Dlaczego profesor Marian Zembala odebrał sobie życie? (UWAGA! TVN)

- Bóg tak chciał? Nie! U mojego męża to były konkretne działania innych osób. Psychicznie tego nie wytrzymał, nie wytrzymał tego ciężaru i tej nagonki – mówi wdowa po prof. Marianie Zembali, który zmarł w marcu tego roku.

Więcej reportaży tutaj: http://uwaga.tvn.pl/uwaga
Oglądaj UWAGĘ! codziennie. Pn - pt g. 19.50. Sb-nd 19.45.
Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/UwagaTVN?sub_confirmation=1
Skontaktuj się z nami: https://www.youtube.com/watch?v=zKWq4qim1tQ

100+ komentarze:

Joanna Ślepecka
Joanna Ślepecka:
To był wspaniały człowiek. 30 lat temu uratował mojemu dziecku życie. To profesor pokierował i pomógł dostać się do szpitala w Zabrzu. Kiedy lekarze z Wrocławia postawili błędną diagnozę I dlatego moja córka przeżyła. Wspaniały profesor i człowiek.
Julia Nowak
Julia Nowak:
Współczuję Pani. Ludzie są okrutni. Nie ma slow . Wspaniały profesor. Wspaniały człowiek i chirurg. Dlaczego ludzie są tak słabo psychicznie. Nie warto skracać sobie zycia przez bydlakow którzy atakują dobrego wrażliwego człowieka.
Grażyna M.
Grażyna M.:
Im bardziej człowiek prawy w dzisiejszym świecie ma bardziej pod górę. Bardzo współczuję i proszę głosić całą prawdę o tym co doprowadziło Pana Profesora do tak dramatycznej decyzji.
Agaplis
Agaplis:
Kto przyczynil sie do tej tragedii?Powinny byc ujawnione nazwiska,rodzaj zachowan,material dowodowy.Takich ludzi jak Prof Zembala i ich ogromnego dorobku zyciowego ,talentu i ogromu ciezkiej pracy nie poswieca sie dla swietego spokoju,strachu.Zacznijmy walczyc z miernota,stanmy na barykadach prawdy i ochrony zycia!!!!
ᦔꪗꪶꪊίꪖ
ᦔꪗꪶꪊίꪖ:
Człowiek, który poświęcił swoje życie dla nauki i leczenia innych osób został potraktowany przez szpital w którym pracował w taki okrutny sposób! Mieszkańcy Zabrza i okolic powinni omijać ten szpital szerokim łukiem dla własnego dobra! Wyrazy współczucia dla rodziny 🖤🥀
Natalia C.
Natalia C.:
Wspaniały i mądry Człowiek,który ponad wszystko szanował pacjenta,dla którego chory był zawsze na pierwszym miejscu. Zniszczyli go ci,których powinna rozpierać duma,że On i Jego syn są elementarnym ogniwem SCCS.Kolejny raz człowiek odchodzi przez człowieka-nie tak być powinno.
Odpoczywaj w pokoju Profesorze!
Krystyna K
Krystyna K:
Myslałam, ze takie rzeczy dotyczą tylko zwykłych ludzi...
To straszne, ze środowisko lekarskie posunęło się do tego, ze zasłużonego, starszego człowieka, nie lekarza, ale profesora i człowieka na stanowisku potraktowali w niegodziwy sposób.
Lekarze, najbardziej szanowane elity w Polsce okazali się potworami, bo nie tylko nie uszanowali profesora jako człowieka, kolegę po ciężkiej chorobie, ktoremu nalezy się pomoc, wsparcie i szacunek przede wszystkim, ale postąpili w nikczemny sposób.
Ludzie w tym zawodzie muszą liznąć conieco psychologi, bo leczą ludzi ipowinni wiedziec jak postępowac wobec człowieka po tym co przeżył i do czego można doprowadzic człowieka taką nagonką....
Okazało się, ze są to ludzie bez skrupułów i nie różnią się niczym od zwykłych środowisk, w których niszczy się słabych i chorych i w których ludzi kalekich lub okaleczonych się nie szanuje, wykorzystuje, poniża.
Bez skrupułów robi się z kazdego zamorowanego w ten sposób osobę chorą psychicznie.
To standart w Posce.
