Bąkiewicz pozywa media narodowe | Kamil Klimczak

Wczoraj prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, były działacz ONR Robert Bąkiewicz ogłosił, że skierował pozew sądowy przeciwko Kamilowi Klimczakowi z Chrobrego Szlaku i Rafałowi Mossakowskiemu z Centrum Edukacyjnego Polska za rzekome "ordynarne kłamstwa, manipulacje, półprawdy".

To chyba pierwszy raz kiedy wewnątrzśrodowiskowe waśnie znajdują finał przed sądem powszechnym. Co kierowało Bąkiewiczem? Jak zachowają się zainteresowani? Odpowie Kamil Klimczak.

WESPRZYJ CHROBRY SZLAK TV
Poprzez Klub imienia Romana Dmowskiego

nr konta 61 2530 0008 2059 1008 1565 0001
z dopiskiem: "Darowizna na cele statutowe"

33 komentarze:

Głosuj Na Konfederację!
Głosuj Na Konfederację!:
Bąkiewicz się sprzedał
Arkadiusz Lechowski
Arkadiusz Lechowski:
Robercik to moze tylko pierda puścić a jego przydupas piotrowski tylko to wciągnać nosem.
Ro Mano
Ro Mano:
Kamil zachowaleś się jak trzeba. Brawo.
Wiesław Łamaga
Wiesław Łamaga:
Poseł Grzegorz Braun też był w CEP no i przedstawiciel Rot z Poznania już atakował pana posła Brauna w MN. To w nawiązaniu do pana słów, że kto tam pójdzie to może być później atakowany. Miał również pretensje do posła Brauna, że nie poparł Dudy. Pan Braun poparł Dudę w 2015 roku, rozczarował się to teraz takiego poparcia nie mógł go poprzeć. Brawo dla posła Brauna i Pana Stanisława Michalkiewicza, że nie dali się temu szantażowi moralnemu.
Walka o Sprawiedliwość
Walka o Sprawiedliwość:
Bąkiewicz mi podpadł już dawno..
Jan Jarczyński
Jan Jarczyński:
MUSICIE ZOBACZYC NA YOU TUBE:

