Betafence PetraZen - montaż murku gabionowego

Murki gabionowe PetraZen montuje się w bardzo łatwy sposób. Należy przestrzegać kilku zasad. Jednak jeżeli nie jesteś pewien swoich umiejętności pozostaw montaż specjalistom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą instrukcją montażu.

Murek gabionowy PetraZen wykonany jest z paneli ogrodzeniowych Nylofor F. Dostępny jest w kolorze ocynku. Możliwy jest montaż pod różnym kątem, dzięki czemu bez problemu można go dostosować do grodzonego terenu. Idealnie wpisuje się w architekturę przestrzeni miejskiej, ale także prywatnych posesji. Ich niewątpliwą zaletą jest atrakcyjna cena, właściwości wygłuszania hałasów oraz wysoka sztywność paneli Nylofor F.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem murka gabionowego PetraZen lub masz pytania skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
https://www.ogradzamy.pl/kontakt/


Zapraszamy po pełną instrukcję montażu murku gabionowego PetraZen: http://www.ogradzamy.pl/zrob-to-sam/montaz-murkow-gabionowych-petrazen,44/

Subskrybuj nas!

5 komentarze:

A. Orlikowski
A. Orlikowski:
Uderzanie w słupek z cienkiej blaszki od góry bezpośrednio młotnikiem i to z założonym deklem??? Bez kawałka przekładki np. z drewna??? Cięcie ocynku gumówką??? - oznacza to brak dbałości o detale i o kasę klienta - mam taki płot, który sam montowałem więc wiem ja to wygląda.
Kamil
Kamil:
Gdzie mogę znaleźć te zawiesia na słupek ?Proszę o jakaś stronę z nimi
iji
iji:
System fajny ale o zgrozo wsypanie kamieni z tej wysokości? Cięcie elementów bez późniejszego zabezpieczenia ich?
Chciałbym ten sam płot zobaczyć za 2 lata. Cały rdzewiejący.
romanelk1
romanelk1:
60 metrów na mazurach. Potrzebuję dokładnej ekipy. Pozdrawiam
plama28
plama28:
Ocynk szlifierką kontową hy? To tak jakby ktoś cioł blachę, nie polecam.