zdrajcy Boga i narodu
Grzegorz A
Grzegorz A:
Gdzie ci ludzie gdzie wierni tak wierzą że nawet komunię na rękę przyjmują i to im nie przeszkadza? Przecież to brak szacunku dla Boga
basia szwajkosz
basia szwajkosz:
Bog zaplac jestescie wspaniali
ornowska malgorzata
ornowska malgorzata:
Siostrzyczki przechodza obojetnie zamaskowane. Cichaczem. Uciekają jak szczury. No, Ale Diabeł boi się modlitwy i wody swieconej. Powinniście wziąć z soba wode swiecona i poswiecic to wejscie/wyjscie z tego budynku. Moze by zaczeli fruwac?
ornowska malgorzata
ornowska malgorzata:
Brawo Nabil. Pozdrawiam Bracie Kamracie. Prawdziwy Polak. Nabil my Polacy szanujemy Ciebie i takich Semitów jak Ty jesteś.
White White
White White:
Boże drogi jestem w szoku. Widzieliście te zakonnice w maskach? Uciekaly jak szczury . Uciekaly przed Bogiem.
Andrzej Rozycki
Andrzej Rozycki:
Dlaczego ludzie nie rozumieją że modlą się przed gmachem w którym jest zło, współodpowiedzialne za sytuację na świecie.
Anna Nazwisko
Anna Nazwisko:
My to Lwy owce sa potulne Lwy walcza. 👏👏🆗
ornowska malgorzata
ornowska malgorzata:
Biskupi oddali kościół chrześcijański w ręce Szatana w dniu 08.03.2019 roku w Toruniu. Tam byli obecni rządzący w naszym kraju. Kuz....wa modlili sie. Do Kogo!?
Laszka
Laszka:
Tobiasz do Ciebie pytanie odnośnie czerwonej strefy w Warszawie - skąd Pani Ewa Rzeuska miała informacje i jakie ma na to potwierdzenie???Ewidentnie coś śmierdzi i to bardzo,w jakim celu jest to robione?
Hanna Kowalewska
Hanna Kowalewska:
Niech wam Pan Bóg wynagrodzi , Polacy budzimy się nie pozwólmy wilkom w owczych skórach na nowo krzyżować Pana Jezusa !!! Ogłoście mobilizację , protest , zbiórkę i jedziemy do Poznania na protest !!! KRÓLUJ NAM CHRYSTE ZAWSZE I WSZĘDZIE !!!
JADWIGA MALGORZATA SZEFER
JADWIGA MALGORZATA SZEFER:
Tobiaszu jestes Wielkim patriota i cudowna istota .Niech nas Bog prowadzii dobro i prawda niech zwyciezy💗💗
Ignacy Prądzyński
Ignacy Prądzyński:
Ci ludzie nigdy nie byli pasterzami dla nikogo, a my nigdy nie byliśmy stadem baranów. Organizacja religijna jest narzędziem kontroli i ucisku poprzez manipulacje, kłamstwo oraz budowanie fałszywych autorytetów. Jest tylko jeden BÓG, nie ma kościoła, nie ma płci, nie ma nawet imienia. Nikt i nic nie powinno stawać między Tobą, a Stwórcą. On kocha Cię bezgranicznie.
katarzyna Lila
katarzyna Lila:
Komunia na rękę hańba!!!!!!
Monika Kotek
Monika Kotek:
WOLNOSC POLSKI KOSCIOŁÖW KAPŁANÖW WIARY SW BOGA OJCA I SYNA I. DUCH SWIETEGO AMEN.
Bozena Ciak
Bozena Ciak:
Dziękuję Tobiaszu tobie i wszystkim którzy to przeczytaliście.O ile nie zabraknie mi odwagi( bo jestem tchórzem) to postaram się to wszystko przepisać i przeczytać w swojej parafii.Tak mi dopomóż Boże Ojcze Wszechmogący w Trójcy Świętej Jedyny Amen
Maria Sz
Maria Sz:
Pozamykani oddaleni od wiernych w swych pieleszach siedzą nic nie robia. Kiedy lud wyjdzie i na taczkach ich wywiezie ,moze wtedy przyjdzie opamiętanie komu służą.
