Debata prezydencka 2020

Debata prezydencka w Końskich organizowana przez TVP zgodnie z Kodeksem wyborczym i rozporządzeniem KRRiT. Do udziału w niej zostali zaproszeni kandydaci startujący w wyborach prezydenckich, którzy w I turze głosowania zdobyli największą liczbę głosów – Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski.

20 komentarze:

Holbek
Holbek:
Niech ta miernota się nauczy mówić w ojczystym języku! Jakie "półtorej roku" i "tą kwestię"?!
MetalSlayerKatarina
MetalSlayerKatarina:
11:55 no nieźle, a przy „debacie” z innymi kandydatami od razu prowadzący przerywał mówiącemu
zresztą czemu mnie to w ogóle dziwi
Sebastian kosior
Sebastian kosior:
Z wielkim żalem i wstydem oglądałem tą tzn. debatę. Na pierwszej pana Dudy nie widziałem , na drugiej nie widziałem kontrkandydata. Pytam tylko realizatorów telewizyjnych, dlaczego te wymowne pauzy i ciągłe mówienie że p. Trzaskowskiego tam nie ma? sam widzę, że nie ma! Debata bez obu kandydatów ..SENSU nie ma!
Chased by Penguins
Chased by Penguins:
Debata...? Jaka debata 😂? To by było śmieszne jako żart w jakimś programie komediowym. Stanowisko prezydenta to powinna być poważna instytucja, proszę was...
Kobierka
Kobierka:
to żart?
Dildo Bwando
Dildo Bwando:
Jebac PiS
CDM_Enigma
CDM_Enigma:
5:21
Ratatuj
Ratatuj:
Ewidentnie szklanka wygrała tą debatę. Zachowała fason.
Szymon Anusiewicz
Szymon Anusiewicz:
...
Other Side
Other Side:
Dziwna ta debata xD
Andrzej Gensikowski
Andrzej Gensikowski:
Zwykle w cyrku występowali Klauni teraz za nasze pieniądze jest cyrk na ulicach .
BO3 in Profile Pic
BO3 in Profile Pic:
In Poland: Debates only have one person. What happened to the other guy? Is he sick or something? Why the hell would they air this on TV.
Sebini Perini
Sebini Perini:
Ten redaktorzyna to też się nadaje , do tarcia chrzanu z prezesem !!! Ludzie ogarnijcie się !!! Zna pytania i ma na nie przygotowane odpowiedzi !!! Ludzie żenada !!!
Jonny
Jonny:
Banda czworga to politycy ,ktorzy obiecuja ci most tam, gdzie nie ma rzeki. TYLKO KONFEDERACJA !!
Gosia Aniolkowska
Gosia Aniolkowska:
To jest jakiś żart! Mieszkam za granicą i wstydzę się za naszą głowę Polski! Czas na zmiany! Dość wstydu!
Aleksandra Matusiak
Aleksandra Matusiak:
Czy pan prezydent zna definicje eutanazji? Co jesli osoba zainteresowana nie chce latami cierpiec podpieta pod respirator i SZTUCZNIE miec to zycie przedluzane bez szansy na poprawe? Mowi pan ze obrona zycia do NATURALNEJ śmierci. A czy w takim razie podlaczenie do respiratora (oczywiście gdy nie ma szans na poprawe) nie jest wlasnie sztucznym przedluzaniem zycia i graniem przeciwko bogu/przeznaczeniu/innym?
Paweł Gamracy
Paweł Gamracy:
Andrzej Duda - Sługa Boży dla porządku publicznego jak pisze w Słowie Bożym o takich wysokich urzędnikach państwowych. I się sprawdza na tym stanowisku.
Sama postawa Pana Trzaskowskiego - tchórz.
Tchórzów nie potrzeba na stanowisku urzędnika jakim jest prezydent.

W krótkim czasie będziemy się cieszyć z doskonałego BOŻEGO RZĄDU - JAKIEMU PRZEWODZIŁ BĘDZIE JEZUS CHRYSTUS - KRÓL KRÓLÓW I PAN PANÓW.

PODSTAWOWĄ RÓŻNICĄ BĘDZIE ZWYCIĘSTWO NAD STAROŚCIĄ I ŚMIERCIĄ.

PILNOWANIE I EGZEKWOWANIE Z NALEŻNĄ SUROWOŚCIĄ DOSKONAŁEGO PRAWA BOŻEGO - ZWIĄZKI HOMOSEKSUALNE JUŻ RAZ BÓG POTĘPIŁ GRADEM OGNISTYM JAKI SPADŁ NA SODOMĘ I GOMORĘ W CZASACH SŁUGI BOŻEGO LOTA - JEGO ŻONA RÓWNIEŻ ZOSTAŁA UKARANA ŚMIERCIĄ TYLKO ZA SAMO POZYTYWNE PRZYWIĄZANIE EMOCJONALNE DO SODOMY I BRAK POSŁUSZEŃSTWA WOBEC BOŻEGO NAKAZU NATYCHMIASTOWEGO OPUSZCZENIA TEGO MIEJSCA - szczegóły w Słowie Bożym.

Już wkrótce KAŻDY CZŁOWIEK W TYM PAN ANDRZEJ DUDA I PAN TRZASKOWSKI odczuje władzę Jezusa.
Zmartwychwstaną ich bliscy zmarli. Oni sami będą doprowadzani do ludzkiej doskonałości dzień po dniu.

Ale tak jak pierwszy doskonały człowiek Adam (nasz wspólny pra...dziadek) każdy z nas żyjący pod panowaniem Jezusa będzie miał wybór. Czy się podporządkować czy NIE . NIE - OZNACZA STAROŚĆ I NATURALNĄ ŚMIERĆ.

BÓG MOŻE NAM DAĆ ŻYCIE WIECZNE.
Pomoc w analizie wymagań Bożych ZE SŁOWA BOŻEGO na JW.ORG
M B
M B:
to jest dramat, wstyd to pokazywać, jeszcze z naszych podatków; debata dla debili, którzy wbierają ten rządzący syf; Panie Prowadzący debatę szklanki z Dudą, nie jest Ci wstyd w czymś takim pracować?
Multilingual_Kdog
Multilingual_Kdog:
I hate Andrzej Duda for being homophobic, and oh yeah he side with China too
Mrs.Blaszczyk
Mrs.Blaszczyk:
Perfidia. Tak ustawić "występ" obecnie urzędującej głowy Państwa, aby nałożyć go na konferencję drugiego kandydata. Ciekawa rzecz. A podobno Pan Prezydent miał "zawalony" grafik. Czyli jednak strach przed pytaniami dziennikarzy i konkurentem. To jest smutne. Jak Polacy mają zdecydować, kto jest lepszy w starciu, skoro nie można porównać wypowiedzi i reakcji przeciwnika. Dlaczego odbiera się nam taką możliwość? Bardzo mi się to nie podoba. Obserwując dzisiejszą scenę (słowo w punkt) polityczną odnoszę wrażenie, jakbym oglądała dzieci (sama mam jedno), które się nie mogą dogadać, bo ich tego jeszcze nie nauczono. A przecież wszystkim powinno zależeć na rozwoju Państwa. Na dobru wszystkich obywateli.