Dr ZBIGNIEW HAŁAT, prezydent RAFAŁ PIECH, dr DARIUSZ GRABOWSKI o PATOLOGIACH samorządu szkolnego

Dr ZBIGNIEW HAŁAT, prezydent RAFAŁ PIECH, dr DARIUSZ GRABOWSKI o PATOLOGIACH samorządu szkolnego. Program MIRANDY PIŁASZEWICZ w tvPolska.pl z cyklu : Co zrobić, żeby zarobić, czyli ekonomia dla młodzieży. Więcej na https://www.tvPolska.pl

87 komentarze:

Teresa Kardel-Karp
Teresa Kardel-Karp:
Panie doktorze Zbigniewie Hałat, bardzo cenię i szanuję Pana za ETYKĘ i jako człowieka. Proszę tylko nie wchodzić do żadnej partii i polityki. PRAWDA TYLKO PRAWDA.
Monika
Monika:
Dziękuję, że o nas walczycie w tych strasznych czasach.
Grażyna Pomorska
Grażyna Pomorska:
Ach jak miło pana widzieć panie doktorze pozdrawiam
Małgorzata M
Małgorzata M:
Martwi mnie to, że w klasach odsyłanych na na zdalnie nauczanie niezaszczypawkowani są zamykani w domach na kwarantannie, a pozostali mogą bez problemu przemieszczać się. Są uczniowie, którzy byli już trzykrotnie poddani kwarantannie a i ich koledzy nie. Jak myślicie, na co decydują się po takich doświadczeniach? Ile dni w miesiącu można być zamkniętym w domu?
Ludwik K
Ludwik K:
PRZEDE WSZYSTKIM URUCHOMIĆ z POWROTEM SZKOŁY ZAWODOWE WE WSZYSTKICH DZIEDZINACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bożenna Jędrzejczak
Bożenna Jędrzejczak:
Jak zwykle wspaniała wypowiedź P. Dr Hałat aż miło posłuchać aż ❤️ rośnie.Szkoda że nie mamy takich polityków.
Lila Smug
Lila Smug:
Rząd świetnie hamuje rozwój młodych ludzi. Im nie zależy, aby młode społeczeństwo samodzielnie myślało.
Krystyna Nikolowa
Krystyna Nikolowa:
Wspaniały przekaz 💯 Dziękuję i pozdrawiam serdecznie wszystkich zainteresowanych 💯
Danuta Kozlowska
Danuta Kozlowska:
Już od najmłodszych lat w klasach początkowych powinno się uczyć dzieci oszczędzania, wymiany towarów,tworzenia umów, wystąpień przed ludźmi. Należało by również zrobić dni tzw otwarte i zapraszać ludzi pracujących w różnych gałęziach gospodarki , np od piekarza, mechanika, ekonomisty, policjanta, dyrektora ect ect. Lekcje pokazowe w każdej grupie dzieci od lat 7 do 15. Na prostych przykładach uczyć gospodarności, oszczędności , wymianie dóbr.
Wieslawa Szkafarak
Wieslawa Szkafarak:
Super przekaz. Dziękuję panowie♥️♥️♥️🇵🇱🇵🇱🇵🇱🌹
Maria 99
Maria 99:
Za każdym razem chwalę i będę chwaliła Pana doktora Hałata w przeciwieństwie do lekarza, który to jak chciałam pomocy/ miałam zakażenie od palca po łokieć/ na SOR-e a miałam już antybiotyk ale nie zatrzymywało się to zakażenie no więc lekarz powiedział" to jest zakażenie ale co , mogę jeszcze pani uciąć tą rękę"
Jan Bezpartyjny
Jan Bezpartyjny:
Dr Hałat to jest to.
Jan Gregor
Jan Gregor:
Znajdujemy się w miejscu w którym presja obecnego rządu M.Morawieckiego wymusza nienaturalne zachowania. Niestety ten rząd nie reprezentuje interesu Polski i Polaków. Jeżeli nic się nie zmieni to możemy się spodziewać postępującej opresji ze strony rządu.
