Eurowizja Junior 2019 – Ceremonia otwarcia już 18 listopada

Finał Eurowizji Junior odbędzie się w Gliwicach na Śląsku już 24 listopada. Na tydzień przed wydarzeniem będzie miała miejsce uroczysta gala, podczas której Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski oraz executive producer od strony EBU Jon Ola Sand wraz z przedstawicielami miasta oficjalnie powitają 19 delegacji na Śląsku.

W czasie Ceremonii Otwarcia odbędzie się losowanie, podczas którego ustalona zostanie częściowo kolejność występów. Wylosowani zostaną artyści, którzy podczas Finału wystąpią jako pierwsi i ostatni. W ubiegłym roku to właśnie Roksana Węgiel zaśpiewała jako ostatnia podczas konkursu. Polska jako tegoroczny organizator również będzie mogła losować kolejność swojego występu. Które miejsce przypadnie Viki Gabor?

O wyjątkową muzyczną atmosferę podczas Ceremonii Otwarcia zadba Zespół Tańca i Pieśni ŚLĄSK, a w części artystycznej zobaczymy występ zespołu 4 Dreamers. Na scenie pojawi się także zwyciężczyni ubiegłorocznej Eurowizji Junior, Roksana Węgiel. Tym razem młoda artystka wystąpi w nowej roli. Jakiej? Odpowiedź już 18 listopada!

Więcej w TVP VOD:
http://www.vod.tvp.pl

DOŁĄCZ DO NAS:
http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=iTVP

POLECAMY:
Co nowego? https://www.youtube.com/user/itvp/videos?shelf_id=2&view=0&sort=dd

JESTEŚMY TEŻ TUTAJ:

Facebook:
https://www.facebook.com/tvpvod/

Twitter:
https://twitter.com/TVP

Instagram:
https://www.instagram.com/tvp_vod/

INNE NASZE KANAŁY:
The Voice of Poland: https://www.youtube.com/user/VoiceOfPolandTVP
DzieciTVP https://www.youtube.com/user/dziecitvp
PublicystykaTVP https://www.youtube.com/user/publicystykatvp

Powiązane wiadomości: