Endometrioza to poważny wróg kobiety. Zobacz dlaczego! [36,6]

Oglądaj 36,6 w player.pl: https://player.pl/programy-online/366-odcinki,5136
Subskrybuj: http://www.youtube.com/user/tvnpl?sub_confirmation=1
W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć.

Opowiemy, jak łatwo i skutecznie zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia, ale i przez skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobom lub wykryć ją we wczesnym stadium.

W programie pokażemy historie pacjentów, sylwetki nietuzinkowych, zdolnych lekarzy, newsy medyczne, najlepsze placówki, metody, rozwiązania, porady dla pacjentów. W „36,6” każdy znajdzie dla siebie interesujące informacje, porady i wskazówki, dotyczące poruszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie medycyny.

Nowy projekt Ewy Drzyzgi pomoże zadbać o to, co najcenniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich.

4 komentarze:

tvnpl
tvnpl:
Oglądaj 36,6 w player.pl: https://player.pl/programy-online/366-odcinki,5136
Mona Xx xX
Mona Xx xX:
2
Jola Aljakhbir
Jola Aljakhbir:
dawno temu Ewa zaprosila mnie do udzialu w tym programie by rozmawiac o mojej chorobie-endometriozie.Niestety moj wtedy narzeczony stwierdzil ze nie moge isc bo mowiac o tym przyniose wstyd jemu i jego rodzinie.Jak nie trudno sie domyslic dlatego jest bylym.Po 20 latach z endo wyzdrowialam i teraz pomagam innym.Wlasnie zalozylam swoj kanal na youtubie.Juz nigdy nie pozwole by inni decydowali co mam mowic
BertixStudio
BertixStudio:
Ktoś sub za sub