Dariusz H
Dariusz H:
Ja to włączyłem dla Hałata!
Martina Stoessel
Martina Stoessel:
Cudowny pan doktor HAŁAT
Zofia Serafin
Zofia Serafin:
Szkoła dzisiejsza tworzy życiowe kaleki‼️
Anna Lipigórska
Anna Lipigórska:
Oby częściej, oby więcej ❤🍀
Zbigniew Kowalczuk
Zbigniew Kowalczuk:
Jestem za wolnością
Anna Iga
Anna Iga:
Warto pamiętać, że kwarantanna jest traktowana na równi z niezdolnością do pracy, oznacza że jest ona okresem nieskładkowym. Należy pamiętać, aby nie być niemile zaskoczonym przy ubieganiu się w przyszłości o świadczenie emerytalne.😬 obawiam się, że to celowe działanie
FELICITY929
FELICITY929:
Dziękuję za interesującą rozmowe wysłuchałam z zaciekawieniem .Popieram.Dziękuję serdecznie Panom za wspaniałe rady.
Grzegorz Baczyński
Grzegorz Baczyński:
Pani Mirando, dziękuję za pozytywną energię.
Aleks Pe
Aleks Pe:
Dziękuję Panom za wspaniałe informacje i rady. Proszę o więcej takich programów. Pani redaktor dziękuję za zaproszenie tak zacnych gości do programu. Pozdrawiam wszystkich Wolnych i Myślących.
Katarzyna O
Katarzyna O:
A ja w tej debacie o wiele bardziej chciałabym zamiast prezydenta Siemianowic zobaczyć prezydenta Wielunia Pana Pawła Okrasę, to jest dla mnie bohater czasów w jakich żyjemy i jakich potrzebujemy.
marysia
marysia:
Jak młodzi lud, ie w tej obecnej chorej sytuacji mają mieć chęci do jakiegokolwiek dzialania
Jolanta Szymanska
Jolanta Szymanska:
Super inteligentny dr Hałat, z przyjemnością się słucha.
dyduz
dyduz:
No fajnie fajnie, a kiedy wywiad z przedsiębiorcami?
andre van berkel
andre van berkel:
Mądrych, wykształconych warto posłuchać brawo zdrowia miłości I wolności życzę
Aldona Marasek
Aldona Marasek:
Ludobójcy - na stryczek.
E
E:
Takich Polaków chcemy mieć i znać
Alicja Puczyńska
Alicja Puczyńska:
Dopóki nie przeprowadzi się prawdziwej reformy podstawy programowej , to możemy sobie tylko pogadać. Wszędzie pisałam, żeby wprowadzić juz w szkole podstawowej podstawy przedsiębiorczości, ekonomii, bankowości. Uczymy rozwiązywania równań, nierówności, działań na ułamkach zwykłych,.logarytmów i ciągów... W ten sposób nie przygotujemy ludzi do wejścia w życie zawodowe . Uczniowie nie potrafią pisać podań najprostszych, bo uczą się gramatyki , rozbioru zdań. A potem w życiu mają poważne.problemy z.liczeniem pieniędzy, bo płacą kartą, przeważnie rodzice . Pozdrawiam
Tadeusz Kita
Tadeusz Kita:
Pozdrawiam serdecznie pana Doktora
Piccardo
Piccardo:
Może dzieciaki w końcu zaczną się uczyć czegoś pożytecznego, szkoła niestety po za czytaniem, pisaniem i liczeniem to tylko tworzy prymitywy i jakoś nigdy ale to nigdy nie słyszałem aby to pseudo nauczyciele protestowali przeciw zdurniałemu systemowi nauczania, ale jeżeli chcą im coś zabrać lub oni chcą więcej $ to jakoś potrafią protestować, banda nieudaczników.
Ewa Kociubinska
Ewa Kociubinska:
Brak prawdy , to najwieksza choroba na Ziemi , prawdziwa wiedza to wiedza o konsekwencjach czynienia zla .
