Dr Magdalena Ogórek o walce z pedofilią w Kościele (TVP Info, 27.09.2013)

http://youtube.com/tvpinfo
http://facebook.com/tvp.info
http://twitter.com/tvp_info
http://www.tvp.info

Gościem TVP Info była dr Magdalena Ogórek, historyk Kościoła.

Powiązane wiadomości:

40 komentarze:

robert00662 00662
robert00662 00662:
ciekawe cywil za pedofilie trafia do wiezienia a ksiadz dostaje trzy zdrowaski, hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ciekawe
glukasz81
glukasz81:
SLD się nawraca czy ja czegoś nie rozumie? Przecież ta Pani ma poglądy prawicowe.
Harrier997
Harrier997:
Prezydent XDD Kurwa cuda na chuju się dzieją w tym sld XDDD
adrian mężyło
adrian mężyło:
2013 - dwie kukiełki mówią o konieczności oczyszczenia kościoła, 2015+ te same kukiełki zaklinają rzeczywistość, że w kościele nie ma potrzeby czyszczenia, bo wszystko jest cacy. Pani Magda mówi, że wszyscy czekamy na przepraszam, a dziś, ze kościół nie ma za co przepraszać, to w lgbt jest pedofilia, nie w kościele. Hmmm, ciekawe jak ludzie dla kasy zmieniają swoją moralność
Kiko Yamamoto
Kiko Yamamoto:
nosz kurwa!!!
Puchator Puchator
Puchator Puchator:
Przede wszystkim należy rozmawiać.
Andrzej Wonski
Andrzej Wonski:
ogorek kaczynski i rydzyk cie zalatwi
Terczynski1982
Terczynski1982:
Pani Magdaleno, Czy kiedy Pani kandydowała na urząd Prezydenta z poparciem SLD już wtedy uważała Pani, że tylko PiS ma dobry pomysł na Polskę, czy ta przemiana dokonała się w Pani dopiero jak PiS wygrał wybory w październiku 2015?
NemoMee
NemoMee:
Diana Rudnik na prezydenta!!!!
kapsjel
kapsjel:
I tak na nią nie zagłosuję bo jest z lewicy.
Lee Polo1
Lee Polo1:
Uroda ,inteligencja i .....władza...???
hubert wasserman
hubert wasserman:
a co z dziećmi które molestuja inne dzieci? nie tylko dzieci ale również zwierzęta. oto jest pytanie
Tytus Bomba
Tytus Bomba:
Haha ale się role odwróciły po latach, teraz Pani historyk kościoła, były kandydat LEWICY na prezydenta pracuje w rządowej telewizji będącej w posiadaniu PiS i zarabia 600 KAFLI na rok
Arcturus ARC
Arcturus ARC:
Ma być czarnym koniem a wyjdzie nasza szkapa he he
Sławomir Gołębiowski
Sławomir Gołębiowski:
Po pierwsze to perełka zrobiom porządek s ze sejmem bo tam niebrakuje pedofiliuw a ogurek dr to żart w tych czasach jak się chodzi do prywatnej szkoły to inawet prezydentem morzna zostać
Sławomir Kotulski
Sławomir Kotulski:
blondynka ale ma poukładane w głowie i była by lepszym prezydentem od tego "niechcem ale muszem"
Adam Ojtamojtam
Adam Ojtamojtam:
ale suczyskooooo!!!!
Mila Bud
Mila Bud:
Co z przeprosin, jak dalej robia swoje??? Jedyne co ich zaboli, to zabranie kasy na odszkodowania.
Marek Machel
Marek Machel:
Jak upadły redaktor z wielkim ego pan Ziemkiewicz nazywa takich ludzi? Presstytutki? Dziwne, bo jakoś nie przeszkadza mu ich obecność na aktualnym etapie. W Tyle K u r W i z j i świetnie się dogadują. Pamiętam jeszcze jedną wypowiedź pani dr. Magdaleny Ogórek historyka Kościoła z owego czasu też w TVP INFO na temat "otwierania się" Kościoła na środowiska sodomitów i gomorytek. Pani doktor w tej materii wiązała wielkie nadzieje z pontyfikatem Franciszka a wyraz tym nadziejom dała przy okazji innego głośnego skandalu. Chodziło mianowicie o ujawnienie swoich koprofilnych upodobań przez ks. dr. Krzysztofa Charamsę podówczas drugiego sekretarza Międzynarodowej Komisji Teologicznej przy Kongregacji Nauki Wiary w Rzymie. Okazało się, że przewielebny ksiądz doktor zachodzi od strony kuchni jakiegoś latynoskiego kochasia... To właśnie wydarzenie wywołało u pani doktor tak wielką tęsknotę za widokiem sodomitów i gomorytek na łonie Kościoła.
