Do Celu - Witam w Polanicy: Jan Nowicki cz.1

Po co się spalamy w życiu? Jak często zadajemy sobie to pytanie? Czy rzeczywiście robimy rzeczy, które nas interesują? Jaką rolę w naszym "sukcesie" pełni szczęście a jaką jest nasz udział?
"Czuć się niespełnionym to jest impuls do dalszego działania" Jan Nowicki
Jak w godzinnej rozmowie zawrzeć ponad 80 lat życia tak barwnego, jak życie Pana Jana N.? Nie da się, ale spróbujmy...
Zapraszamy na podróż po historii Jana Nowickiego.
Niech wPŁYNIE ona również na Ciebie.

16 komentarze:

paradok salnie
paradok salnie:
Starzeja nam sie PRAWDZIWI aktorzy. Jak oni zachowuja trzezwosc umyslu. Wbrew pozorom.
Przemyslaw Nasfeter
Przemyslaw Nasfeter:
Uszanowania dla SZanownego Pana JANA
dzidka b
dzidka b:
Piekna rozmowa Jana Nowickiego ale niestety przerywana. Mozna go sluchac godzinami, dniami, miesiacami. Co za inteligencja, refleksja, madrosc, doswiadczenie. Prowadzacy rozmowe powinien sluchac, tylko sluchac. Sluchac w skupieniu i uczyc sie tej pokory od Nowickiego. Cudo czlowiek. Jan Nowicki jest wspanialy. Nie trzeba bylo mu przerywac. Jana Nowickiego, zyjaca ksiazke, legende, wiedze i pokore trzeba tylko sluchac. To jest gatunek ktory zaginie wkrotce...i kogo bedziemy wtedy sluchac? Takim ludziom trzeba pozwolic mowic. NIE PRZERYWAC. Panie Janie pan jest cudowny. Utalentowany, inteligentny, gleboki. Cudo. Przyjemnosc pana sluchac, niesamowita. Przymyslenia, przemyslenia. Tego dzisiaj brakuje. Dzisiaj jest wszystko powierzchowne i brane z zachodu. Pan to wie. A zachod jest pusty. Materialistyczny. Pan ma ta glebie. Pan powinien dawac wyklady, pana powinno sie sluchac i od pana panie Janie Nowicki - uczyc. Uczyc sie od pana pokory i wiele wiecej. Pan zna co to pokora. A pokore posiadaja ludzie wielcy. Ja to pisze z Chicago, sama pochodze z Dzierzoniowa. Tam sie urodzilam. Hmm co za zachwyt uslyszec o swoim miescie chociazby wzmianke. Wracam do Polski po 30 latach pobytu na "wygnaniu" w Chicago. Chetnie bym pana panie Janie Nowicki wielki czlowieku, posluchala. Ile ty masz wiedzy...panie Janie. Dziekuje bardzo za ciekawy wywiad. Inspiracja do zastanowienia sie po co zyjemy, Bog i my, kobieta, talent, pokora i olbrzymie doswiadczenie polaczone z wiedza. Dziekuje panu.
Aleksandr Velikoselskiy
Aleksandr Velikoselskiy:
Bardzo dobry wyklad.
Karolina
Karolina:
Kiedyś był jednym z najprzystojniejszych aktorów, nie jedną owieczkę sprowadził na manowce.
maxim8851
maxim8851:
13:25 zgadzam się w 100%!! nie masz pieniędzy nie zawracaj dziewczynie głowy...słuchajcie Pana Jana!!
Stranskysubzero
Stranskysubzero:
Glos i intelekt bez zadnego uszczerbku czasu, wręcz przeciwnie. Niestety my wszyscy, mamy pieniadze, czyli bewsztyk wtedy kiedy juz zębów nie mamy.
Xer X
Xer X:
Biznes to biznes 👍
Marzena Kasprowicz
Marzena Kasprowicz:
miszczu dziekuje i Tobie i Malgorzacie ...
Zbigniew Ślarzyński
Zbigniew Ślarzyński:
Nieprawda Panie Borysie, bardzo mądre wtręty redaktorskie. PANIE JANIE , jest Pan i będzie NIEDOŚCIGNIONY w aktorstwie i mądrości życiowej. Chylę czoła.
Justyna K
Justyna K:
Czy sztuka dobrze czuje sie w zniewoleniu to zalezy od stopnia zniewolenia. Nie wydaje mi sie zeby Chiny Mao to byla kolebka sztuki.
Ewelina Skowronska
Ewelina Skowronska:
Dokładnie- nie masz pieniędzy, to niebierz się za dziewczynę, bo oboje będą zranieni!
Marzena Kasprowicz
Marzena Kasprowicz:
mie juz zainspirowalo !!! mowi sie mnie panie Radoslawie!!!
Lukasz
Lukasz:
Spotkalem Boga w Chrystusie Jezusie i moje zycie calkowicie sie odmienilo https://www.youtube.com/watch?v=6PxheXBOuTg&t=1913s
MSStudio73
MSStudio73:
Władysław czy Wacław Kowalski ???
krzy sztan
krzy sztan:
Szkoda czasu na słuchanie tego g......