Radek Gmyrek
Radek Gmyrek:
Pozdrawiam pana Zbigniewa hałata
Erik Gundersen
Erik Gundersen:
Dzisiaj już nie ma prawdziwych z powołania nauczycieli!To sá aktualnie manekiny,które nie potrafiá przekazać rzetelnej wiedzy dla młodzieży.Dzisiaj to nauczyciel cieszy się jak wystawić 50% miernych ocen na koniec roku,co tylko ukazuje w pełni jego ułomność umysłowá 👺
Adam Torpeda
Adam Torpeda:
tak tego słucham i to co panowie mówią to PRL nas tego uczył, była odpowiedzialność społeczna
unangenehm
unangenehm:
Szkoła powinna zostać całkowicie zreformowana. Świadomi rodzice mają już dość pieprzenia głupot, wkładania dzieciom do głów bezużytecznych bzdur i śmieci, dziecko powinno umieć czytać, pisać, mnożyć i dzielić, cała reszta powinna się raczej opierać na wiedzy o życiu w ogólnym tego słowa znaczeniu. Dodatkowo, obowiązek szkolny powinien zostać zlikwidowany. Przecież każdy w miarę ogarnięty wie, że politycy mają w głębokim poważaniu nasze dzieci, chodzi jedynie o wyhodowanie niewolników i kalek życiowych, stąd ten "obowiązek", żeby czasem żadne dziecko się nie wywinęło z "programowania".
Kama S
Kama S:
Aż się wczoraj wzruszyłam jak wiele mlodych osob przystąpiła do ochotniczej straży pożarnej w naszej 3 tysiecznej miejscowosci. Wartosciowe dzieciaki!!!
JB by Design
JB by Design:
Nigdy nie slyszalem p. Halata, musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem, w dzisiejszych czasach to bardzo trudne, pozdrawiam...
Ewa Kociubinska
Ewa Kociubinska:
Dziecko ma byc , ksztalcone zgodnie z talentem od Natury , wspierane w tym przez rodzicow i madrych nauczycieli ...samo powinno miec chec do nauki ,byc samoukiem ...
Czlowiek z Natury ma ciekawosc nauk roznych .
mceliniak
mceliniak:
A tak czekałem na dyskusję...
Bozena makos
Bozena makos:
Super program
Ewa Belkner
Ewa Belkner:
Nie wolno zarabiać na giełdzie na kombinacjach oszustwach
E
E:
Brawo 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 za odwagę 🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Krystyna Polubinski
Krystyna Polubinski:
Powolanie to wartosc zanikajaca ... od pewnego czasu nawet rodzice popychaja dzieci do zawodwow lekarzy lub prawnikow motywujac wybor : "Bedziesz dobrze zarabial, a nie " jesli czujesz powolanie,to bedziesz mogl swoja wiedza sluzyc innym "OBSERWUJE SIE ZATRWAZAJACY ZANIK MORALNOSCI ZAWODOWEJ I OBYWATELSKIEJ I ZANIK ZROZUMIENIA POWINNOSCI I SLUZBY ZAWODOWEJ W TYM DOBYM SENSIE !
bibop79
bibop79:
Niestety idzie to w partię. Szkoda bo dr Hałat straci na tym.
Polka
Polka:
w szkle nie ma miejsca na żadne samorządy ani uczniowskie ani rodzicielskie w formie rady rodziców, w szkole rzadzą dyrektorki dyktatorki, zaczyna się od obsadzania stanowisk w samorządzie uczniowskim i radzie rodziców to są osoby wyraźnie wskazane przed dyrektora - to nie sa teorie to praktyka - zainteresowanym moge wskazać konkretne miejsce i osoby, podejrzewam,że tak jest wszedzie w mniejszym lub większym stopniu
Henryka Andrzejczak
Henryka Andrzejczak:
Zawodówko wróć!!!!!
