dodatek węglowy 3000zł wypełniamy wniosek o wypłatę

#DodatekWęglowy #DodatekWeglowy #ekogroszek #węgiel #ogrzewanie

Jako pierwszy na polskim YouTubie publikuję już w dniu 22 lipca 2022 wniosek o wypłatę dodatku węglowego 3000 zł :)

Mam nadzieję, że pomoże to domowym palaczom zabezpieczyć sezon grzewczy 2022/2023 :)

Powiązane wiadomości:

24 komentarze:

VDS Made
VDS Made:
Przydatny materiał przy okazji Sub i lajk leci 👍pozdro
Mahad Mahaz
Mahad Mahaz:
<świetny post Bardzo szczegółowe i dokładne wideo, które zamieściłeś, kolego uwielbiają twoje treści. To zabawne, że niektórzy ludzie wciąż nie zaakceptowali faktu, że kryptowaluty nadal zmieniają świat na całym świecie. Trudno dziś każdemu, kto jest temu przeciwny. Chociaż z perspektywy tradera czuję, że naprawdę potrzebujemy więcej ekspertów w tej dziedzinie, aby edukować nowicjuszy/inwestorów na temat działania społeczności, ostatnio cena BTC ulega wahaniom, co oznacza, że ​​rynek jest obecnie otwarty i nie można powiedzieć, czy BĘDZIE zbyt niedźwiedzi lub zbyt uparty, ta niepewność odpycha większość traderów i zmusza inwestorów do wytrwania. Powiedziałbym, że to całkowicie niesłuszne 😇 siedzenie i czekanie na jakieś straty może być złym nastawieniem dla inwestora, ponieważ jako inwestor znajdziesz sposoby na zdobywanie i ładowanie coraz większej ilości monet, powinno być naszym priorytetem numer jeden być, zarabiać . Wszystko zależy od wzorca, którym handlujesz, a także od źródła twoich strategii. Zacząłem od 2 BTC i zgromadziłem ponad 4,5 BTC w ciągu zaledwie 4 tygodni z odpowiednią strategią handlową podaną mi przez doświadczonego tradera, pana Reynolda Ernesta. Jego metody są na najwyższym poziomie i opłacalne i można go łatwo zaangażować za pośrednictwem Telegramu [@ReyErnest43] i WhatsApp [+43 6703081470]….
Graźyna Michalska
Graźyna Michalska:
Właśnie interesowało mnie ,czy składamy wnioski. Dzięki za info👍👍👍Pozdrawiam wszystkich.
Misiu Gogo
Misiu Gogo:
Miało być ekologicznie (ruski gaz), a wyszło tylko drożej (węgiel zza oceanu)
Beti Sarna
Beti Sarna:
Mieszkam w kamienicy w, której jest kotłownia z ogrzewaniem, zgłoszonym, na ekogroszek. Właściciel kamienicy, wątpi czy stać go będzie na opał na sezon grzewczy. Gdy zakupie i zamontuje ogrzewanie typu,, koza,, aby jakoś przeżyć tą zimę, mam prawo ubiegać się o dodatek węglowy?! Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam!!!!
Jacek Placek
Jacek Placek:
Przez politykę rządu 1 tona węgla podrożała o jakieś 2000zł (2 lata temu 1 tona kosztowała poniżej 1000zł). Teraz ten sam rząd daje jakieś drobniaki aby naprawić swoje niecne czyny xDDD. Dodam, że przeciętny nieduży dom potrzebuje 3 tony/sezon do ogrzania.
Grzegorz Kowalczyk
Grzegorz Kowalczyk:
Żeby KOMUŚ DAĆ, to trzeba najpierw KOMUŚ ZABRAĆ.
Ema
Ema:
Czy ktoś komu udało się załapać na 5 ton taniego węgla z kopalni też powinien dostać dodatek? Sprawiedliwi po naszemu !
Andrzej Strzelczyk
Andrzej Strzelczyk:
Niech będzie dodają pieniądze za sprzedany węgiel Albo niech zwrócą ten sprzedany węgiel i nie trzeba dopłat do węgla to chamstwo rządowe Niech z siebie nie robią idiotów bo to tak wygląda ustawa 33 kartki chore
Bożena Czarnota
Bożena Czarnota:
Od kiedy można składać wnioski?
Piotr Rędzikowski
Piotr Rędzikowski:
czy przysługuje dodatek dla firm
Zbigniew Nowakowski
Zbigniew Nowakowski:
Ale ciekawy materjal a ja zrobiłem maszynę do produkcji węgla mam z tego filmik na kanale 👌👍🙈😂😀😀😀pozdrawiam
egzorcysta Bogdan
egzorcysta Bogdan:
Dodatek węglowy na węgiel którego nie ma i dodatku też nie ma witamy w Polsce
11.5 milarda ok.2% PKB pustych pieniędzy
SzamoDron
SzamoDron:
Jak ktoś kupił w PGG opał to może z tego skorzystać?
Urszula Boksa
Urszula Boksa:
Należy myśleć ,że będzie powódź jesienią .,i worki z piaskiem obowiązkowo już szykować ,to nie zginie ,a jesień długa piach mokry, zima też nic dobrego ,piach pob drzewka ,itd, itd..pozfdrawiam.🤔🤗☀️🌊🍄
bogus k
bogus k:
Mam pytanie, w deklaracji CEEB wypełniłem, że pale węglem i drewnem w kotle na paliwa stałe bez podajnika , czy moge skorzystać z dopłaty 3000 zł. Pozdrawiam.
Wiesław Kozłowski
Wiesław Kozłowski:
FreeEnergy The testatyka oglodai 3000 starczy
stalker s
stalker s:
Jak mam dwa piece . Na gazie węglowy. Należy mi. Się.
Krzysztof Palka
Krzysztof Palka:
Ogrzewam PRĄDEM który mocno podrożał. DLACZEGO NIE MA DOPLATY DO NAJBARDZIEJ PROEKOLOGICZNYCH ŹRÓDEŁ a kopciuch dostają z moich podatków ?
Woody Johnson
Woody Johnson:
No dobra mieszkam w bloku ogrzewany jest piecem na pelet. Nie mam żadnej kopii ewidencji bo mieszkanie zakupiłem pół roku temu co mam zrobić?
SylwekWE KK
SylwekWE KK:
zarabiacie ponizej 1300 zl miesięcznie ze chcecie doplatę ? GMina powiedziala ze jesli sie zarabia powyzej 1300 zl doplata sie nie nalezy
GoTHicA DeMoN
GoTHicA DeMoN:
Witam a co jak ktoś nie zgłosił tego do tej ewidencji do czerwca czy można to jeszcze złożyć czy już za późno bo jak tak to ja już nie dostanę niech mi ktoś napiszę jak ma jakieś pojęcie na ten temat .
Żabol
Żabol:
Czy podac trzeba tez dzieci ? Bo tez wchodza w sklad gospodarstwa niby????
Ilia Komarenko
Ilia Komarenko:
Laski nie robiom mie sie nalerzy bo bombelki zahorójom.