Dlaczego HOLANDIA jeszcze NIE UTONĘŁA?

SUBSKRYBUJ! ▶️ http://bit.ly/PrawdziwaHistoria

Prawdziwa Historia to program historyczny, który w łatwy i przystępny sposób przybliża to, co działo się lata temu, a także tłumaczy aktualne wydarzenia przedstawiając ich tło historyczne.

Mówi się, że Holandia to kraj w depresji. Jednak nie tej psychicznej, chodzi o to, że większość kraju znajduje się poniżej lub dokładnie na poziomie morza. Praktycznie 2/3 całego państwa jest zagrożone powodzią. Jak to możliwe, że w czasach globalnego ocieplenia, a co za tym idzie, podnoszenia się wód, ten kraj jeszcze nie utonął? O tym dowiecie się dzisiaj, w Prawdziwej Historii!

Spis treści:
0:00 - Wstęp
0:23 - Geografia Holandii
1:13 - Pierwsze metody ochrony przed wodą
2:45 - Powódź z 1916
3:05 - Budowa Afsluitdijk
3:44 - Powódź z 1953
4:16 - Plan Delta
5:26 - Projekt Ruimte voor de river
6:20 - Co Holandia robi dzisiaj?
6:57 - Skuteczność działań
7:27 - Ciekawostki
7:45 - Zakończenie

SUBSKRYBUJ! ▶️ http://bit.ly/PrawdziwaHistoria

14 komentarze:

Sławomir Manowski
Sławomir Manowski:
Kolejny świetny film! Widzę,że coraz bardziej przykładacie się do jakości materiałów, powodzenia i oby tak dalej :)
MO RWI
MO RWI:
Bardzo dobry film. Niedawno poznałem ten kanał i jestem z tego powodu bardzo zadowolony :)
karol blank
karol blank:
Super film ,dobry podział filmu
Elżbieta Szczygielska
Elżbieta Szczygielska:
Pozdrawiam, bardzo serdecznie, bardzo dobry kanał, powodzenia, świetna praca. Podziwiam zdolności.
Damian Pawłowski
Damian Pawłowski:
Mieszkam w Rotterdamie i powiem wam że te konstrukcje holenderskie naprawdę robią wrażenie. To niesamowicie nowoczesne miasto i gorąco polecam wszystkim zwiedzenie tego miasta
krystyna Mikorska
krystyna Mikorska:
Bezbożnicy!!!!
Drlx
Drlx:
Nie poddawaj sie i rub dalej warto wspomniec ze nie ma juz holandi sa teraz niderlandy i dzieki niderlandczykom na maziwszu pojawilo sie wiecej miejsc na uprawy bo wielu z nich przyjechalo podcxas kryzysu do polski i osuszali teren w XVII wieku
Jacek Łubian
Jacek Łubian:
Wideo ciekawe więc zasłużony "lajk", ale mam dwie uwagi. Państwo o którym Pan mówi to Królestwo Niderlandów, a Holandia Północna i Południowa to dwie prowincje tego kraju. O ile mi wiadomo kraj ten dzieli się na dwanaście prowincji które z kolei dzielą się na gminy, a nie na województwa (3:38)
Stasko Polo
Stasko Polo:
Nie rób z siebie pajaca
KRONOS
KRONOS:
Wypasa się bydło głównie na terenach podatnych na podtopienia i miejscach gdzie nie wjedzie sprzęt rolniczy ...
rzep rzep
rzep rzep:
popracuj nad dykcją
ubaw. nl
ubaw. nl:
q";"p
Mark Gandi
Mark Gandi:
HOLANDIA TO SCIERWO EUROPY -- łamiąca prawa człowieka. szczekające PIESKI NIEMIEC. wiara to ATEIZM..
HOLANDIA -JEUGDZORG=KINDERROOF & IDENTITEITSROOF!
HOLANDIA -JEUGDZORG=KINDERROOF & IDENTITEITSROOF!:
DO POLAKÓW MIESZKAJĄCYCH W HOLANDII i POLAKÓW, CHCĄCYCH EMIGROWAĆ DO HOLANDII!

Ostrzeżenie dla Polaków w Holandii, oraz wszystkich Polaków, którzy chcą emigrować do Holandii.

Polacy, czy o tym wiecie??

Co niektórzy z Was, pewnie już słyszeli, o zabieraniu dzieci Polakom za granicą, ale czy aby na pewno wiecie, jak jest naprawdę?
Przeczytajcie do końca, a dowiecie się, czym jest zabieranie dzieci i jakie są tego następstwa, a raczej, jaki jest tego główny cel.