TED PAC
TED PAC:
Wykształcenie "historyk kościoła" !
Александр Демидов
Александр Демидов:
очень красивая девушка 
Panienka Paula
Panienka Paula:
Nie mogę słuchać tej Ogórek! Denerwujące babsko. Może i dobrze wygląda, ale nie da się jej słuchać!
M aRs
M aRs:
Angaż polityczny jest dla mnie sprawą drugorzędną. Oceniam wyłącznie jej atrybuty osobiste, w tym bardzo dobre wykształcenie i inteligencję. Myślę, że to właściwe podejście. Myślenie frakcyjne pozostaje mi całkowicie obce, zacofane,-głupie.
Witold Centkowski
Witold Centkowski:
Urodziwa  lewaczka  o  sprycie  Leninowskim  myśleniu,   kłamstwo  i  krętactwo  to  jej  specjalność.  Wara  wam  żmije  od  kościoła  i  naszych  kapłanów.  Setki  zabiliście  księży  ludojady  czerwone.
Savitar
Savitar:
Jest proste rozwiązanie problemu pedofilii w kościele. Moim zdaniem kapłan nie może być sądzony przez władze cywilne więc należy go oddać pod osad władzy duchownej. W tym wypadku uprawianie aktów seksualnych z dziećmi w uświęconym miejscu to profanacja świątyni. Profanacja świątyni natomiast to czynny akt satanizmu a satanizm to wstęp do czarnoksięstwa za co wedle standardów inkwizycyjnych winny powinien zostać spalony na stosie. Najpierw jednak należy udowodnić że jest czarownikiem więc trzeba by przywiązać mu do nóg kawałek żelaza i wrzucić do jeziora. Jeśli się utopi to znaczy że był niewinny i może zostać pochowany zgodnie z obyczajem. Jeśli nie to znaczy że jest winny i należy go spalić po czym zakopać prochy w kącie cmentarza. Myślę że przy takiej interpretacji problem kalanów pedofilów rozwiązałby się sam. Kapłan oskarżony o predofilię jeśli władze cywilne znajdą dowody powinien mieć wybór. Albo przyznać że święcenia złożył wbrew woli co oznacza że nie jest kapłanem i powaga kościoła go nie chroni. To znaczy że będzie sądzony zgodnie z prawem danego kraju. Jeśli zaś będzie się upierał że jest kapłanem rozstrzygnie to trybunał św. inkwizycji w sposób opisany wyżej.
Android Android
Android Android:
Co walka z problemem pedofilji w kościele ? / a kiedy w Polsce zacznie się walka z pedofiljom w organizacji świadków jehowych ? ponieważ ten problem u świadków jehowych jest tysiąc razy większy , tak zwani starsi zboru nie uznają PEDOFILJI za przestępstwo ! A samych siebie uważają za władze ! prowadzi to do tego że każdy przypadek pedofilji jest TUSZOWANY I UKRYWANY przez takzwanych starszych jehowych ukrywany przed policją i prokuraturą !!! Ostatnio opublikowano materiały filmowe w internecie ujawniające pedofilje w tej nie bezpiecznej sekcie .
kz888888
kz888888:
Z pedofilią należy walczyć w kościele a z przemocą w rodzinie ponieważ poza tymi strukturami pedofilia i przemoc nie istnieje.
Joannade
Joannade:
Polityka aż kąpie się w morzu brutalności. O zgrozo! Czy subtelna białogłowa wytrzyma w tej watasze wilków? Nie od dziś wiadomo, że kobietki łagodzą obyczaje, a Pani Ogórek robi to w sposób wyśmienity :)   #PaniOgórek   #MagdalenaOgórek   #polityka   #poglądy   #TVPinfo   #politics   #białogłowa  
Raafkus Nowak
Raafkus Nowak:
 gdzie ty kobicino pchasz się do tego bagna mimoza z niej taka trochę
komi655
komi655:
