Dominika Kluźniak ma nowego adoratora!

"Piłkarzyki rozrabiają" w kinach od 31 stycznia 2014
http://www.vuemovie.pl/pl/w-kinie/pilkarzyki-rozrabiaja.html

Znana z serialu „M jak miłość", Dominika Kluźniak ma nowego adoratora -- Tymona. Z wielką werwą kibicuje mu w jego potyczkach na futbolowym boisku. Fani aktorki mogą jednak spokojnie odetchnąć -- to wszystko dzieje się jedynie na ekranie -- w filmie animowanym „Piłkarzyki rozrabiają", który zdążył już przyciągnąć do kin tłumy małych i dorosłych widzów.

"Piłkarzyki rozrabiają" to opowieść o tym, że nikt nie rodzi się mistrzem, ale każdy (z małą pomocą) może nim zostać! Kiedy niepozorny chłopiec będzie musiał uratować swoje miasteczko przed niesympatycznym mistrzem piłki nożnej Kosmosem, pomocną dłoń podadzą mu... piłkarzyki! Figurki z jego ukochanej gry ożyją i stworzą drużynę, która rozegra decydujący mecz o przyszłość miasteczka. Dzięki małym, ale niezwykle rozgadanym i żywiołowym graczom chłopiec pozna siłę przyjaźni i współpracy, a także w końcu będzie musiał... dorosnąć. Czy zespół, który zbierze, będzie miał szansę wygrać z zawodowcami? Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe!


Dominice Kluźniak w dubbingu partneruje znakomity Jacek Bończyk („Klopsiki kontratakują",„Lorax").Obok nich na ekranie usłyszymy inne gwiazdy polskiego dubbingu -- znanych jako pingwiny z Madagaskaru - Tomasza Lenartowicza i Grzegorza Pawlaka oraz rozsławionego jako król Julian -- Jarosława Boberka. Obok nich także Radosław Pazura („Na tropie Marsupilami") oraz kultowi komentatorzy sportowi - Dariusz Szpakowski i Tomasz Zimoch. Polską wersję językową filmu podkręcił Kuba Wecsile ( „Kraina lodu", „Merida Waleczna").