W krajach EU (a dokładnie w Holandii przez Jeugdzorg, w Niemczech przez Jugendamt, w Norwegii przez Barnevernet i w Angli przez Social Service), zabierane są polskie dzieci, ale to już pewnie wielu z Was wie, lub wielu z Was, już o tym słyszało.
Zabieranie za granicą dzieci Polakom, to chleb powszedni, czyli standard.
I wiele się o tym mówi, natomiast nie mówi się w ogóle, lub mówi się bardzo mało o tym, a zatem o fakcie, że zabierane dzieci, są umieszczane w niepolskich rodzinach zastępczych i niepolskich placówkach!
Polskie dzieci, na czas walki ich rodziców, o ich odzyskanie, są umieszczane w niepolskich, więc nie w polskojęzycznych rodzinach zastępczych/placówkach, ale w obcojęzycznych rodzinach zastępczych/placówkach!
I co za tym idzie, w obcokulturowych rodzinach zastępczych/placówkach!
A to dlatego, że holenderski Jeugdzorg, nie posiada i nigdy nie posiadał polskich placówek, ani polskich rodzin zastępczych, ale zabiera polskie i polskojęzyczne dzieci i co bardzo ważne, przeważnie bardzo małe dzieci i daje sobie prawo, do umieszczania i ich w holenderskich, więc w niderlandzkich, a co za tym idzie w niderlandzkojęzycznych placówkach i niderlandzkich rodzinach zastępczych, przy czym w ogóle, nie informuje o tym fakcie polskich rodziców!
A taka procedura, trwa bardzo często latami!
A prawda jest niestety taka, że na 10 przypadków, w 9ciu, dzieci, nie oddają już nigdy!
A to właśnie dlatego, że umieszczone w niderlandzkojęzycznych rodzinach zastępczych, polskie dzieci, mające z rodzicami kontakt raz na miesiąc przez godzinę czasu, zwyczajnie tracą polską tożsamość!
I tym właśnie, doprowadza się do WYNARADAWIANIA i WYKRADANIA polskich dzieci z TOŻSAMOŚCI!
I co równie ważne, to fakt, że później zabrane dziecko/dzieci, które przez rok, lub często nawet przez kilka lat, przebywa w holenderskiej rodzinie zastępczej, nie znają już języka polskiego!
I co równie skandaliczne, fakt ten, jest przez Jeugdzorg używany, jako powód do nie oddawania dziecka/dzieci rodzicm/rodzicowi!
A nazywając rzecz po imieniu jest to zwyczajne PRZYWŁASZCZANIE sobie dzieci!
Tożsamość Art 8
Międzynarodowego Prawa Dziecka, to podstawa!
Tożsamość, więc język i co za tym idzie, kultura, jest też poza więziami rodziców /rodzica, z dzieckiem /dziećmi, oraz genami, ważną kwestią, łączącą dziecko/dzieci z rodzicami /rodzicem!
Zabrane dziecko/dzieci, podczas takiej trwającej o nie walki, (więc walki rodziców z tymi urzędami, co z kolei nazywa się procedurą) przebywają w rodzinie zastępczej, czy placówce, od np 1 miesiąca, do nawet pełnoletności dziecka/dzieci!!
A widzenia z rodzicami/rodzicem są raz na miesiąc, lub raz na kwartał, więc raz na trzy miesiące, co dake w roku 4 kontakty z dzieckiem!
(są oficjalne dowody takiego postępowania!!), a często jest tak, że rodzice nawet po 9 LAT!! DZIEWIĘĆ LAT, nie mają żadnego kontaktu ze swoim dzieckiem/swoimi dziećmi!! (są oficjalne dowody takiego postępowania!).
I tym właśnie, doprowadza się do WYNARADAWIANIA i WYKRADANIA polskich dzieci z TOŻSAMOŚCI!
I co równie ważne, to fakt, że później zabrane dziecko/dzieci, które przez rok, lub często nawet przez kilka lat, przebywa w holenderskiej rodzinie zastępczej, nie znają już języka polskiego!
I co równie skandaliczne, fakt ten, jest przez Jeugdzorg używany, jako powód do nie oddawania dziecka/dzieci rodzicm/rodzicowi!
A nazywając rzecz po imieniu jest to zwyczajne PRZYWŁASZCZANIE sobie dzieci!
A to oznacza NIELEGALNĄ ADOPCJĘ I POD PRZYKRYWKĄ DOBRA DZIECKA, NIE LUDZKI I WYZUTY Z WSZELKIEGO CZŁOWIECZEŃSTWA, KARYGODNY I BEZKARNY HANDEL DZIEĆMI!
I oczywiście, nie trzeba nikomu powtarzać, że jest to łamanie Fundamentalnych Praw Człowieka Art 8, czyli Prawo do Życia Rodzinnego i Prawo do Prywatności! I oczywiście jest to Dyskryminacja Art 14 Konwencji Praw Człowieka! Ale to nie wszystko, gdyż konsekwencją tych działań, jest WYOBCOWANIE DZIECI OD RODZICÓW!
(są oficjalne dowody takiego postępowania!!) i żaden sąd w tym nie pomoże, gdyż to co ustanowił Jeugdzorg, JEST NIEPODWAŻALNE!
A Jeugdzorg jest BEZKARNY!
Także, mówić chyba nikomu, już nie muszę, że dziecko/dzieci, zostają przez przebywanie w obcojęzycznej, więc w obcokulturowej rodzinie zwyczajnie WYNARADAWIANE!
A rodzice/rodzic, zostają tym karygodnym czynem DYSKRYMINOWANI!
Takim czynem, organizacja taka, a zatem również cały system sądowniczy, a co za tym idzie dane Państwo, łamie tym czynem, a nazywając rzecz po imieniu, tym przestępstwem Fundamentalne Prawa Człowieka Art 8 Konwencji Praw Człowieka!
Łamie Fundamentalne Prawo Człowieka o zakazie Dyskryminacji!
WALCZMY O TOŻSAMOŚĆ!

