Eurowizja 2021. Występ Rafała Brzozowskiego - reakcja widzów

Eurowizja 2021. Występ Rafała Brzozowskiego - reakcja widzów

Powiązane wiadomości:

6 komentarze:

SilversPL
SilversPL:
Z piosenki nic nie da się zrozumieć nie mając przed sobą tekstu
Jusso Kimiru
Jusso Kimiru:
Ta piosenka to jeden wielki dramat
Jolanta Kruszko
Jolanta Kruszko:
Występ Rafała bardzo fajny Utwór wpadający szybko w ucho. Tancerze super. Tylko ta cała eurowizja jakaś nie teges. Do sobotniego finału zakwalifikowali się dużo słabsi piosenkarze od naszego przedstawiciela. To wszystko jakoś brzydko pachnie. I jeszcze te ostatnie ataki na polskie sklepy i Polaków w tej wyuzdanej Holandii
.
Zbigniew Surma
Zbigniew Surma:
Piosenka slaba slabiutka .Natomiast Eurowizja to konkurs piosenki Politycznej niewazne jak spiewaja lecz z jakiego kraju .Dla mnie Edytka Gorniak wygrala idiotyczny konkurs Eurowizji !.Wkoncu niech polska wroci do Sopotu i niech walcza o bursztynowego slowika !
Kazimierz Kraszewski
Kazimierz Kraszewski:
PIOSENKA SŁABA A TANIEC Z DYSKO POLO 😊
penelopa321
penelopa321:
Ja uważam, że występ naszego reprezentanta, Rafała Brzozowskiego był na bardzo przyzwoitym poziomie. Piosenka bardzo rytmiczna, taneczna. Mnie się podobało wszystko. Uważam, że Rafał zrobił swoje i należy mu się za to podziękować, a nie wieszać psy jak to robią wszyscy mądrzy "inaczej". Brawo Rafał i cała drużyno! 💪💪👍👍❤️❤️❤️Daliście radę, wszystko było super i na pewno zasłużyliście na finał. Włoskie rozdarte szarpidruty, to efekt bezmózgiego spoleczeństwa, dzięki któremu wygrali.