Ludzie mówią szeptem, cicho ale przyszedł czas aby
kolumberek
kolumberek:
Bóg zapłać
Arica
Arica:
Po owocach ich poznacie... Dziękujęmy Wam za to co robicie.
edi madi gabi
edi madi gabi:
Prosimy Cie Jezu Chryste wyslij swoich Aniolow aby stracily zle moce do czelusci piekielnych chcemy isc obok ciebie Jezu Chryste 🙏🏻 Gorole z Chicago 🇵🇱 🇺🇸
katarzyna Grabner
katarzyna Grabner:
Niech Was Bog blogoslawi prawdziwi Rycerze Jezusa Chrystusa 🙏🙏🙏
pawel roginski
pawel roginski:
Dziękuję Wam, jesteście Wielcy w 100 % prawda i popieram.
Karolina Słowińska
Karolina Słowińska:
Tobiasz i pozostali....dziękuję.
Laura Larg
Laura Larg:
Brawo Tobiasz i inni, ktorzy tam przyszli 👏
Lojalna jola
Lojalna jola:
Jezus Chrystus Królem Polski 🙏❤💚🇵🇱🌹
alina bakowska
alina bakowska:
❤❤❤
Darius
Darius:
Serce się raduje że są tacy ludzie prawdziwi i odważni. Niech Bóg Was Prowadzi w walce z niegodziwością i podłością szatana ! Amen !
Julian Serkis
Julian Serkis:
Jezu, Ty się tym zajmij. Niech Bóg umacnia nas w wierze i odnowi nam Kościół Katolicki, Chrystusowy. Szczęść wam Boże w tym tak zaszczytnym dawaniu świadectwa wiary, bo tylko gdy to wychodzi ze szczerych serc Bóg wysłucha.
Arwial
Arwial:
Do funkcjonariuszy partyjnych obcego państwa się nie apeluje. Nie jest to godne działanie. Watykan jest obcym państwem. Ma własny herb, flagę, parlament, skarbiec, archiwa itd. itd. itd. Oczywiście ma także swoistą rację stanu oraz realizowane w związku z nią cele. Prawdopodobnie sprzeczne z interesami naszego kraju.
Pozdrawiam Wszystkich. Trzymajmy się godnie. Na pewno niewatykańsko. Godnie. Mamy własne państwo, terytorium itp.
Benny Hugins
Benny Hugins:
Amen ! 🇵🇱
Bozena H
Bozena H:
Kosciol to mafia
Lojalna jola
Lojalna jola:
Biskupi już straceni ..zaprzedali dusze antychrystowi ☹
Want To Say AD REM
Want To Say AD REM:
WYSYŁAJCIE ten tekst pod video do Episkopatu mailem na adres: [email protected]
Iwona Stępień
Iwona Stępień:
Przepiękne i wzruszające świadectwo wiary.Ktos w końcu ma odwagę powiedzieć im to co ludzie po cichu myślą.Nawracajcie się biskupi,póki jeszcze czas.poki czas miłosierdzia się jeszcze nie skończył.Jezus Chrystus jedyna droga,prawda i życie.Tylko prawda Was wyzwoli,powiedział nasz Pan i jedyny Zbawiciel swiata
Joanna Witkowska
Joanna Witkowska:
Tobiasz wysłałam swojemu proboszczowi! Już na samym początku plandemii byłam u mojego proboszcza, mówiłam mu dokładnie w czym rzecz! Ale nie chciał dać się przekonać! Z badamką na twarzy ze mną rozmawiałał, boją się suspensy, nie boją się Jezusa. Oni nie są wierzący Tobiaszku!😥
Iwona Czerwonka
Iwona Czerwonka:
WSZYSCY MUSIMY JEDNOGLOSNIE POJSC ZA CHRYSTUSEM!!!!
Skiper skiner
Skiper skiner:
Dziękuję, że byliście w tym miejscu, myślami i duszą jestem z wami. Bóg Honor i Ojczyzna.
1trol3
1trol3:
Policjanci stoją jak SS mani lekceważąco. Opuścili by ręce.b
Iwona Czerwonka
Iwona Czerwonka:
Cala Polska wierzacych jest z Wami i patrzy na Was!!!! Wierzymy ze te Apele pomoga!!!!!
