CZY TO FAŁSZYWA PANDEMIA? - M. Karnowski poleca "Sieci"

E-PRENUMERATA "SIECI" I DOSTĘP DO STREFY PREMIUM NA PORTALU wPOLITYCE.PL W PROMOCYJNEJ CENIE:
https://siec.wpolityce.pl/oferta

15 komentarze:

iryda bolo
iryda bolo:
Nie wiem jak to jest ale Konfederacja zyskuje i to bardzo szybko widze po znajomych wyborcsch pisu.
Mr Remmoz
Mr Remmoz:
Takie udawanie, że nie wiadomo jaka jest prawda.
Batak
Batak:
Niech się pan opamięta panie Karnowski.
iwo gajda
iwo gajda:
Boże błogosław Polsce i kapłanom!!!
Boże błogosław Polsce i kapłanom!!!
Boże błogosław Polsce i kapłanom!!!
Tankard Of Terror
Tankard Of Terror:
Dane GUS są dla pandemii w Polsce miażdżące: Ilości zgonów w zestawieniu miesiąc do miesiąca, w porównaniu do 2019 są podobne w granicach błędu, a w stosunku do roku 2018 nawet niższe. Polacy na "to" nie umierają - do tej pory były to zawsze "choroby towarzyszące". Być może mamy szczęście, jesteśmy bardziej odporni? Statystyki w Hiszpanii i Francji pokazują nagły przyrost pomiędzy marcem a majem, w maju wykresy wracają do normy. Mam wrażenie, że "dzięki" laboratorium w Wuhan musimy nauczyć się żyć z nowym wirusem, tak, jak żyjemy z grypą. Tempo mutacji w zasadzie wyklucza jego zwalczenie. Tak się kończy igranie z naturą.
Amiga Rulez
Amiga Rulez:
To jest kolejny przykład, że Polska nie jest wolnym i suwerennym państwem. A jak czołowi politycy z PiS (Morawiecki, Kaczyński, Duda) mówią, że Polska jest wolnym i suwerennym państwem, to krew zalewa.
Tomek Lucek
Tomek Lucek:
16 08 w W-wie jest protest przeciwko fałszywej plandemi ! Pilnie przychodzcie ! Fałszywa pandemia jest tylko tam gdzie są skorumpowane rządy ! W Szwecji , na Białorusi , Słowenii , Słowacji , Austrii , Szwajcarii , Czechach , na Węgrzech , Portugalii , Holandii , Monaco , Iranie , Korei , Brazylii , na Bliskim Wschodzie itd nie ma żadnej pandemii , ani żadnych ograniczeń ! W Niemczech są milionowe protesty to też na pewno odwołają fałszywą pandemię !
Arwial
Arwial:
Raczej partyjnemia. Pochodna od partyjniactwa. Nie nowość. Wszak trwa od kilkuset lat. Niestety. Nachalnie się nasila. Osiągnęła już absurdalne stadium bliskie satanizmu.
Wielu funkcjonariuszy medialnych również bierze w niej udział. Zresztą. Po co ja to piszę w takim miejscu. Funkcjonariat jest tak liczny że mój tekst brzmi jak wołanie w puszczy. Trzeba czekać aż jakieś dziecko na wiecu partyjnym krzyknie "król jest nagi" lub coś w tym stylu. Może wtedy ludzie się ockną z amoku.
Pozdrawiam Wszystkich. Trzymajmy się godnie.

P.S. Gwoli ścisłości: rzeczony funkcjonariat (medialny) to aktywista z tutejszego ekranu. Panie Karnowski. Proszę się wziąć do solidnej (dziennikarskiej) pracy i np. zapytać Pana Duda skąd miał pieniążki na sążnistą i pełną wydatków kampanię. Interesujące będzie także to, do czego zobowiązał się swoim finansowym mocodawcom.
Max Max
Max Max:
Nie ma pandemi to tylko manipulacja kto wymyślił pojęcie choroba odbyta bezobjawowo jakiś nowy termin pierdu pierdu
kowarzanka kowary
kowarzanka kowary:
Po co czytac SIECI przeciez wiadomo,ze w tej gazecie prawdy sie nie dowiemy,tak jak Pan Karnowski kocha slepo PIS to rzadko spotkac[pomijam Pana z Gazety Polskiej] Przeciez krazy po FB filmik gdzie Pan Premier wyraznie mowi,ze nie ma rzadnej pandemi,nie nalezy sie bac.Idzcie na WYBORY Tego sie wszyscy trzymajmy.Slowa takiego waznego polityka to swietosc i nalezy je szanowac i z cala konsekwencja spelniac.Jest po wyborach,ale slowo sie rzeklo.
Jan Bajorski
Jan Bajorski:
Jest PANDEMIA ale debilizmu głupoty zastraszania oraz rujnowania gospodarki prywatnej i państwowej .Wielu przez tą porąbaną pandemię straciło majątek I pracę. Dużo stracili uczniowie I studenci. Dzięki kagańcom część ludzi straci zdrowie. Strach przysporzy masę depresji .Tylko Finansjera I firmy farmaceutyczne osiągną zamierzony cel który będzie jedynym sukcesem. PYTANIE DLA KOGO???????????
1 2
1 2:
Oczywiście że fałszywa. Co do PiSu. Jeśli chcą wygrać za 3 lata to muszą wejść w sojusz z Konfederacją inaczej PO może ich wciągnąć nosem.
Teresa Leszczynska
Teresa Leszczynska:
Ja też śmie twierdzić że za 3 lata ma ogromną szansę wygrać PIS ,bo te lewaki co wyprawiają z tymi kolorowymi, to ludzie ich opędzą na cztery wiatry
KS
KS:
Pisokler won z Polski
Majkel Daglas
Majkel Daglas:
szumowski na szubiennice