Chcę podzielić się z Wami moją wiedzą na ten temat i na temat samego Jeugdzorg.
Wiedzą, która oparta jest na ogromnej znajomości tematu, którą posiadam dzięki osobistemu doświadczeniu tego, jak działa Jeugdzorg, Raad van Kinderbescherming i cały system sądowniczy, łącznie z wiedzą o tym, jakich adwokatów można zaliczyć do tych, którzy szczerze wykonują swoją pracę mimo to, że wszyscy oni są pod pantoflem systemu, oraz, co może wielu zdziwić i zaskoczyć, pod pantoflem Jeugdzorg.
Chcę, aby wszyscy rodzice, wiedzieli i mieli świadomość tego, jakie zagrożenia czychają na nich ze strony tej samorządowej organizacji, która pod przykrywką tkzw. Dobra Dziecka, oraz domniemanego Prawa, OKRADA zabrane polskim rodzicom dzieci, a nazywając rzecz po imieniu, WYKRADZIONE polskim rodzicom dzieci i pod przykrywką Dobra Dziecka, stopniowo, ale skutecznie i konsekwentnie OKRADA dzieci z TOŻSAMOŚCI!
A zatem, z polskiej tożsamości, czym, Jeugdzorg i cały holenderski system sądowniczy, po prostu łamie Międzynarodowe Prawa Dziecka Art 8 Konwencji Praw Dziecka tj. Prawo do Tożsamości!
I tym samym podstępnie dzieci WYNARADAWIA!
DYSKRYMINUJĄC tym karygodnym czynem, zarówno same dzieci, jak i oczywiście rodziców, co jest równie absolutnym pogwałceniem Fundamentalnych Praw Człowieka Art 14 Konwencji Praw Człowieka!

Jeugdzorg, to organizacja RASISTOWSKA I NAZISTOWSKA! (uwaga, podpisuję się pod tym!).
To organizacja NISZCZĄCA, NAJWAŻNIEJSZĄ jednostkę społeczną, jaką jest RODZINA!

Zapraszam na mój YouTube kanał, gdzie mówię o tym, jak ten proceder odbywa się w Holandii.

Mój kanał ma na celu informować rodziców mieszkających w Holandii, co robić, jeśli Jeugdzorg chce zabrać, lub już zabrał dzieci.

Holandia to Państwo Policyjne, a dzieci mieszkające, a nawet tylko przebywające w Holanii (np. na wakacjach/podczas wakacji), nie należą do rodziców, tylko do Państwa (Holandii)!

Na moim YouTube - kanale, mówię o procederze jaki ma miejsce w Holandii, a mianowicie, o procederze zabierania dzieci Polakom mieszkającym w Holandii.
Mówię o tym, jak zabrane Polakom dzieci, umieszczane są w obcojęzycznych i obcokulturowych rodzinach zastępczych i o tym, jakie są tego skutki i konsekwencje


Zapraszam Wszystkich serdecznie!