CD Projekt - czy warto inwestować?

CD Projekt - fantastyczny marketing, ogromne oczekiwania, nadmuchany balonik, który pękł tuż po premierze gry Cyberpunk 2077. Ogromna euforia przerodziła się w "Czas pogardy", jak tytuł jednej z części sagi o wiedźminie. Zła prasa, fundusze hedgingowe shortujące akcje, kurs nurkujący w dół. Krew została rozlana, czy spółka wyciągnie swój miecz przeznaczenia? Czy czas pogardy okaże się dobry dla inwestorów?

➡️ Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku oraz Discordzie
https://patronite.pl/Finansista

➡️Najlepsza aplikacja do zarządzania portfelami inwestycyjnymi:

https://myfund.pl/index.php?raport=re... (rejestrując się przez link otrzymasz 20% rabatu na pierwszy abonament, dla pewności w polu "Skąd dowiedziałeś się o myfund.pl" wybierz "Z wideo blog Finansista")

➡️Brokerzy/domy maklerskie:
https://bit.ly/3yMh6XR - Degiro (korzystam): akcje chińskie, akcje polskie, duży wybór ETF-ów, REITY azjatyckie, niskie prowizje
https://bit.ly/3c1UkBi - XTB (korzystam): akcje zagraniczne i ETF-y bez prowizji
https://bit.ly/3ydj6In - Finax: dom maklerski, inwestycja w ETF-y, automatyzacja inwestowania (doradztwo, dobór portfela, nadzór nad inwestycją)

Facebook ► https://www.facebook.com/finansista.yt
Twitter ► https://twitter.com/Finansista1​​​
Kontakt ► [email protected]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uwaga! To video i jego treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Treści te mogą być pomocne w zarabianiu. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku, ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Inwestowanie wiąże się z ryzykiem strat".
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów".

#cdprojekt #gpw #inwestycje

7 komentarze:

tomasz aksa
tomasz aksa:
Jak zawsze dobrze i z zaciekawieniem się słucha!
Tomasz Kwiatkowski
Tomasz Kwiatkowski:
Kolejny ciekawy i interesujący odcinek
naronimo
naronimo:
w zakresie c/z powinno się brać też pod uwagę fakt, że oni niedawno wypuścili cyberpunka i z tego mieli mega dochody ale to był strzał jednorazowy, w kolejnych kwartałach i latach c/z już może być o wiele bardziej niekorzystna
pio trek
pio trek:
A co z twoim podejściem do momo, czy dalej uważasz że ma dobre fundamenty i spadki były nieuzasadnione czy zmieniłeś trochę podejście do wyceny spółki?
Janusz Pacławski
Janusz Pacławski:
Gdzie byście polecali kupić akcje CD Projekt? Nie chcę żadnego CFD jak by co.
Adam Grzywiński
Adam Grzywiński:
No i okazało się, że nie warto
jacek buraczyński
jacek buraczyński:
👌