W Polsce i na swiecie za morderstwo odpowiada się karnie, a za doprowadzenie człowieka do samobójstwa już nie.
Nie rozumiem jak można normalnie zyć mając na sumieniu drugiego człowieka , kolegę i jeszcze znieważać go pośmiertnie oraz jego rodzinę.
Maria Guzialowska
Maria Guzialowska:
Szlachetny człowiek z Pana Profesora.Uratowal życie wielu ludziom.Za to wielka chwała. Po operacji mojego męża, zadzwonił osobiście żeby się już nie martwić.ze jest dobrze i żyje.Byl ciężki zabieg 7 godz.Czlowiek dusza .
Dadan Dadan
Dadan Dadan:
Wspaniały człowiek. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Paulina
Paulina:
Taki Polityk jeden z drugim nie targnie się na swoje życie, tylko jeszcze zrujnuje życie dobremu Człowiekowi, który w akcie desperacji je sobie odbierze... Wyrazy współczucia 😔🥀💔
Jolanta P
Jolanta P:
Wspaniały, cudowny człowiek, pełen empatii i wrażliwości... Profesor, który potrafił zdziałać cuda! Ma godnego następce, którym jest wybitnie uzdolniony Syn.
Joanna Szmyd
Joanna Szmyd:
Bardzo pani współczuję. Był wspaniałym człowiekiem i świetnym lekarzem. Niestety. Zniszczono wielką osobowość. Tak wiele zrobić dla innych. Tak wielu pomóc... Trudne to życie. Współczuję całej rodzinie. Wiele dobra
Magda K
Magda K:
Szubrawcy zaszczuli dobrego, empatycznego człowieka i wspaniałego lekarza.
Ewa Baczewski
Ewa Baczewski:
Dobrzy ludzie nie maja miejsca spokoju na tym swiecie . Wyrazy wspolczucia dla rodziny.
Jadwiga Okolus
Jadwiga Okolus:
Był szlachetnym i wrażliwym człowiekiem ,czas narodzie Polski chrońić takich ludzi.Jeśli egoizm będzie rządził światem czeka nas katachlizm.
Irena Gatarel
Irena Gatarel:
Wspaniały człowiek wspaniały lekarz oddany pacjentom. Prawdziwy uratował nie jednemu choremu życie żył i poświęcał się sercem ❤❤❤się kierował. Żałować będę do końca życia że mój ✝pamięci mąż nie był operowany przez Profesora Zembale. Niech spoczywa w spokoju ❤✝❤
Janina Szulia
Janina Szulia:
Dlaczego dobrzy ludzie są niszczeni a zło zwycięża
Zofia Golc
Zofia Golc:
To był cudowny człowiek w latach dziewięćdziesiątych razem z prof, Religa uratował życie mojemu mężowi rozmawiałam z Profesorem po operacji serca mojego męża często wspominamy ten czas!
4 BRATKA B
4 BRATKA B:
Wyrazy wspolczocia dla rodziny Profesora Zebali 🙏🌷🌷🌷😔 Okrutni ludzie powinni byc karani ale pierwsze uczmy w rodzinie opieki szacunku i troski dla bezbronnych ludzi i zwierzat! Co przekazemy pokoleniom to jest wazne! Dobrzy wrazliwi ludzie Sa Darem teraz! Zwyrodnialcow karac!
Ophiophagus
Ophiophagus:
Ci, którzy kiedykolwiek mieli do czynienia z panem profesorem wiedzą jakim był prawym człowiekiem.
Anna S
Anna S:
Wielka strata, wybitny człowiek. Wielki szacunek dla pana profesora . Jeden z wielkich tego świata. Rodzinie bardzo współczuję.
Urszula Karamon
Urszula Karamon:
Silny człowiek nie skarży się a czasem ta siła kończy się...
Małgorzata Majewska
Małgorzata Majewska:
Panie Boże dziękuję Tobie za tak wspaniałego człowieka z sercem pełnej dobroci. Proszę Ciebie Panie Boże wybacz Profesorowi jego słabość.Ty wiesz najlepiej co w Jego sercu się działo. Przyjmij Profesora Mariana Zembala do SWOJEGO KRÓLESTWA W NIEBIE
🙏🙏🙏...
😭😭😭...
💝💝💝...
