Expose premiera Mateusza Morawieckiego w Sejmie

Subskrybuj kanał:
https://www.youtube.com/user/onetnews?sub_confirmation=1

Facebook Onet Wiadomości: https://www.facebook.com/OnetWiadomosci/

Aby śledzić więcej informacji, zapraszamy: www.onet.pl

64 komentarze:

Adscea
Adscea:
Śmiechu warte... mówi o państwie pobrobytu, tymczasem pierwsze ustawy to: podatki w górę, brak obiecanych podwyżek dla lekarzy czy nauczycieli, pomocy dla rolników, mafia VAtowska czy SKOKu… po cóż wymieniać dalej.
Fla4mẞo0y
Fla4mẞo0y:
1:19:15 oj Matełko, podpadłeś Jarkowi...
donek taki
donek taki:
Hahahahahahah
Jakub Bauke FotoSpacery360
Jakub Bauke FotoSpacery360:
Retoryka wczesnego PRL-u, przy jednoczesnym braku retoryki. Ciekawe, czy on w ogóle wie co gada i czy w to wierzy. Przerażające.
Peter Peter
Peter Peter:
Mateuszek klamczuszek zapomnial rano wziasc tabletek o nazwie,,wez nie pier.......dol,,😂😂😂
mecenasmars
mecenasmars:
Konfederacja!
Krzysztof k
Krzysztof k:
https://youtu.be/JD2_9t8YzGA
Andrzej Sarniak
Andrzej Sarniak:
Ty bucu
Piotr Rożek
Piotr Rożek:
Do wora dziadzie :)
Lucy Karain
Lucy Karain:
normalność
Anna Kijanka
Anna Kijanka:
Obiecanki, cacanki... Jak wracać do kraju , jak ten kraj dobija podatkami, akcyzami, podwyżkami ??? Czy ma mnie zachęcić to, że jak chcę kupić auto, to muszę zapłacić podatek ( od opodatkowanych już wcześniej pieniędzy)? Czy jak chcę założyć firmę - to jeszcze nic nie zarobię , a już muszę płacić ? itd...itp... Dużo sloganów, o wolności, wartościach... W innych krajach to po takich podwyżkach jakie są - a to jeszcze nie koniec- to ludzie roznieśliby taki rząd w pył... I do tego sterowanie ręczne - zajmą się ruchem drogowym, wychowaniem , bezpieczeństwem, kulturą ...nie da się słuchać...oni wiedzą lepiej. PiS rządzi, PiS radzi, PiS nigdy nas nie zdradzi !
Marcin Tomczak
Marcin Tomczak:
Miną Ziobry mistrzostwo
Karol Makurat
Karol Makurat:
żenada
MNN End
MNN End:
gniot nie Expose
kris klos
kris klos:
POLITYKA to biznes
MaTii MaTii
MaTii MaTii:
Net mi się zawiesza bo mam ustawiony na klamstwa
Karol Pokojski
Karol Pokojski:
A co Ty wiesz o rolnictwie ? Mogę Cię zagiąć w tym aspekcie w w ciągu jednej sekundy. Wara od przekopu. Jeśli chcesz, to za swoje pieniądze i kurdupla, a nie moje i wielu innych obywateli, którzy was nie wspierają.
shrt
shrt:
morawieckiemu podaja fluor XDDDDD
Wieslaw Szawara
Wieslaw Szawara:
Widzicie jak zwalczają Polaków w sejmie,nie dopuszczając ich do głosu.Hanba.Ignorujac posłów konfederacji ignorują 1250000glosujacych na nich rdzennych Polaków .PZPR jest już w sejmie i rządzi Polska.
Oklimatu 1
Oklimatu 1:
NIEKTÓRE SŁOWA TRUDNO PRZEZ GARDŁO PRZECHODZĄ, CO?
Marek Kryściak
Marek Kryściak:
ALE CZARODZIEJ MORAWIECKI PRZESTAŃ KŁAMAĆ
Mario Bross
Mario Bross:
Ale baran czyta wszystko z kartki ja tez moge byc premierem
PointForGriffindor
PointForGriffindor:
ło panie, za 20 lat będziemy chinami przezwyciężając stare zasady ekonomii. Wzrost pkb sfinansujemy z 500+, silna polityka zagraniczna zapewni nam głos na świecie. Tego nie da się wymyślić ;)
Iwona Korol
Iwona Korol:
Boże, błagam wyzwól Naród Polski od tych złych ludzi, karmiących się nienawiścią do nas.
Zahir
Zahir:
Grzesiu Braun mistrz xD
Jaroslaw Czujko
Jaroslaw Czujko:
Ale nos rosnie
Karol Pokojski
Karol Pokojski:
żałosny EXCELOWSKI pajac dla którego jak w banku ważne są cyferki.. Pan kukiełka potrząsany prze kurdupla. W dodatku na sznurku. Nauczył się od tatusia jak należy kłamać i podwujnie naciskać guziczki w sejmie. Stop banksterowi.
Michał Barszczewski
Michał Barszczewski:
Przesłuchałem całe- dużo ogólników i ładnie brzmiące hasełka typu "nadejdzie normalność" , "rodzina najważniejsza " , "solidarność ", "państwo dobrobytu". Do tego praktycznie same obietnice na które będziemy kłaść wszyscy kasę - dla mnie- to jak wyrok sądowy ograniczenia wolności z ust Pana Premiera .
