CZY TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY UKRÓCI BUNT "KASTY"?

CZY TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY UKRÓCI BUNT "KASTY"? Goście Wojciecha Biedronia: sędzia Jarosław Dudzicz, Krajowa Rada Sądownictwa i Piotr Urbanek, adwokat.

Powiązane wiadomości:

16 komentarze:

Teresa Leszczynska
Teresa Leszczynska:
Ja pytam, jak tacy Sędzia mogą sądzić innych,? jak sami nie przestrzegają prawa ,przecież to jest karygodne !
Stan G13
Stan G13:
Chora GŁUPIA KOBIETA ( KASTA)😂
Waldemar Krakowiak
Waldemar Krakowiak:
Usunonc Sowietów z. Sądownictwa
Piotr C
Piotr C:
W demokracji nie powinny istnieć immunitety!!!!!!!!!!!
Joan Sca
Joan Sca:
nie wiem czy iść w maju na wybory bo może jakaś baba z wściekłą macicą je zbojkotować .KU..A NIECH PIS ZROBI ZE ŚCIERWEM PORZĄDEK ALBO NIECH ODDA WŁADZĘ KONFEDERACJI
Waldemar Krakowiak
Waldemar Krakowiak:
Wyjebac towarzystwo szemrane
ANNA TOKARSKI
ANNA TOKARSKI:
Czy jest mozliwosc aby politycy i sedziowie nie mieli immunitetu.
Mariusz Czaja
Mariusz Czaja:
Co niektórzy sędziowie są jak Temida , mają opaskę na oczach , tak więc o niewinności decyduje ta szalka wagi na której większe bogactwo się znajdzie ..
Mariusz Czaja
Mariusz Czaja:
Jeszcze miesiąc i pani sędzina G zniknie z SN jednak nie łudzę się że przestanie nam mieszać na Brukselskich i Berlińskich salonach . Bo ona wredna jest .
Stan Janusz
Stan Janusz:
P.adwokat Urbanek zyje w innym swiecie. Wszystkie wydzialy prawne polskich uczelni (ktore na pewno znaja konstytucje i kodeksy prawne) jednoznacznie mowia o lamaniu prawa przez PiS.
Wmawianie ludziom przez trzech panow w studio ,ze tylko oni maja racje jest smieszne podczas gdy wszycy eksperci prawa i wydzialy prawne mowia o lamaniu konstytucji i niszczeniu trojpodzialu wladzy.
Nie trzeba byc prawnikiem ,zeby wiedziec ,ze reforma sadow PiS oddala nieograniczona wladze ZIobrze czyli w Polsce teraz obowiazuje stalinowski system sadownictwa.: Dajcie mi czlowieka a paragraf sie znajdzie.
Stawianie upolitycznionego TK w roli boga wszechmogacego ,ktorego wyrok jest sprawiedliwy i niepodwazalny to bajka.
TK jest obsadzony celowo przez politykow PiS i sluzy jedynie do zatwierdzania zyczen prezesa Kaczynskiego.
To nie jest trybunal tylko maszynka do oglupiania ludzi.
Tak samo jak postawienie polityka PiS na czele TVP i twierdzenie ,ze w ten sposob telewizja zostala opolityczniona.
Panowie w studia mysla ,ze ich widzowie sa idiotami.....
Ewa Matuszak
Ewa Matuszak:
Konstytucja jako źródło prawa:
Art. 178.1. Sędziowie w sprawowaniu swojego urzędu są niezawiśli i podlegają tylko Konstytucji oraz ustawom
.2. Sędziom zapewnia się warunki pracy i wynagrodzenie odpowiadające godności urzędu oraz zakresowi ich obowiązków.
3. Sędzia nie może należeć do partii politycznej, związku zawodowego ani prowadzić działalności publicznej nie dającej się pogodzić z zasadami niezależności sądów i niezawisłości sędziów.Art. 179.Sędziowie są powoływani przez Prezydenta Rzeczypospolitej, na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, na czas nieoznaczony.
Widać jasno że niektórzy sędziowie zajmują się polityką.
Stan Janusz
Stan Janusz:
Biedron wspolpracownik sedziow MS,ktorzy wysylali do prog. Gersdorf kartki z zyczeniami Wyp...laj...powinien schowac sie w mysiej dziurze ,gdyby mial troche honoru.
Oswiadczenie prof. Gersdorf nie jest opinia tylko wyraza stanowisko calego swiata prawniczego czyli wydzialow prawnych wszystkich uniwersytetow w Polsce.
Mowienie ,ze tylko TK obsadzony przez agentow min. Kaminskiego jest jedyna instytucja ,ktora moze oceniac konstytucyjnosc tzw. konfliktu konstytucyjnego jest warte smiechu.
To to jest sytuacja w kotorej zlodziej a oglosic czy kradl czy nie. Jeli powie ,ze nie to to jest wolny.
Filip Filip
Filip Filip:
Niech się buntuje hrsbiostwo a reformę trzeba dokończyć
Adam
Adam:
Uwazam , ze jakby Polacy wybierali do wladz takich jak Konfederaci od 1989 r , to o takim problemie jak "kasty sedziowskie " nie byloby sladu . Mielibysmy normalny system sadowniczy . Mielibysmy uniwersytety , media , polityke wolne od mentalnosci marksistowskiej , ktora w ostanich 30 latach przepoczwarzyla sie sie w mentalnosc neomarksistowsko - liberalna . Dam przyklad . To T.Mazowiecki swoja gruba greska ( nota bene A.Duda chce mu stawiac pomniki … - sic ! ) usankcjoonowal stary rezim , to wszystko co najgorsze bylo w bylym systemie komunistycznym na poczatku lat dziwiedzisiatych . I tak sie stalo . Wszystko pozostalo tak , jak bylo . I tak jest do dzis . A nawet maja sie lepiej . Dlatego tez bede glosowac na zdecydowanych , ktorzy nie maja w zwyczaju wchodzic w jakies dziwne zwiazki ze zlem . Powod jest prosty. Ze zlem nie ma dyskusji . Tak , tak . Nie , nie . A cala reszta od zlego pochodzi.
Stan Janusz
Stan Janusz:
Dualizm prawny jest wtedy kiedy urzednik RODO podwaza wyrok SN,kiedy premier nie drukuje wyroku wlasnie TRYBUNALU KONSTYTUCYJNEGO i kiedy na sedziow TK powoluje sie politykow rzadzacej partii PiS czyli Piotrowicza i Pawlowicz nie mowiac o agentach Przylebskiej i Muszynkim ktorzy sa sluzbowo podlegli wc prezesowi PiS.
Przeciez to jest TK ,PiS a nie niezalezny trybunal ....
A S
A S:
Wy sprzedawczyki, jaki trybunał.?
Trybunału w tym kraju już nie ma.
Poza tym trybunał konstytucyjny jest od oceniania zgodności ustaw z konstytucją a nie oceniania wyroków Sądu Najwyższego.!!!!!

Oszuści z nowego KRS wprowadzają w TV dezinformację.