Dr Tomasz Greniuch "Loża Radiowa" (08.11.19)

- Błędy młodości? Raczej burzliwa młodość, z której się w końcu wyrasta. Człowiek dojrzewa, zakłada rodzinę, musi zadbać o stabilizację, podejmuje wymarzoną pracę - tak dr Tomasz Greniuch, od niedawna p.o. naczelnika opolskiej delegatury Instytutu Pamięci Narodowej, mówił w Loży Radiowej o swoich związkach ze środowiskiem radykalnych narodowców.

6 komentarze:

Nick Dead Inside
Nick Dead Inside:
Fajne że radio Opole zaprasza do siebie ludzi, którzy na demonstracjach onr'u, hailowała, jako historyk chyba wie jaki znak okazywał. Bardzo ładnie reprezentujecie siebie.
Piotr Handerek
Piotr Handerek:
Przeszlo polowe mojego zycia spedzilem za granica i zyje za granica i nie rozumiem tych Polakow i nigdy nie zrozumiem ktorzy niektorzy bedac dwa lub kilka zaledwie lat za granica zapominaja jezyka ojczystego . Moja babka ur. sie w USA w 1910 r muj dziadek ze strony ojca jak i ojciec ur. sie w Galicji Austro Wegierskiej gdzie i Ja sie urodzilem i nie mam nazwiska Polskiego jednakze Bylem Jestem i umre Polakiem bez wzgledu na to gdzie zyje. W Polsce natomiast bylo i jest do tej pory tylu ludzi niewdziecznikow ze majac w domu owczarka niemieckiego staralo sie i stara o obywatelstwo Niemieckie zapomonajac o swoich korzeniach. Dla tego min. ta Polska zawsze popadala i popada w klopoty i nie ma szacunku bo jak My sami nie bedziemy sie szanowali to nie mozemy wymagac aby inni Nas szanowali. I taka jest wlasnie Nasza historia a i terazniejszosc nie leprza !?
Wieslaw Szypniewski
Wieslaw Szypniewski:
Ty spanikowany hiteryku ,co za cienias jestes ze nie potrafisz wybakac ze ze nie hajlowales tylko dawales salut jak legionista- ave caesar morituri te salutam - witaj cesarzu idacy na smierc pozdrawiaja cie - hehe zenada
ROWERt
ROWERt:
ścierwoman
Piotr Winter
Piotr Winter:
Dobrze, że Pan Greniuch będzie pełnił funkcję szefa w opolskim IPN. Tacy ludzie mają te zaletę, że nie pozwolą na zakłamywanie polskiej historii.
Joe McCohn
Joe McCohn:
Szacun Tomek za aktywną drogę wierną idei Wielkiej Polski.

Gratulacje i do przodu !