Apostazja - jak? kiedy? po co? i czy warto?

Zapraszamy na film o Apostazji.

Linki omawiane w filmie:
Film o.Szustaka: https://youtu.be/Nu3HjXVuixA
Film Arleny Witt: https://youtu.be/QZp7JvlYPVo

Załączniki do dokumentów o których mowa na końcu filmu:
-Klątwy obowiązujące: http://www.ultramontes.pl/ekskomuniki.htm
-Wyznanie Wiary dla heretyków przechodzących na łono Kościoła katolickiego: http://www.ultramontes.pl/wyznanie_wiary_inkwizycja.htm

Subskrybuj nasz kanał i kliknij dzwoneczek, aby otrzymywać powiadomienia o kolejnych filmach!
https://www.youtube.com/channel/UCMGusG7vflLc-hH43OQPu8A?sub_confirmation=1

Chcesz się z nami skontaktować? Zapraszamy! 🙂
Mail: [email protected]
Messenger: m.me/ZyjeszTylko1

Miejsca, gdzie można nas znaleźć:
Nasza strona internetowa: https://zyjesztylkoraz.pl/
Nasz Facebook: https://www.facebook.com/ZyjeszTylko1/
Nasz Instagram: https://www.instagram.com/zyjesz.tylko.raz/

Powiązane wiadomości:

25 komentarze:

P. G.
P. G.:
Dziękuję ze ten film nagrałeś, jestem Katoliczka. Ale od pol roku jestm chrześcijanka biblijna, Nowonarodzona.
Ciężko mi w domu z tym zyc poniewaz moi Najblizsi tego nie akceptuja, uznaja ze sie wyrzekłam Boga i nigdy nie bede zbawiona.
Ciężko mi sie z tym zyje ale trudno, nie poddam sie ❤️
MxGx23
MxGx23:
0:38 * wyrok Trybunału Konstytucyjnego, nie "ustawa" .
29n-a
29n-a:
Należy zerwać wszelkie kontakty z KRK ale nie wydaje mi się żeby ważna była strona formalno urzędowa
Prosopon Geek
Prosopon Geek:
Świadków już nie trzeba
Piotr Kwiatkowski
Piotr Kwiatkowski:
11:42 800 milionów. Amen!!!
Marzena Gałązka
Marzena Gałązka:
Błędy. Nie potrzeba żadnych świadków od bodajże 4 lat.
Leszek Biesaga
Leszek Biesaga:
Prawa KRK co do sposobu apostazji mnie nie interesują. Złożyłem pismo z podpisem i to wystarczy! Bóg nakazuje zerwać wszelkie kontakty z religią fałszywą więc zrobiłem co trzeba!
Ewa Faba
Ewa Faba:
Dziękuję, życzę Bożych błogosławieństw!
Małgorzta Kotuła
Małgorzta Kotuła:
14:40 chrzest jako osoby dorosłe zaciąga ekskomunikę? Nic z tego nie rozumiem. To dorośli nie mogą brać chrztu?
Artur B
Artur B:
Szanuję bracie twoje zdanie i dziękuję za ten materiał. Mam jednak pogląd, iż składając akt apostazji z kościoła rzymskiego nie wyrzekam się Pana Boga i Pana Jezusa Chrystusa oraz Ducha Świętego. Wyrzekłem się wyznawanego w kościele rzymskim innego Jezusa, innego Boga. Nie jest to prawdziwy Pan Bóg objawiony w Słowie Bożym. Jest to jakiś wydumany bożek obłożony obrzydliwościami. To, ze ktoś mówi (lub inaczej przekazuje), że jest to prawdziwy Jezus; Syn Boży nie oznacza, że tak jest. Dla zasady i aby postąpić zgodnie ze wskazaniem z Księgi Objawienia złożyłem akt apostazji. Bez Pana Jezusa Chrystusa, ciągłej relacji z Nim, nie wyobrażam sobie życia. Prawdą jest, że tak jak chrzest nie zbawi, tak i akt apostazji nie zbawia. Zbawionym można zostać wyłącznie za darmo z Łaski przez wiarę w Pana Jezusa Chrystusa. Pozdrawiam :)
Elżbieta Rebus
Elżbieta Rebus:
Dziękuję ci bracie że jesteś rybakiem ludzi naszych czasów.
Ewa Bębenkowska
Ewa Bębenkowska:
Witam, który przekład Pisma Świętego jest najlepszy do rozważania? Jestem "raczkujaca". Mam pamiątkowe z JP2 z marca 2005 roku. Pozdrawiam z Bogiem 🙂
Krystyna Sobczak
Krystyna Sobczak:
Osobiste spotkanie z Jezusem to cos najpiekniejszego co moze nam sie zdazyc w zyciu, jesli pojdziemy za nim bedziemy zbawieni. nie potrzeba do tego kosciola katolickiego, to Jezus umarl za nas na krzyzu i obmyl swoja krwia nie k k.
Jarek
Jarek:
Bóg daje wolność i wolną wolę a diabeł zniewolenie i brak wyboru. Odpowiedzcie sobie sami czyj to kościół. Nie da się z tego wyjść jak z facebooka. Niby się wypisujesz ale dalej jesteś w rejestrze
Sztandi1986
Sztandi1986:
Apostazja to tylko rezygnacja z sakramentów kościelnych. W kościele zostaje się dalej.
Dorota Ciemięga
Dorota Ciemięga:
Figurą chrztu św. Jest obrzezanie.Jezus i wszyscy Źydzi byli obrzezanie w 8 dniu.
gregok1973
gregok1973:
Witam

