Bielan: Karta LGBT podpisana przez Trzaskowskiego jest dyskryminująca dla polskich przedsiębiorców.

Gościem porannej rozmowy w Gazeta.pl był Adam Bielan.

CZYTAJ WIĘCEJ: http://www.gazeta.pl
SUBSKRYBUJ: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=gazetapl
FACEBOOK: http://www.facebook.com/gazetapl

10 komentarze:

Swój chłop
Swój chłop:
Ktoś kupi bajki Trzaskowskiego? PO "rządziło" antyspołecznie przed pandemią, a w jej trakcie mielibyśmy z nim prawdziwy horror. Dostalibyśmy coś na wzór skandalu z nieczystościami rozwożonymi z Warszawy po całej Polsce, ale w skali sto razy większej. Należy też pamiętać, że z 59 obietnic złożonych przez tęczowego Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta Warszawy zrealizował tylko 4! W tym podpisanie karty LGBT i "strefę relaksu" z palet na placu Bankowym za 920 tysięcy.
Damian POLAND USA
Damian POLAND USA:
Pieknie tem redaktorek jest gaszony. Brawo PIS. Prawda zawsze Lewakow w oczy kole.
The Kozarus
The Kozarus:
Konstytucja została uchwalona za rządów Kwaśniewskiego, ale uchwalali ją wszyscy (os prawicy do lewicy), zakłamany PiSi trollu.
VERONICA C
VERONICA C:
W radio mówili ze przedsiebiorcy chcą zaskarzyc Rząd za nielegalne zamkniecie ich restauracji w czasie koronawirusa.Czy ci ludzie są normalni , nie rozumieją co to koronawirus bo go nie widac ?Zamiast testów na koronawirusa powinni im dawac obowiazkowe leczenie u psychiatry, bo pewnie ten nieudolny Lewiatan( to takie nieudaczniki finansowe jak ktos nie wie) tez w tym maczał palce
Damian POLAND USA
Damian POLAND USA:
PO i Lewica dzisiejsza sprowadzi Polske na dnio. Nawet nie chce myslec jakie bylo by dzis w Polsce pieko na ziemi jakby PIS przegral w 2015.
Ruzga Kijek
Ruzga Kijek:
Nie chce wczuć się w rolę rodzica,który ma dziecko o innej orientacji seksualnej,bo on uważa,ze go to nie dotyczy oby się nie zdziwił jakby któreś z jego dzieci było gejem .Gęba pełna frazesow nic więcej.Nikt mu dzieci na siłę nie będzie seksualizowal.
Michał Staszak
Michał Staszak:
Popisy pana Bielana w mediach w ostatnich dniach są poniżej wszelkiej krytyki. Buta, chamstwo i arogancja od niego biją na kilometr!
Gazell URBEX
Gazell URBEX:
👉👌 🥵
Damian POLAND USA
Damian POLAND USA:
Tylko PIS i Duda 👍💪 🇵🇱
evolutionary humanist
evolutionary humanist:
Bielan.... co za ciemniak. Co za prymityw. Lejcie pomyje na Rafała Trzaskowskiego , ja i tak wybieram Trzaskowskiego. Chamen.