Bp Marek Solarczyk: Jak radzę sobie z nieśmiałością?

Biskup "od selfie" wyznaje, że jest z natury nieśmiały! Jak sobie z tym radzi? W jego odpowiedzi, jak zawsze, nie brakuje humoru ;)

Katecheza odbyła się 28 lipca 2016 w Krakowie w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W dniach 25-31 lipca 2016 prosto z Krakowa Salve TV relacjonuje na żywo przebieg Światowych Dni Młodzieży. Bądź z nami. W programie m.in. katechezy biskupów Diecezji Warszawsko-Praskiej Abp Henryka Hosera SAC oraz Bp Marka Solarczyka oraz spotkania z pielgrzymami i atrakcje, które na nich czekają podczas ŚDM! Oglądaj codziennie na https://www.salvetv.pl

Salve TV www.salvetv.pl to nowa chrześcijańska telewizja internetowa. Główną ideą Salve TV jest emisja programów informacyjnych, rozrywkowych i edukacyjnych - przyjemnych w formie i wartościowych w treści.

Dziękujemy za oglądanie naszej stacji!

Jeśli chcesz dobrze orientować się w tematach elektryzujących opinię publiczną lub szukasz rozrywki na poziomie subskrybuj nasz kanał: https://www.youtube.com/c/SalveTVpl

Znajdziesz nas również tutaj:
FACEBOOK: https://www.facebook.com/SalveTVpl
TWITTER: https://twitter.com/TvSalve
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvsalve

1 komentarze:

artur
artur:
A DLACEGO RZYMSKO KATOLICCY BISKUPI SKŁĄDALI PRZYSIĘGI NA WIERNOŚĆ ZABORCOM?DLACZEGO RZYMSKO KATOLICY NIE POPARLI KOŚCIUSZKI TYLKO ZDRADZILI POLSKE W TARGOWICY?