Anna Saw
Anna Saw:
Teraz jest mało nauczycieli z powołania, tak samo jak lekarzy.
tvPodkarpacie.pl
tvPodkarpacie.pl:
👉 Prosimy o SUBY kanału i polubienie materiałów oraz komentarze 👉👉
george eleminator
george eleminator:
jeszcze troche a nie bedzie czego pokazywac nastepnym pokoleniom
Robert Kalinowski
Robert Kalinowski:
Panie Rafale, proszę zrobić porządek w swoim urzędzie miasta odnośnie "kontrolerek noszenia kagańców". Urząd nie jest własnością pracowników, ale nas wszystkich. Wielki szacunek do Pana za pracę i podejście do wiary i wartości moralnych.
Zofia Porzycka
Zofia Porzycka:
Bóg zapłać i szczęść Boże !
Grazyna Kuropatnicka
Grazyna Kuropatnicka:
Hm dalej nie wiecie w jakim to kierunku zmierza?
mcszary
mcszary:
Piękna pani dziennikarko, jak zaprasza się dwuch panów do rozmowy to nie używa się zwrotu " państwo" tylko "panowie" no chyba że ci panowie są ze sobą jakoś "związani", to wtedy może być "państwo"
Mari Maria
Mari Maria:
👏
mamab b
mamab b:
Troszeczke nie na temat. Panie dokorze czy to prawda ze wlewy z wit.C lecza sepse ale sa zabronione przez procedury medyczne?
Jana Szczupak
Jana Szczupak:
🇵🇱🕊️💌😊
Jolanta Polonia
Jolanta Polonia:
Podanie prezydencie Piech czy to prawda że.pana urzędnicy i służby.scigaja ludzi za maski na terenie miasta Siemianowice !!???? gdyż pytani ludzie niestety mówili o tym a Pan co na to ???!!
Pixi
Pixi:
👍👏
E
E:
Zasiskrybowal wasz kanał Ale Ani jedno powiadomienie mi nie przyszło🇵🇱🆘🆘🆘🆘🆘
Anna Kupidura
Anna Kupidura:
Dziekuje uklon
mirekporaj
mirekporaj:
Jeszcze się Mirinda wyrobi 👍 TYLKO niech ten widelec wypluje bo sztywna jak kołek. Trzymam kciuki i pozdrawiam . Uszy do góry 😁 .
E
E:
Pan Prezydent Piech jako jedyny w Polsce jest tak odważny 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱
TOMASZ LIPIŃSKI
TOMASZ LIPIŃSKI:
👍👍👍
Jarek Rowerek
Jarek Rowerek:
Ta pani wygląda troszkę jak pani, którą bronił Grzegorz Braun przed policją w trakcie strajku przeciwko obostrzeniom.
Spring Park
Spring Park:
🌺
magda ponurkiewicz
magda ponurkiewicz:
Pan Rafal Piech bylby doskonalym prezydentem Polski. Tego Jemu i Nam życzę
pietia07
pietia07:
Nie anty szczepionkowcy tylko szprycosceptycy .,.
Mil
Mil:
ciekawe studio
Stanisław Staszic
Stanisław Staszic:
Pan dr Hałat nie chciał ze mną zrobić wywiadu... ciekawe dlaczego
Reksio Hunt
Reksio Hunt:
Dziecko, nie zdajesz sobie sprawy, co mówisz, i jakie słowo co znaczy. Co to jest samorząd szkolny? To jest samorząd uczniów, nauczycieli, sprzątaczek? Chyba chodzi o samorząd uczniowski, tak? To zastanów się, o czym mówisz. Tragedia jak niska jest świadomość ludzi, przecież od wielu lat w edukacji znany jest termin "samorząd uczniowski".
Jerzy Olszewski
Jerzy Olszewski:
Pogonić polskojęzycznych.....!!!!!!!!!!
Kum Kaplica i Żwirski
Kum Kaplica i Żwirski:
Co zrobić? Spie4dolic za granice. 50 % szans że się uda zarobić więcej jak w Polin w 1 roku pobytu.