"SZEJK.WYJASNIA SPRAWY UKRAINY I ROSJI
Gan Ganowicz
Gan Ganowicz:
Prawda sama się obroni.
Henryk Drozd
Henryk Drozd:
Po czasie już
ale przesłuchałem Panie Kamilu
tak trzeba👏
pozdrawiam
z Bieszczad.
Danuta Becker
Danuta Becker:
Smutne, Polska w Potrzebie Budowania w Narodzie swiadomosci oddolne a zaczyna sie opluwane programow i pranie brudow osobistych kto kogo lubi lub nie na youTube. Wstyd i Hanba. Zgoda buduje niezgoda rujnuje.
Matkaboska Kròlowa Polski official
Matkaboska Kròlowa Polski official:
Tego tu monobrwiami zabije
Natalia Kowalska
Natalia Kowalska:
Pogódźcie się szybko! Idźcie do przodu silniejsi!!
Dzień Dobry
Dzień Dobry:
Konfident Bąkiewicz https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1159193167792910&id=678203295891902
janek JANKOWSKI
janek JANKOWSKI:
da ktoś linka do rozmowy o którą poszło
Danuta Krawczyk
Danuta Krawczyk:
Kamil,mogę zrozumieć twoją reakcję na pozew "koziej dupy trąby",ale zachowaj dyplomatyczne działanie,i rób swoje.
Dla mnie 2018 rok,to pokaz "koziej dupy trąby",a konferencja tego dupka w Krakowie,po wyborze Dudy-obłydy,to "recydywa koziej dupy traby".
Pozdrawiam .
Robsonek
Robsonek:
Czysta prawda o zakłamanym Robercie Bąkiewiczu ..... szacun
https://www.youtube.com/watch?v=hNN7Pwz9Q5U
Teresa 1961
Teresa 1961:
In
Verba Veritatis
Verba Veritatis:
Daję świadectwo PRAWDZIE....od przeszło roku jestem persona non grata na mediach zwanych narodowymi ...zostałam usunięta za to, że ośmieliłam się zapytać o to dlaczego mn robią krecią robotę Konfederacji, którą przed wyborami do Sejmu w mn opluwano a dr Czerniak widzę po roku miał być tym przysłowiowym gwoździem do trumny Konfederacji...kiedy te pożal się Boże roty Bąk-iewicz reklamował to od razu zauważyłam u tego człowieka narrację towarzyszy okrągłego koryta , którzy grubą krechę po 1989r zrobili z PRLowskimi i KORowskimi aktywistami by Polskę i Polakow w majestacie prawa tzw transformacji wydymać....Bąk-iewicz nie KRECHĘ , ale rok temu ROWY nakazywał zasypywać do tego Owsiaka wychwalał pod niebiosa i WOŚP dawał nam za przykład....Żenujące jest to, jak ten człowiek bez honoru hańbi Boga i Ojczyznę ....Panu Mossakowskiemu i Panu Panie Kamilu, to ten człowiek może jedynie nisko się POkłonić....pozdrawiam serdecznie
Iwona A
Iwona A:
Dzień dobry . Kolejny wojownik, o wartości..., chce lecieć do sądu ? Taki to narodowiec :) . Panie Kamilu proszę się nie poddawać !
sstachu1
sstachu1:
Witajcie,obejrzałem również od.59 ( rzecz sporu ). Żeby była jasność , nie jestem za Konfederacja, PISem,PO czy KO ani PSLem czy SLD. Możliwe, że R.Bakiewicz mógł poczuć się dotkniętym twoim 59. Ale stosowanie lub grozenie krokami prawnymi jest co najmniej nad wyraz. Ponadto dopuszczenie twarzy zarządzających Naszym Krajem do Marszu Niepodległości, było wymierzonym policzkiem w twarz milionom Polakom jak i mnie. Rok później Bąkiewicz przepoczwarzyl się w nawiedzonego oredownika kościoła. Do nie dawna ( za nim wyraził samozachwyt uwielbienia A.Dudzie) byłby lepszym kandydatem od bosaka na prezydenta RP. Reasumując Bąkiewicz popełnił wielki błąd, stracił społeczny szacunek. Jeśli zadziała z pozwem to bagno do którego wchodzi będzie go pochłaniacz coraz bardziej i będzie ciągnęło się za nim jak smród po gaciach. Zasada jest prosta " nie sra się w swoje gniazdo" pytanie retoryczne, czy dalej uważa je za swoje?
Kasa to nie wszystko
Robsonek
Robsonek:
Panie Robercie Bąkiewicz proszę upomnieć się o sprawę 447 u Pana Dudy , za którym tak Pan ochoczo agitował. Może o tej sprawie proszę porozmawiać również z pana kolegą z klubów Gazety Polskiej , w której Pan Panie Bąkiewicz się udzielałeś oraz z Panem Sakiewiczem , który jak wiadomo jest blisko z PiS. Czy jest moralne grać na dwa fronty?