Jakub Nowak
Jakub Nowak:
dochód bezwarunkowy jeszcze i gitarka
Amigdalina
Amigdalina:
Tragedia... mówi o państwie dobrobytu, tymczasem pierwsze ustawy to: podatki w górę, likwidacja 30-ktotności składek ZUS czy brak obiecanych podwyżek dla lekarzy czy nauczycieli. Czekamy na więcej...
[Rara Avis]
[Rara Avis]:
Morawiecki to agent banksterki i wróg Polski. Taki sam mafiozo jak Tusk.
Pogonimy go bo nadstawia d*py amerykańskim Żydom a Polacy cierpią.
Złoto pozwolili Nam sprowadzić tylko dlatego że Morawiecki obiecał agendom bankowym zlikwidować w Polsce obrót gotówkowy. Ucisk w postaci NWO już nadchodzi do Polski. Chip w rękę i Goje będą pod kontrolą https://m.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0tzSbekhS6lXd39SF-j2hboB8B5DiJz0PRMxUGxwmPy3j_kGNIodQ77a0&v=d0mdfJMRX_Y&feature=share
Rafał Pawlak
Rafał Pawlak:
Post PRL dostaje sraczkę. Jak teraz żyć ? 🤣🤣🤣
t f
t f:
Pamietam jako dziecko Gierek dawal takie przemowienia mam wrazenie ze jakby to kopia tamtych przemowien obiecanki cacanki i wyborcy PiS zadowoleni
Anulka
Anulka:
Krytykacze szanowni latwo pisac na kompie, zakandydujcie zaglosujemy i bedzie gitus a nie jakis tak Premierzyna, wymyslcie cos lepszego krytykacze
Pol pl
Pol pl:
Czemu Braun nie chciał odstąpić jaki był powód?
miliard w rozumie
miliard w rozumie:
Obiecanki cacanki, już 4 lata temu miał być kraj dobrobytu :D
Hartmut Piwniczny
Hartmut Piwniczny:
POLSKA+PIS!😛🎄🐴
eddie bigluck
eddie bigluck:
Drodzy rodacy, to kto?
Adam Markowski
Adam Markowski:
Można narzekać, biadolić ale pomysł i strategia to 50 % sukcesu. Obecnej opozycji nawet na to nie stać. Jest odtwórcza, zamknięta. To ludzie, których życie wyprzedziło i nie są w stanie intelektualnie zrozumieć tego co się wokół dzieje. Czasy drobnych maherków, cwaniaczków minęły. Zaczęły się czasy specjalistów o wysokich kompetencjach. Przykład trochę od czapy ale obrazowy : Dlaczego to nie opozycja wydała Wiedźmina ? Bo gdyby Pan Neumann albo Schetyna byli deweloperami to nie siedzieli by w sejmie od 30 lat.
Karol Pokojski
Karol Pokojski:
Nie obrażaj Norwida swoim żałosnym wystąpieniem. Można Ciebie określić Pan Pierdu Pierdu. A jeśli mówisz o podnoszeniu ręki na dzieci, to zacznij od pedofili w w czarnych sukienkach.Dorobiłeś się milionów i nie masz odwagi, aby się przyznać się jak okradłeś naród wspólnie z klechami. Nie życzę sobie, aby klechy żyły na mój i Twój koszt. Nie jestem wg waszej ideologi chrystianizowany. Mam was w d...
Robert Robert
Robert Robert:
Fajnie że rząd tyle wprowadził ale coś nie tak że nadal w Polsce się nie opłaca prowadzić interesów może temu że za mocno tu oszukują jakiś czas temu słyszałem wypowiedz przedsiębiorcy co został oszukany w Polsce i powiedział że pracował w Niemczech i w innych krajach nikt go nie oszukał a w Polsce po pierwszym zleceniu został bankrutem musiał sprzedać sprzęt by popłacać ludziom było jak mniemam w Polsacie albo tvn ale to nic co stało się z ustawą gdzie się podziała a chodzi jak dobrze pamiętam złożona przez K15 a chodzi o Przywrócenie prawa sprzed 1997 roku, umożliwiającego czasowe wyrejestrowanie nieużywanego pojazdu i czasowego zawieszenia OC było jedną z propozycji klubu Kukiz’15, dotyczących użytkowników samochodów. co z tym się stało firmy ubezpieczeniowe zdzierają z nas i dziwi się pan czemu nikt tu nic nie otwiera niech pan zacznie od małych zmian i jak to ludzie zauważą to przy wyborach pokażą wdzięczność a jak nie to zagłosują na panią Kidawę może ona będzie miała odwagę postawić się firmom ubezpieczeniowym i zmieni tak ustawę OC aby była korzystna dla zwykłego Polaka co ma 2 samochody a jeden nie używa a trudno mu sprzedać a na złom zdać za szkoda a płaci i płaci niech pan pomyśli a odnośnie sądów to powiem tak nieudolni