Gregoras Žaudaiždaiauskas
Gregoras Žaudaiždaiauskas:
Człowiek nie skała, w sumie to strasznie współczuję rodzinie i reszcie otoczenia profesora Zembali i jemu też że przed śmiercią tak cierpiał.
Anna Solak
Anna Solak:
Był dobrym człowiekiem przeciwstawił się złu to był nie wygodny brakuje dobrych lekarzy a tu nie szanują ludzie dlaczego tak postapiliscie z tak dobrym człowiekiem przykre wyrazy współczucia rodzinie
Małgorzata Sawicka
Małgorzata Sawicka:
Był wspaniałym profesorem i zawsze o tym będziemy pamiętać.Chciałabym poruszyć inną kwestie a mianowicie - każdy człowiek powinien wiedzieć kiedy zejść ze sceny.Przykre jest to,że bez pracy nie widział sensu życia.
E P
E P:
RIP profesorze wyrazy współczucia dla rodziny
Ula Augustyn
Ula Augustyn:
Znałam osobiście profesora To był wspanialy człowiek Od niego bila dobroć
Mirka R
Mirka R:
Prawda może właśnie taka być!! Nie każdy ma silna psychikę!!zwłaszcza prawi ludzie!!szkoda bardzo dobrego fachowca!!mógł przecież służyć radą jeszcze długi czas!!
M Cz
M Cz:
Jakie to straszne , człowiek który tworzył ten instytut od początku został w tak haniebny sposób potraktowany. Oglądałam program i widziałam butę i arogancję dyrektora i tych paru lekarzy. Profesor Zembala był wzorem lekarza i człowieka. To jest niepojęte że takie zawistne miernoty tak perfidnie postąpiły. Bardzo współczuję rodzinie. Bardzo.
Bogusława Woźnica
Bogusława Woźnica:
Wyrazy współczucia 🖤
Bozena S
Bozena S:
Zawsze wiedziałam że to dobry wrażliwy i uczciwy człowiek o wielkim sercu.
viktor Roderer
viktor Roderer:
Ich bete fuer den Professor der vielen Menschen geholfen. Gott ist bei Ihm. Herzliches Beileid an die Familie wie Leidtragenden❤️💙👍🙏🙏🙏💖🇨🇭
Adam Cichanowski
Adam Cichanowski:
Niech mu ziemia lekka będzie 🖤Część jego pamięci.
teresa herok
teresa herok:
Współczuję pani , tak potrafią ludzie zadawac rany ktore bolą bardziej jak chłosta 🙏
Anna Anna
Anna Anna:
Wyrazy współczucia dla rodziny 💔😢🙏
Alicja Szary
Alicja Szary:
Dobry człowiek często przegrywa z osobami ,które nie mają żadnych wyrzutów sumienia ! ....
lexi
lexi:
Czyli prof. targnął się na własne życie z powodu mobbingu, tak? Zabrakło w reportażu wypowiedzi innych lekarzy/współpracowników. Trudno mi sobie wyobrazić, że chodziło tylko o posądzenie o nepotyzm, skoro tyle ludzi protestowało...chociaż wszystko jest możliwe. Szkoda człowieka, który zrobił dla innych tyle dobrego.
Na sygnale Fanka cz12
Na sygnale Fanka cz12:
Niech spoczywa w pokoju 😰🙁😥Wyrazy współczucia dla całej rodzinki 😥🙁😭Czekam na kolejną część reportaż w Internecie nie jest skończony 😉Jak można tak zrobić zaszczuć człowieka,którego znali od lat 😉😱Z drugiej strony udowodnił że skończyłby w ogień za synem to nazywamy prawdziwym ojcem❤😘😍🥰💟❣💞💓💗Szkoda że w ten sposób mogliby zmienić szpital pracę by się znalazła dla was obu😏😉🤔😒😕😣🥺
Lukas Znachor
Lukas Znachor:
Kondolencje i wyrazy współczucia [*]❤🏴
Krystyna Paczos
Krystyna Paczos:
🌹🌹🌹🌹🌹❤️😢zgadzam się z Panią, wyrazy współczucia 🌹
Barbara Filipowicz
Barbara Filipowicz:
Wyrazy współczucia 💔
grazyna bilga
grazyna bilga:
Szczere kondolencje i proszę pamiętać że zło dootknie tych co się przyczynili do tego
Danuta Zmyślona
Danuta Zmyślona:
Tak się wzruszyłam tym materiałem,że serce pękało. Taki wspaniały człowiek! Żal mi żony,syna i reszcie rodziny. W tym popierdolonym kraju tylko szuje mają rację bytu. 😭😭😭
Urszula Schneck
Urszula Schneck:
slowa otuchy roga pani god bless.PRAWDZIWY CUDOWNY CZLOWIEK.NIEZAPOMNIANY .NIECH POZOSTANIE W PAMIECI.WYRAZY SZACUNKU DLA LEKARZA .WZOR DLA MEDYKOW .PIEKNY CZLOWIEK..KTORY KOCHAL LUDZI.ZYCZE SIL DLA RODZINY.
