Artur Łącki - wystąpienie z 21 stycznia 2021 r.

Artur Łącki - wystąpienie z 21 stycznia 2021 r.
Posiedzenie Sejmu RP nr 25

Informacja Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii w sprawie sytuacji branż najbardziej zagrożonych utratą przychodów w czasie pandemii SARS-CoV-2 oraz propozycji wsparcia pracowników i przedsiębiorców w 2021 roku

Przebieg posiedzenia:

https://videoparlament.pl/posiedzenia/posiedzenie-sejmu-rp-nr-25/drugi-dzien-36

Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Wejdź na https://videoparlament.pl - tylko w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas:
FB: https://www.facebook.com/videoparlamentpl
https://twitter.com/videoparlament

Źródła nagrań:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl

7 komentarze:

Piotr
Piotr:
Precz z mafiozami z PO KO!
Sebastian walczak
Sebastian walczak:
Gardzę tobą!
Wojtek JJ180
Wojtek JJ180:
Nieuk - oszczerca, kłamca.
Bratek Łącki
Bratek Łącki:
Artur Łącki – oszczerca oświęcimski.
Jacek D.
Jacek D.:
Tak to prawda dostałem pomoc a teraz się dowiaduje że muszę oddać 50 procent na razie nie wiem z czego im oddam
Antoni T
Antoni T:
Łącki a może byś powiedział w jaki sposób dochodziłeś do majątku który posiadasz ? A ty tylko masz dużo do powiedzenia i nic poza tym po prostu kawał cwaniaka z ciebie !!!
Matt J
Matt J:
Lacki to jeden z najwiekszych macicieli w panstwie. Dzis w TVP na zapytanie prowadzacej "jaki maja plan wyborczy", Lacki odpowiedzial ze "maja plan dla swych wyborcow".
Niesamowite!! Ci co podzegali Polakow ze "PIS dzieli Polakow", sami ich juz podzielili. Nie wiem czy Lacki jest glupi, ale to co powiedzial do madrych sie nie zalicza.

Sami matacze, jatrzyciele i podzegacze w PO. Do kraju wrocil wlasnie pierwszy podzegacz i sklocacz Polakow- volksdeutch Tusk. Wiec wystartowali ze swym hejtem wszyscy jego czlonkowie, bo wiedza doskonale ze tylko hejtem moga jeszcze obalic rzad PIS. Swym jetem tez doprowadzili do umozliwienia zamachu na Prezydenta Kaczynskiego. Kazdy kto interesuje sie polityka, wie, i pamieta ten hejt tusowski ktory stal sie powodem rozdzielenie wizyty do Smolenska w 2010. Tuska samolot wyladowal, a Prezydenta Kaczynskiego samolot wyladowal tak ze pozostawil wiele sladow eksplozji. Nic dziwnego ze Sowieci nie chca oddac wraku.