Micha-el
Micha-el:
RB gania teraz po antystemowych mediach
promujac jedyna wykladnie raportu Departamentu Stanu.
Ciekawe czy przeczytal chociaz oba po angielsku.
C.Slawek
C.Slawek:
Mam nadzieję, że w sądzie Mossakowski zdepcze go jak pluskwę.
Mateusz supersuperowy
Mateusz supersuperowy:
Bąkewycz
KLY KLY
KLY KLY:
Lepszy Duda niz teczowy rafał, ale mozna narzekac mocno na obu
Teresa 1961
Teresa 1961:
Nic
Krzysztof Szymczak
Krzysztof Szymczak:
Jak to w swoje sprawy załatwiamy w swoim gronie? A czy przez przypadek w poprzednim nagraniu Pan Mossakowski nie wysnuł tezy, że Pan Bąkiewicz i jego świta podobnie jak Pan Macierewicz jest prowadzony przez MOSAD? Czy upublicznianie takiej wiedzy na forum publicznym nie jest wyciąganiem brudów na forum publiczne? Nie mogliście tego załatwić pomiędzy sobą, na jakimś wewnętrznym spotkaniu? Przecież atakując się wzajemnie publicznie osłabianie i siebie i jego?
Krzysztof Szymczak
Krzysztof Szymczak:
Może czegoś nie rozumiem, niech mi ktoś wytłumaczy. Jeżeli ktoś publicznie twierdzi, że ktoś jest prowadzony przez służby UWAGA MOSAD, a pomówiony uważa, że to jest szkalujące, jeżeli ktoś na temat innego człowieka mówi nieprawdę- zniesławia go publicznie to czy sąd nie jest właściwym miejscem do wyjaśnienia kto mówi prawdę? Co jest złego w tym, że ktoś broni swojego dobrego imienia w sądzie? Wytłumaczcie mi to proszę. Dziękuję.
Dorian Dorianecki
Dorian Dorianecki:
Brzydzę się tą ladacznicą. Powodzenia Panowie, jestem z wami.
Leszek Bubel już dawno go wyjaśnił, teraz wszystko mi sie zgadza.
Micha-el
Micha-el:
Widac polskie sadownictwo
ma bronic
nieskazitelnego charakteru i postepowania
Bakiewicza.
vonReinert
vonReinert:
Czym się różni Bąkiewicz od Kowalskiego? Obaj to menele, którzy najpierw znaleźli się na dnie, by wypłynąć na fali popularności patriotycznych przedsięwzięć. Jeden i drugi stał się twarzą mediów określanych mianem "narodowych". Potem weszła mocno bogobojna narracja. Następnie obrażanie np. Brauna czy Michalkiewicza, bo są znani i będzie niezła oglądalność. Założenie organizacji o znamionach sekty, gdzie nie wolno podważać nieomylności lidera i wyciąganie pieniędzy z polskiego, naiwnego motłochu. Jedyna różnica jest taka, że Kowalski potrzebował Chojeckiego, a Bąkiewicz uwłaszczył się na organizacji narodowej. Jeden i drugi czerpią jednak ogromne zyski z polskich frajerów i jeden z drugim na wszelki wypadek orbitują wokół PiS, a ci, którzy tego nie widzą są głupsi od zwierząt.
mrfreddie04p
mrfreddie04p:
Jak tam wykładał karty Patlewicz, tak wykładał. Ale Czerniak nie wytłumaczył sie ze swoijej przeszłości, która przecież zataił. Cały czas szedł w zaparte. Dla mnie jest skończony. A czepianie się teraz Patlewicza, że "strzelał zza węgła" jest atakowaniem posłańca. I oczywiścei, że ujawnienie przeszłości Czerniaka PRZED wyborami było zbawienne dla Konfederacji. Gdyby te sprawy wyszły na światło dzienne na finiszu kampanii, to takie cyngle jak knur Sakiweka zrobiły z Konfederacji w mediach marmoladę.
polgal 1
polgal 1:
Tylko winny sie tłumaczy 🤷‍♀️
Flora Miron
Flora Miron:
Pan Bakiewicz przesadzil! Ktos chcial sklocic stodowiska narodowe i mu sie udaje. Wiadomo po co, aby je zniszczyc. Dlaczego sie dajecie sprowokowac ? Jesli macie do siebie jakies pretensje to wyjasniajcie w oczy a nie na wizji. Jak przy takich niesnadzkach miedzy soba mozna walczyc z prawdziwym wrogiem?! Chyba ktos osiagnal swoj cel. Ludzie nie kloccie sie