Józef Koc
Józef Koc:
Dajcie Profesorowi i Rodzinie spokój!!!
Ula Augustyn
Ula Augustyn:
Byłam w klinice w Zabrzu tam miałam zabieg Pozdrawiam DOKTORÓW POLSKICH PANA PROF Białeckiego i innych niech Wam Sam Pan Bóg blogoslawi, może ktoś z Was mnie pamieta
MrHerciu
MrHerciu:
całe życie można być silny mocnym charakterem a wystarczy jedna chwila jedno załamanie [*]
Renate Lukowski
Renate Lukowski:
Swiec Panie nad Jego Dusza🙏🙏🙏
M B
M B:
A ja się bardzo dziwię bo lekarz z takim stażem który przeżył niejedno Musiał być bardzo a przynajmniej powinien być bardzo odporny psychicznnie na wiele rzeczy na krytykę na to że traci pacjenta i nagle po tylu latach okazuje się że był tak słaby że odebrał sobie życie kompletnie jest to dla mnie niezrozumiałe
Małgorzata Łopacińska
Małgorzata Łopacińska:
Nie wierzę, ktoś mu pomógł 😭😭
Danuta Jastrzębska
Danuta Jastrzębska:
Wieczne odpoczywanie , spoczywaj w pokoju wiecznym amen
Eva Strzalkowska
Eva Strzalkowska:
Może zazdrość i zawiść kogoś kto zatrowali mu życie a co w Polsce często ma miejsce.Nie lubimy swoich bohaterów.Lubimy służyć obcym i jesteśmy z tego dumni nawet potrafimy uważać się wówczas za lepszych od tych co chcą służyć własnej ojczyźnie.Czy kiedyś to się zmieni?
Z Man
Z Man:
Myślę, że całej sytuacji można było zapobiec, gdyby syn mając wzgląd na ojca po prostu odszedł! Praca w takim zespole wymaga zaufania, jeżeli go brak to to nie ma sensu. Syn być może zdolny, ale raczej to nazwisko pozwoliło mu osiągnąć tyle w tak młodym wieku. Należało wreszcie przeciąć pępowinę i zacząć grać na siebie. To była szansa na życie dla Profesora. RiP
Barbara Habel
Barbara Habel:
Serdecznie współczuję Pani i całej Rodzinie ****** [*} [*] Barbara❤❤❤
Mark Lisiecki
Mark Lisiecki:
Profesor Zembala RIP 🙏🙏🙏
Jan Kowalski
Jan Kowalski:
I to był prawdziwy Polak i tak jak przysięgał (.), postępował i dlatego go pchnięto ,szczuto, wykończono.""".pseudo-Ludzie"" nie mają sumienia.,nie mają serca...Pan profesor MIAŁ SUMIENIE i SERCE.
Kasia Cegielska
Kasia Cegielska:
Był poprostu dobrym człowiekiem przecistawił się złu. Jacy ludzie są podli co z nim współpracowali odwrócili się od niego. Nasz rząd go wykończył. Chcieli mu zabrać to co kochał. Ludzi, swoją ukochaną pracę. Zniszczyli go.
Carolina Reaper
Carolina Reaper:
To ważne , ci których widzimy jako silnych , tych co sobie dają radę - oni też mają swój limit i to że nadal żyja dzisiaj nie znaczy, że nie mają juz planu na koniec swojego życia jutro
Anna Antczak
Anna Antczak:
Mógł uratować jeszcze tyle ludzkich żyć.....Dlaczego człowiek, który pragnie iść uczciwą drogą zawodową w naszym kraju jest " stawiany pod ścianą" przez innych ludzi i w konsekwencji tego odbiera sobie życie. Jak trudno to zrozumieć...... Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie.