Krystyna Prędki
Krystyna Prędki:
Sursum Corda !!!! Totus Tuus Maryja!!! 🙏🕊️💕❤️💞
skryba
skryba:
"Zdejmijcie maski w Kościele i nie bójcie się tego co zabija ciało. Bójcie się raczej tego co duszę może zabić!" Kagańce w świątyni a zamiast wody święconej - środek do dezynfekcji. Obudźcie się Pasterze Kościoła! Chrońcie swoje owieczki! prowadźcie je na pastwiska pełne Nadziei a nie strachu! Bliskie jest Królestwo Pana, wskazujcie na Nie, zamiast karmić lękiem.
https://youtu.be/WZeiWiyq8-c
Wielka Lechia
Wielka Lechia:
Smutne, ale polscy biskupi uznając fałszywą plandemię opowiedzieli się po stronie zła, czyli terrorystów z NWO w tle.
Iwona Czerwonka
Iwona Czerwonka:
Rozpowszechniajmy to w naszych PARAFIACH POKI JEDZCZE NIE JEST ZA POZNO!!!
Stanisław K
Stanisław K:
Pan 35:55 dobrze mówi, szkoda, że go ci biskupi nie słuchają. Znakomite porównanie do sytuacji z Golgoty i szansy biskupów na poprawę, chyba nie zrozumieją. To co mówi ten Pan, jest tysiąc razy wartościowsze niż Wasze mdłe kazania. Dlatego Wy, którzy tam przemawiacie: WYDRUKUJCIE te swoje przemówienia i wyślijcie im pocztą!
PS. - przemówienie JEST w Opisie pod tym filmem - Czytajcie!
Marta
Marta:
Ja bym wolała iść na mszę odprawianą przez was niż przez tych w sutannach. Dlaczego ludzi nie interesują się prawdą?
Barbara O
Barbara O:
Częściej takie przywoływania do prawosciGlodny Biskup może. Zostanie Prawym czlowiekiem
Lime Armoks
Lime Armoks:
Jest 23cia Sebastian atakuje Tobiasza, no to całe wasze zjednoczenie poszło się j.. ć
Dorota Pańska
Dorota Pańska:
36:00'/'HISTORIA pokazała,że pod KRZYŻEM zostało...PIĘĆ osób🔊
Laura Larg
Laura Larg:
Wzruszajaca chwila , dziekuje ❤
Beata Jałocha
Beata Jałocha:
Piękna akcja. Tak trzymać!
Bogdan Ciecierski
Bogdan Ciecierski:
Ps.2:6. Jn.1:49. Mt.23:8-11. Gal .3:20/5:1/6:2. Iż.2:2-4/66:8. Rz.11:26/2:28-29/1:5. 2kor.10:3-6/11:2-3. Błogosławię 🐑🐑🐑🐑😇😇👑👑👑❤️🌎🤗🤗👑👑🌹
Monika Kotek
Monika Kotek:
WOLNOSC POLSKI I LUDZI I WIARY SW JEZUSA CHRYDTUSA SW MARI...LEPIEJ WIERZYC BÖGU . JAK LUDZIOM...MODLITWA..SW..BÖG NIE ZOSTAWIŁ NIKOGO...MATKA OJCIEC ZOSTAWIA DZIECI NA ULICY A SWIETY BÖG OJCIEC I SYN I SW MATKA MARIA TRZYMA NAS OPIECE MODLITWA MODLIC SIE O POMOC...
Waldunia X
Waldunia X:
przykry widok jak opasłych niewiernych, wilki w owczych skórach od modlących się wiernych odgradza policja
Małgorzata Ciemna
Małgorzata Ciemna:
👍👍
Lion King
Lion King:
Musisz przeczytac:
"Krzyz panski z kosciolem"
Prof, Deschner
magda ijuż
magda ijuż:
Dobre dobre:)
Alicja
Alicja:
Oni służą mamonie
janina wisniewska
janina wisniewska:
🤗❤❤🤗
P. B.
P. B.:
http://eliasz.dekalog.pl/goscie/dunkel/herezje.htm
O kłamstwach krk.
Bogdan Ciecierski
Bogdan Ciecierski:
Mt.3:12/13:30,38-50. Jn.3:18-21/8:32,12/16:33/14:6,27. Błogosławię Apok.5:10/20:6. 🐑🐑🌹😇❤️👑👑👑👑🌹🌎🤗👑👑👑🌹
Damian Nowak
Damian Nowak:
Znamienne te trzy cyfry w 1:06 minucie
matka kaczora
matka kaczora:
💕 dziękuję 💕
Dorota Pańska
Dorota Pańska:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus 🕊