FIZJOMED ACADEMY | GUGUHOPLA I PRZYJACIELE | Od wcześniaka do roczniaka

Zachęcamy do obejrzenia relacji z wyjątkowego dwudniowego szkolenia, które zostało zorganizowane w Fizjomed Academy we współpracy z Guguhopla.

Do poprowadzenia szkolenia skierowanego do osób pracujących z dziećmi zostali zaproszeni przez Guguhoplę, przyjaciele m.in.: położna, logopeda, neurologopeda, osteopata, mama dziewczynki z zespołem Edwardsa.

"Od wcześniaka do roczniaka. Wybrane aspekty terapii karmienia" zostało zorganizowane 21-22.12.2019 w Krakowie.
----

Wszystkie tematy poruszane przez prelegentów dotyczyły dziecka i jego rozwoju. Liczną grupę uczestników tworzyli specjaliści pracujący z dziećmi zainteresowani tematem terapii karmienia.
Szkolenie zostało podzielone na dwa dni i różne bloki tematyczne. Pierwszego dnia uczestnicy mogli posłuchać wystąpień dr Danuty Rup-Kozłowskiej (Certyfikowany Doradca Laktacyjny, położna), mgr Marty Karwot-Pięty (neurologopeda), dr Marzeny Machoś (logopeda, specjalista wczesnej logopedii klinicznej) oraz dr Magdaleny Czajkowskiej (logopeda, neurologopeda kliniczny, fizjoterapeuta dziecięcy). Drugiego i ostatniego dnia swoją wiedzą i doświadczeniem dzielili się: dr n.med. Filip Pięta (osteopata) prowadząc wykład „Maluch z problemami ze ssaniem u osteopaty”, dr Marzena Machoś, dr Magdalena Czajkowska oraz logopeda a prywatnie mama Tosi z Zespołem Edwardsa – mgr Olga Sowa.

----

Ten wyjątkowy projekt miał na celu interdyscyplinarne spojrzenie na dziecko. Z tego względu do programu zaproszeni zostali specjaliści, którzy w swojej pracy spotykają się z wcześniakami i niemowlętami na oddziałach neonatologicznych oraz w gabinetach.----

Zachęcamy do uczestnictwa w pozostałych szkoleniach Fizjomed Academy: www.fizjomedacademy.pl