Mariola M
Mariola M:
Wyrazy współczucia...
Sebastian Antonowicz - wsparcie psychologiczne
Sebastian Antonowicz - wsparcie psychologiczne:
Nie po raz pierwszy dowiaduję się, jak bardzo wielu lekarzom brakuje podstawowej wiedzy z zakresu psychologii. To wielka szkoda. Życie byłoby o tyle łatwiejsze dla nas wszystkich. Tylu cierpień można by było uniknąć. Pracuję z ludźmi zagrożonymi samobójstwem i historie ich życia pokazują jak ciężkie życie może być. Mam wiele zrozumienia dla osób w tym kryzysie.
anna B
anna B:
Niech spoczywa w spokoju. Wieczne odpoczywanie racz mu dac Panie.
pawel kulach
pawel kulach:
Ciekawy jestem czy była ekspertyza grafologiczna tego listu sam jestem po ciężkim udarze mózgu mega specjalista dr zebala coś to dziwne wszystko coś mi się nie chce wierzyć że się załamał porządny człowiek szacunek dla rodziny
Paulina Koterba
Paulina Koterba:
Matko jak mi przykro 😥. Tak łatwo zniszczyć wspaniałego człowieka
Klaudia W
Klaudia W:
Poplakalam się na tym reportażu:( tak nie powinno byc
Kaczorek Kaczuszkowy
Kaczorek Kaczuszkowy:
Ludzie byli są i będą podli. Niech mu ziemia lekką będzie. [*]
Irena Więcławek
Irena Więcławek:
Mąż dobrze się wsławił i wiele ludzi zawdzięczamy mu źycie sam był już stary i schorowany człowiek i powinien odejść że stanowiska ,mógł młodym ,światłym ludziom zostawić stanowisko muał swoją praktykę ,tam działać ,a syn mógł tam zostać ,nigdy nie pracuje się z rodziną i dobrze o tym wiedzieli.to trzeba było ustąpoć miejsca synowi ,a tu nie i on i syn,to tak jak jest człowiek pewien ,że bez niego świat się zawali ,a tu nic się nue zawali wszystko gra,a tak zniszczył życie całej rodzinie ,człowiek o takiej reputacji i takim dorobku ,nie można było umrzeć w takich latach w swoim łóżku,znając przysięgę Hipokratesa
Anna Kubiak
Anna Kubiak:
Bardzo żal tak wspaniałego dr Zebali , wybitny specjalista , byłam Jego pacjentka.
Elżbieta Kowalska
Elżbieta Kowalska:
To że chciał być uczciwy nie znaczy by sobie życie odebrać..zabrakło rozmów z rodziną
Anna P.
Anna P.:
Srodowisko lekarzy to gniazdo szerszeni
Katarzyna
Katarzyna:
Bardzo Pani współczuję 😔
Renata Litwin
Renata Litwin:
Współczuje całej rodzinie .
Bob Brat
Bob Brat:
Nie wielu ratowało ojca i robiło resuscytację temu, który przywiódł nas na ten świat. Ja jestem jednym z nich. Dlatego mogę w pełni świadomie napisać synowi doktora: współczuję panu...
Barbara Procek
Barbara Procek:
Ten świat promuje dzisiaj ludzi bezdusznych,karierowiczów. Człowiek dobry i uczciwy tej presji nie wytrzymuje .Właśnie takim przykładem jest wspaniały nasz Pan Doktor Zembala.😢🥺🖤🙏😇
Beata Ruoff
Beata Ruoff:
Wyrazy wspolczucia dla rodziny,
Bono
Bono:
Ja jestem tylko ciekaw co by powiedział na słowa i czyny pana dyrektora człowiek który stworzył tą klinikę razem z Śp profesorem Zembalą i doc . Bochenkiem . Bo pan jest tam tylko pionkiem którego ktoś zdejmie a twórcy tej kliniki mają dozgodny szacunek u ludzi . A pan panie Michale olać to wszystko spokować rodzinę ,mamę i robić to co pan robi we Francji czy USA gdzie pana docenią .
80fragranza
80fragranza:
Szumowiny, które są za to odpowiedzialne, powinny ponieść surowe konsekwencje.
Nie może być przyzwolenia na takie psychopatyczne zachowania!