widać jak te czerwone robale niszczące Polską były dostępne w opinii publicznej od dawna, widać z jakich struktur są i byli zapraszani "eksperci". Pani Ogórek jako ekspert wypowiadała się w różnych stacjach TV od dawna i wcale nikt nic nie mówił, że ona z SLD.
Andrzej Kaklewski
Andrzej Kaklewski:
Pisem smierdzi 😂
Oasis Veritatis
Oasis Veritatis:
To jest dopiero skandal! Ale nie ma co sie dziwic po SLD! Dwie baby o kosciele rozmawiaja a jedna glupsza od drugiej, sorry ale pisze prawde. Poepierwsze kobiety zrozumcie, ze Kosciol nie ma za co przepraszac, ale konkretne osoby ktore zrobily zle, a mianowicie konkretni kaplani i po cywilu musza przeproscic ludzi i Kosciol, tak kobietki wlasnie kosciol musza przeprosic, a nie kosciol ma przepraszac. Dlatego Ogorek, ty nie nadajesz sie na polityka! To co nagadalas w tym programie dyskwalifikuje cie na stale ze sceny polityki!
Lloque Capac
Lloque Capac:
Wysokie odszkodowania (od 1 mln PLN wzwyz), a nie jakies przeprosiny i pokuty. Pokute niech sobie wsadzą w tyłek.
belkotttify
belkotttify:
Tragedia z taka kandydatka
sld sprzedalo sie i poleglo na rzecz wegetacji wsrod dogmatycznej prawicy byle tylko istniec...
Nie mam slow
:(
PAJONK__TAJFUNOWY
PAJONK__TAJFUNOWY:
Strategia SLD jest zacna Leszek Miller przecież nie ma szans w wyborach więc wystawil ją czyli konia trojanskiego który rzekomo jest lewicowy a gada językiem prawicy w ten sposób zabiera poparcie Narodowcą i Korwinistą.  Świetna taktyka do tego jest całkiem elokwetna w miare ładna o usposobieniu pierwszej damy, swoim temperamentem i wygórowanym językiem grzebie w butach Komorowskiego i świte PO :}
Ale mimo to głosu na nią nie dam choć SLD to jedyna lewacka partia którą jestem wstanie określić partią gdzie mamy resztki przyzwoitości i roztropności w ruchach politycznych.
Oli Sit
Oli Sit:
DZIWIE SIE DLACZEGO TEJ MĄDREJ INTELIGENTNEJ I PIEKNEJ KOBIETY - PRZESZŁEJ PANI PREZYDENT NIE POKAZUJĄ NIBY POLSKIE MEDIA - BOJĄ SIE. O SWOJĄ D.....PE PO WYBORACH, TAKĄ  KULTURE I  WIADOMOSCI KTÓRE POSIADA P. OGÓREK  TO KOMOROWSKI NIGDY NIE OSIĄGNIE. POLACY CHCECIE BOGATEJ  MĄDREJ ŁADNEJ POLSKI GŁOSUJCIE NA MĄDRĄ ŁADNĄ P. OGOREK KTÓRĄ CHETNIE POSŁUCHAMY I OGLĄDNIEMY W MEDIACH.//// HASŁO: STAWIAMY NA OGÓRKA A NIE NA BURAKA,////
podlasie2012
podlasie2012:
Ładna dupa i ma mój głos.Nie będe głosował na brzydkiego Kaczora i jego piekniutkich chłoptasiów - kochasi ów.
m4n10r
m4n10r:
hehe ale glupiutka, ale przynajmniej jest ładna :D
John Upon
John Upon:
wciąż nie mogę pojąć czemu ona startuje z pozycji lewicy? oglądam i oglądam, i nie wiem co w jej myśleniu nakierowało ją na taką decyzję. brzmi prawicowo, lewicowe wartości są jej obce. co to za dziwna strategia sld i jej oczekiwań. jakby była jakimś kretem w strukturach prawicy.
analizafilmu
analizafilmu:
Komuchy wspierają się laleczką.
Dla mnie, gdyby była ze złota, to mam ją gdzieś. Nikt już nie pamięta, jak Jerzy Urban wypowiadał się elokwentnie, gdy był rzecznikiem rządu komuszego. Zobaczycie, że i Pani Ogórek pokaże swoje prawdziwe oblicze, ale jeszcze nie jest ten czas. Teraz ma zadanie odgrywania mądrej wyważonej damy.
Wpiszcie w YT hasło: urban konferencja prasowa a znajdziecie podobnie elokwentne wypowiedzi. Następnie, wpiszcie w YT hasło: Tygodnik NIE a zobaczycie metamorfozę. Pani ogórek, też musi dojrzeć do okazania swojego prawdziwego oblicza.
Na razie, jako kandydatka na prezydenta, zajęła się pedofilią w kościele, jakby to był jedyny i najważniejszy problem w Polsce.
Nie wszystko dobre co się świeci.