Erotica 2022. Dystopia i film o buncie kobiet

✔ SUBSKRYBUJ mój kanał: https://bit.ly/2QgptUg

Moimi gośćmi są Anna Kazejak i Olga Chajdas, reżyserki filmu "Erotica 2022". To antologia składająca się z pięciu etiud, które oprócz Kazejak i Chajdas wyreżyserowały też Kasia Adamik, Anna Jadowska i Jagoda Szelc. Twórczynie nad scenariuszami pracowały razem z uznanymi polskimi pisarkami: Joanną Bator, Gają Grzegorzewską, Grażyną Plebanek, Iloną Witkowską oraz laureatką Literackiej Nagrody Nobla - Olgą Tokarczuk. Reżyserkami zdradzają szczegóły na temat „Erotiki 2022”.

W rolach głównych oglądamy Małgorzatę Belę, Agatę Buzek, Sarę Celler-Jezierską, Monikę Pikułę oraz Agnieszkę Żulewską.

"Erotica 2022" opowiada historie o kobietach, które próbują się odnaleźć w dystopijnej przyszłości - świecie seksu jako obowiązku, emocjonalnej represji i patriarchalnej dominacji. Film dostępny na platformie Netflix.
______________________
Polub na Facebooku: https://bit.ly/2P5WHpy
Znajdź na Instagramie: https://bit.ly/2P1Do0q
________________________
Prowadzący: Marcin Radomski
Goście: Anna Kazejak, Olga Chajdas
#erotica2022 #netflix # #kinorozmowa

Partnerem KINOrozmowy jest Mazovia Warsaw Film Commission i Mazowiecki Instytut Kultury.

1 komentarze:

Marcinowe Recenzje
Marcinowe Recenzje:
Co prawda filmu nie widziałem, gdyż irlandzki netflix go nie udostępił póki co, muszę przyznać, że słyszałem bardzo różne opinie na jego temat. Od zachwutów, aż po nazwanie filmu badziewiem roku. Oczywiście film obejrzę, bo mam taki "dziwny" zwyczaj nie wypowiadania się na tematy o których nie mam pojęcia, więc póki co napiszę tylko, że ciekawa rozmowa i mnie zachęca do obejrzenia. A czy film jet dobry czy nie, to zdecyduję po obejrzeniu.