Wyrazy współczucia dla rodziny 🙁
daj se spokój
daj se spokój:
Mądrość i wrażliwość biła od tego człowieka.
Katarzyna Januszewski
Katarzyna Januszewski:
Ludzi,którzy odnosza znaczący sukces , niszczy się na rozmaite sposoby.W Polsce zdolne jednostki są znienawidzone.To jest przykre.
Mia Bia
Mia Bia:
To jest właśnie polska rzeczywistość, najlepiej niech miernota rządzi, tak jest wszędzie dookoła
AUTORYTET MORALNY
AUTORYTET MORALNY:
Reportaż stawia w złym świetle przeciwników Zembalów. Zupełnie niesłusznie. Zembala senior to doskonały fachowiec i sympatyczny w odbiorze człowiek ale w tym sporze zupełnie nie miał racji, absurdalnie stojąc za pozycją syna w szpitalu. Zembala junior to też świetny fachowiec ale trudno znaleźć kogoś, kto powie to samo o jego osobowości. Ogół środowiska kardiologicznego odbierał to poparcie jako nepotyzm. Telefony wykonywane wieczorem do M.Zembali miały miejsce wtedy, gdy działy się bulwersujące rzeczy wymagające szybkiego poinformowania szefa. Wpiszcie w googlach hasło "Zembala nepotyzm" - zdziwicie się jaką historię i prasę ma ta sprawa.
Justyna
Justyna:
Polacy są okrutni w swoich osądach!!! a przy tym płytko myślący. Zamiast cieszyć się że uczy następce to niestety, zabili go! 😔😔😔
Gosia Gosia
Gosia Gosia:
PATRZCIE I UCZCIE SIE OD TEGO WSPANIAŁEGO PRAWEGO CZŁOWIEKA PRAWEGO LEKARZA TAKIEGO JAK TRZEBA WY NIKCZEMNI CHCIWI MENGELE SMIERCI NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM AMEN .
Janina Jaskuła
Janina Jaskuła:
Za uczciwość się dostaje w tyłek ..wiem coś na ten temat, bo wiele razy mnie to spotkało od najbliższych,po których bym się nie spodziewała, ludziom ,którym zaufałam okazali się Judaszami...szkoda pana doktora i rodziny. Wyrazy współczucia dla rodziny...
Franciszka Seidel
Franciszka Seidel:
Ile trzeba mieć odwagi aby pozbawić się życia.A ci ,którzy się przyczynili mają sumienie,śpią spikojnie???Boże miej go w opiece
Dorothea Chrusciany
Dorothea Chrusciany:
Serdeczne Wspolczucie dla rodziny🥲🥲
Magdalena Magdalena
Magdalena Magdalena:
Przykra sprawa,współczuję rodzinie i łączą w bólu.
Manifaktura
Manifaktura:
To się nie mieści w głowie … ludzie to potwory .
Barbara Klimaszewska
Barbara Klimaszewska:
Jestem przekonana ,że karma wrócì.
Halina Koczy
Halina Koczy:
Serdeczne wspolczucie
Magda R
Magda R:
Zniszczyć tak wybitnego i dobrego człowieka. Szuje nie ludzie .Jeśli można cokolwiek dobrego powiedzieć w tej sytuacji to jedynie to , że ta sprawa ujrzała światło dzienne. Ale i tak szkoda człowieka! Poprostu
Incepcja
Incepcja:
Brak słów, wyrazy współczucia...
Los leseros 0007
Los leseros 0007:
Zaszczuli człowieka😥
Kasia Mizielska
Kasia Mizielska:
Uratowal moja mama tzn.przedluzyl jej życie......Wspaniały człowiek.....
Elzbieta Malinska
Elzbieta Malinska:
Sprawiedliwość zwycięży.
leming42
leming42:
Początek i w końcu mądre słowa... Bóg nigdy nei chce naszej śmierci.
Jolanta Malecka
Jolanta Malecka:
Okrutny żal i ból po stracie tego wspaniałego CZŁOWIEKA.
Magdalena Strzelecka
Magdalena Strzelecka:
Myślę że nie odebrał sobie życia sam...ktoś mu w tym pomógł ..
Grazyna PRZYBYLSKA
Grazyna PRZYBYLSKA:
Kochany wspaniały człowiek 💖💖💖💖💖💖💖