Druga Połowa - teaser PL (Official Trailer)

https://www.helios.pl
PREMIERA 29 MAJA 2021

Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowopoznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko - kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu – Jarosława Kota – który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan „3 x Z” - i chcąc „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować” Magdzie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji?

„Druga połowa” to tchnąca lekkością i świeżością komedia romantyczna z Cezarym Pazurą („Listy do M. 4”), Maciejem Musiałem („Dzień dobry, kocham Cię!”), Marianną Zydek („Kamerdyner”) i Jackiem Knapem („Miłość jest wszystkim”) w rolach głównych. W tej historii pełnej celnego humoru i zaskakujących zwrotów akcji najważniejsza będzie miłość, która przysporzy bohaterom kłopotów niczym z „Romea i Julii” – na przeszkodzie wielkiego uczucia stanie bowiem ojciec, któremu nie spodoba się kandydat do serca jego córki. W filmie wystąpiła plejada gwiazd, w tym rozpoczynająca aktorską karierę Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Grabowski („Mayday”), Leszek Lichota („Wataha”), Ilona Ostrowska („Narzeczony na niby”), Piotr Rogucki („Gotowi na wszystko. Exterminator”), Rafał Rutkowski („Planeta Singli”), Iwona Bielska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”) i Sławomir Orzechowski („Jak poślubić milionera?”). W produkcji udział wzięli także: gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej Grzegorz Krychowiak, znani komentatorzy i dziennikarze sportowi Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń i Michał Pol oraz wiele innych zaskakujących osób ze świata futbolu. Film wchodzi na ekrany w wyjątkowym czasie - w czerwcu odbędą się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej z udziałem reprezentacji Polski.


#DrugaPolowa #komediaromantyczna #premiery2021

15 komentarze:

kudlari
kudlari:
Tak mi tęskno za kinem ze na tego gniota pójdę... :-)
Jacek Rozwaga
Jacek Rozwaga:
może być dobre ;)) mam nadzieje że uda się obejrzeć już w ten weekend, tak się za kinem stęskniłem...
Kamil Buratowski
Kamil Buratowski:
Już się nie mogę doczekać premiery na pewno się wybiorę na ten film
Mateusz Darlicki
Mateusz Darlicki:
No i juz wiem na jaki film pójdę z wybranką ;-)
Ezz Ezz
Ezz Ezz:
Zauważymy w sieci waszych kin nową część nocy oczyszczenia - The Forever Purge?
Be Real
Be Real:
O bosz cóż to za syf...ale mimo wszystko może się skuszę, tęskniłem za polskim kinem 😂😂
Karol Wiśniewski
Karol Wiśniewski:
Jak człowiek tęsknił za polskim kinem! Dobrze było obejrzeć coś takiego dla odmulenia ;)
Eliza Franuszkiewicz
Eliza Franuszkiewicz:
❤️
May hem
May hem:
Ciekaw jestem czy będą duże kolejki 29 na ten film. Tęskniłem trochę za polskim kinem przez ten czas i chętnie bym obejrzał :P
Ajik 7777777
Ajik 7777777:
A kiedy premiera filmów:
-The End
-Small World
-Magnezja
-Koniec Świata czyli Kogiel Mogiel 4
-Wolka
Stachu Mistrzu
Stachu Mistrzu:
druga polowa MECZU !!!! haha
Karolina Nowak
Karolina Nowak:
Wracamy do kin i na dzień dobry...
Kolejny polski paździoch!
Nie nauczycie się co?
Kamil Tyszka
Kamil Tyszka:
Poproszę o tytuł piosenki
Tomasz Malisz
Tomasz Malisz:
Gówno jakich wiele pośród tego typu, polskich "arcydzieł "....
Phill Arch
Phill Arch:
No "za*ebiście" Krycha się wczoraj spisałeś. Niczego się nie nauczyłeś, ciągle tylko faulujesz i kartki zbierasz.