Adrian Szlachta
Adrian Szlachta:
Piech pierwszy zamordysta nie wiarygodny człowiek.W urzędach w Rzeszowie nie panuje taka kovidioza jak w Siemianowicach.Polecam obejrzeć interwencje Czujnego
rosjapl.blogspot.com/
rosjapl.blogspot.com/:
Miranda 😍
Aniela G
Aniela G:
Bardzo się rozczarowałam tym, że niektórzy tzw. przeciwnicy zamor-dyzmu covi okazali się tylko ludźmi lansującymi się na tym, w tym pan P.
Jano zydek
Jano zydek:
a ja lubie polskie nie niemieckie
Barb Home
Barb Home:
Miranda, choc mloda jestes, ale madra, w takich jak ty jest przyszlosc Polakow! Widac, ze masz ambicje! Nie wiekiem, ale intelektem jestes mlodzieza z lat 60-tych!
Xxx Xxx
Xxx Xxx:
Konfederacja ♥️
anna kot
anna kot:
Tylko PiS)
Łukasz W.
Łukasz W.:
No i wykończyli dr Hałata...
Piotr Mazanek
Piotr Mazanek:
Glos prowadzacej - do Teatru Lalek dla dzieci.
AQuariuS MS
AQuariuS MS:
NAJPIERW TRZEBA ZMIENIĆ RZĄD i WIELU POLITYKÓW TAK ABY TAM BYLI POLACY u WŁADZY - TO NAJPIERW !!!!! TO FUNDAMENT !!!! Reszta dyskusji jest wtórna, po zmianach. Obecnie to se możecie gadać i gadać !!!
thomaschek75
thomaschek75:
Boże co za durny program
Gosia Gosia
Gosia Gosia:
BRAWO BRAWO BRAWO DLA WAS PANOWIE PRAWI SYNOWIE POLSKIEJ ZIEMI SZACUNEK WIELKI DLA WAS . BOG HONOR OJCZYZNA BUDŹ SIE POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN DOSC PLUCIA NAM NARODOWI POLSKIEMU W TWARZ NA NASZEJ POLSKIEJ PIASTOWEJ ZIEMI KONFEDERACJA JEDYNA NASZA PRAWDZIWA POLSKA PRAWICA POLSKI RZĄD POLSKI PREZYDENT RDZENNY SYN NARODU POLSKIEGO NASZYM RZADEM NASZYM PREZYDENTEM PRAWY POSEŁ GRZEGORZ BRAUN PRZYSZLY PREZYDENT NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ POLSKI TAK NAM NARODOWI POLSKIEMU DOPOMÓŻ PANIE BÓG NASTĄPI CZAS ROZLICZEŃ TYCH RZADZACYCH PROZYDIWSKICH ZAKLAMANYCH PODŁYCH NIKCZEMNYCH CHCIWYCH SPRZEDAJNYCH ZLODZIEJI I MORDERCOW NARÓDU POLSKIEGO TYCH NASZYCH BLISKICH KTÓRZY ODESZLI A WIELU Z NICH MOGLO ŻYĆ A ODESZLI NIE LECZENI BO TELEPORADY BEZ DOSTĘPU DO LEKARZY SZPITALI PRZYCHODNI WYSZCZEPIANI NIEPREZEBADANYMI SZCZEPIONKAMI KTÓRE NAWET NA MYSZACH A DOPIERO NA LUDZIACH I MALYCH POLSKICH DZIECIACH EKSPERYMENTOWAC i ZA WSZYSTKO TO CO NASZE POLSKIE ŚWIĘTE DOPROWADZA DO RUINY BY POTEM ZA BEZCEN ODKUPIĆ PRZEZ BANKSTEROW I OBCE KORPORACJE ZAGRANICZNE TYLKO 11 PRAWYCH SYNOW POLSKIEJ ZIEMI KONFEDERACJA .
Krzysiek Miły
Krzysiek Miły:
Czy nie ma doroslych kobiet, zeby przeprowadzic wywiad a nie kogos kto wyglada na 13 lat.