Od 2016 r. przepisy dotyczące wyjścia z KK się zmieniły. Jest teraz znacznie prościej. Nie potrzeba dwóch świadków. Wystarczy tylko napisać pismo z uzasadnieniem chęci wyjścia ze struktur KK oraz należy posiadać metrykę chrztu i z tymi dokumentami wybrać się do proboszcza w swojej parafii. W moim przypadku złożenie stosownych dokumentów wraz z wizytą u proboszcza zajęło tylko 15 minut.
Nadmieniam, że wyszedłem ze struktur KK, lecz nie wyrzekłem się Boga oraz naszego Pana Jezusa Chrystusa, gdyż jestem wierzącym biblijnie chrześcijaninem.
Na dowód tego podaję link do filmu z moim chrztem (9:00):
https://youtu.be/i-Am3zh58XU

Pozdrawiam Cię bracie serdecznie
Sylwia Zgódka
Sylwia Zgódka:
Dziękuję Rafale za omówienie tematu Apostazji , życzę błogosławieństw Bożych ❤
marcin konieczny
marcin konieczny:
Ja się nawróciłem do Jezusa. Ale aktu apostazji nie dokonałem - gdyż jako że nigdy świadomie do tego kościoła nie przystąpiłem - więc i nie rozumiem potrzeby formalnego wypisania się.
Piotr Więckowski
Piotr Więckowski:
My mamy patrzeć na Jezusa Chrystusa a nie na organizację i przewódców religijnych J3:7Musicie się na Nowo Narodzić
J3:16,Dz4:12,Fil2:10. J14:6 Jezus Chrystus jest DROGA,PRAWDA I ŻYCIEM
Jego mamy naśladować i wypełnić Jego Wolę tak jak On wypełniał wolę Swego Ojca
oswiecacz ciemnoty
oswiecacz ciemnoty:
Co ciekawe islam nazywa to tak samo apostazją czyli jakoby zostawiali wiarę w prawdziwego Boga. Co jest kompletnym wariactwem i spotyka się z podobnym potępieniem otoczenia. Armageddon zaczyna się niszczeniem antychrysta czyli nie człowieka ale religii fałszywych zacząć od katolicyzmu
dom wariatów
dom wariatów:
Dziękuję za film. Uwazam, że chrzest wodny warto wziąć jednak jeżeli się go nie weźmie to też nic nie szkodzi, bo to jakby jest symbol tylko,a tak naprawdę Chrzci nas Bóg, naszą duszę nawraca na właściwy tor i to już wystarczy. Chrzest duchowy po prostu.
Kzysztof Bejm
Kzysztof Bejm:
Dla mnie,oświadczenie,że wyrzekam się wiary w Boga według mniemania Kościoła robi na mnie wrażenie jak zapewnienia Hitlera,że pragnie jedynie pokoju.Ja dokonałem apostazji z tej dokladnie przyczyny która podałeś.Bóga się trza bać.Co do chrztu to przypomnę z dziejów apostolskich 8:37Filip zaś powiedział mu: Jeśli wierzysz z całego serca, możesz. A
odpowiadając, rzekł: Wierzę, że Jezus Chrystus jest Synem Bożym.Rzymian10:9Bo jeśli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i uwierzysz w sercu swoim, że Bóg wzbudził go z martwych, zbawiony będziesz..Co do nowo narodzenia i chrztu.Mateusza 3:11Ja was chrzczę wodą, ku upamiętaniu, ale Ten, który po mnie idzie, jest mocniejszy niż ja; jemu nie jestem godzien i sandałów nosić; On was chrzcić będzie Duchem Świętym i ogniem.Jana
3:5OdpowiedziałJezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się kto nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do Królestwa Bożego.3:6 Co się narodziło z ciała, ciałem jest, a co się narodziło z Ducha, duchem jest.
3:7 Nie dziw się, że ci powiedziałem: Musicie się na nowo narodzić.3:8 Wiatr wieje, dokąd chce, i szum jego słyszysz, ale nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd idzie; tak jest z każdym, kto się narodził z Ducha. Woda to nie chrzest a nauka.Proszę przeczytać rozmowę samarytanki i Jezusa przy studni. Pozdrawiam.
Roman Paul
Roman Paul:
A co masz na myśli mówiąc, że niektórzy katolicy będą zbawieni? Skoro trwają oni w fałszywej nauce i dogmatach( czyściec, modlitwy za zmarłych, eucharystia, chrzest niemowląt, komunia św.(przeistoczenie) , czczenie maryi zamiast Jezusa itp.
Jezus Chrystus
Jezus Chrystus:
Nie podoba mi sie ta cała apostazja.