sędziowie sprawy ciągną się i ciągną a jak ktoś wygra a jak to jest jakaś sprawa spadkowa to długi nawet nieruchomości czy podatku są znaczne i potem spadkobierca musi po nośić je za ten czas co sprawa się przeciągała a budynki czasem są w stanie do remontu a teraz kto ma ponieść koszty podatku koszt remontu spadkobierca ja jestem za tym by pozywać sędziów za ich nieudolność i obciążać za ich nieudolność niech płacą za swoje decyzje i za tak długu czas ich prowadzenia i jak jeden czy drugi zapłaci koszta podatku nieruchomości pokryje koszta za remont za ten czas co sprawę przeciągał to zobaczył by jak za jego decyzję muszą płacić ludzie i z skąd mają oni na to brać za nie udolność sędziów.
Marek Grabarek
Marek Grabarek:
Najważniejsze ,żeby się uwolnić od zaboru watykańskiego .Niech żyje wolna Polska!!!!!!
Krystyna Griesmann
Krystyna Griesmann:
Brawo i życzę powodzenia amen
MB77 MB77
MB77 MB77:
Cygan oszust i sprzedawczyk a na dodatek bajko pisasz
Małgorzata Miłek
Małgorzata Miłek:
Mam wrazenie jakbym sluchala tow.gierka ciekawe skad pozyczy na te obiecanki kase.
Wieslaw Szawara
Wieslaw Szawara:
Ale jaja wyglada na to ze sejm jest prywatnością bandy czworga.
Orzeł Biały
Orzeł Biały:
Morawiecki Frajerze i Kłamco NIE MOGĘ CIĘ SŁUCHAĆ, bo to co Robisz i to co Mówisz, to jak Papier Toaletowy - wszystko wytrze, Szyby w oknach, żygowiny w bramie i inne !!!
M&P B.
M&P B.:
no cóż czeka nas bida z nędza... wyższe podatki, kwota wolna od podatku najniższa w całej Europie, (nawet Botswana ma większą) ceny w sklepach jak z kosmosu, ceny paliw rosną z dnia na dzień.... służba zdrowia leży i kwiczy.. socjalizm kwitnie jak bez na maj. firmy niszczone są przez pity zusy i różne dziadostwa... sprawiedliwość działa tylko w teorii, bo w praktyce to już gorzej.... te same twarze i klamstwa od 20 lat...
tragedia..... :(
Mirek zamojski
Mirek zamojski:
Mariuszek kłamczuszek
Funkcjonariusz UB
Funkcjonariusz UB:
Piekne obiecanki
Jose Morales
Jose Morales:
Jprdl, Braun zachowuje się jak rozkapryszone dziecko.
marzena sorge
marzena sorge:
to rzad ktory jest na swoim miejscu
UnderDimi
UnderDimi:
Brawo Panie Premierze !!!
Bogdan Szopa
Bogdan Szopa:
Rozumie, ze gdy juz M.Morawiecki wytlumaczyl polskim paozytom jak ma zamiar zapewnic dobrobyt polskim cwaniakom, zlodziejom i nierobom to polskie pasozyty wezma sie za kontynuowanie klamstw o reparacjach za wojne, ktora Polska w 1939r rozpetala. M.Morawiecki nic nie wspomnia, czy cholota z PiS ma zamiar dalej podrzegac do wojny przeciwko Niemcom.
Krystyna Sokołowska
Krystyna Sokołowska:
Brawo pis brawo panie morawiecki jest pan bardzo madrym czlowiekiem I takim czlowiekiem byl pana ojciec szkoda ze nie zyje spokoj jego duszy
mirasfoto
mirasfoto:
Wytrzymałem 15 min. i wole zakończyć słuchania tej propagandy niż rozkurwić swojego kompa...
Jan sebastian
Jan sebastian:
Najlepszy premier od 1939 roku
Andretti
Andretti:
To expose to kleczenie na kolanach w gronie komunistów których wprowadził do Sejmu Schetyna i POKO ,
Zofia Pedersen
Zofia Pedersen:
BRAWO PANIE MATEUSZU MORAWIECKI !!!!!
marzena sorge
marzena sorge:
narzekacie plujecie na Polske wy ktorzy mieszkacie na zachodzie czy jestescie bezpieczni w niemczech
francji szwecji holandi belgi czy we wloszech wy kobiety czy pojdziecie na spacer o 12 z psem czy z partnerem w nocy bez strachu nie wierze
Ssss Ssss
Ssss Ssss:
Brawo. Pierwszy premier co dobrze życzy Polsce i Polakom i chce dla Polaków aby było dobrze. Brawo.
Witek Witkowski
Witek Witkowski:
...braun ty bucu , bez oglady i manier.....ruska swołocz...!!!
Jankan
Jankan:
doslownie klon pinocchio. juz bardziej drewnianym byc nie mozna.
Gina Wagner
Gina Wagner:
Brawo Panie premierze Morawiecki, wielkie dzieki, jak widac postkomuna sra w gacie, za 4 lat tej swolczy nie bedzie w sejmie.