Góra Żar - Easy Line, DH, A-LINE

Siemanko, tym razem postanowiłem wybrać się na górę Żar. Polecam przyjechać, zaraz po otwarciu wyciągu, bądź po 13, inaczej spotkacie gigantyczne kolejki do kas. Miejscówka zdecydowanie nie jest dla początkujących, easy line to najtrudniejsza "niebieska" trasa. Na DH poradzi sobie każdy kto coś już jeździ po naturalnych trasach + trzeba ogarniać dropy/uskoki. A-LINE dla najbardziej doświadczonych osób w skakaniu, poziomem mocno odstaje od innych beskidzkich tras tego typu.

💥Zapraszam do obserwowania:💥

🔹Facebook: https://www.facebook.com/CyklozaYT/
🔸Instagram: https://www.instagram.com/_cykloza_/


🚲Rower: YT jeffsy al comp 2018 27.5🚲
📷Kamera: GoPro Hero 8 Black📷0:00 Wstęp
0:53 Easy Line
6:03 DH
10:08 AirLine
11:51 Podsumowanie

21 komentarze:

Mark Spencer
Mark Spencer:
Mnie też ta pierwsza trasa zaskoczyła. Nie mam zębów aby wyrazić jak bardzo 😂
Rafał Radosz
Rafał Radosz:
Super relacja i adrenalina nie zapomniana ;)
Lolek
Lolek:
Mega się ogląda te twoje oprowadzenia po bike parkach w Polsce 💥👊 może też byś zaczął nagrywać jakieś swoje przejażdżki takie luźne vlogi czy coś. Tylko daje pomysł ale dalej nagrania zajebiste oby tak dalej 🔥
Faza Rhazz`a
Faza Rhazz`a:
Lubię :) na temat, obiektywnie bez cwaniakowania czego to ja nie polecę :) powiem szczerze że oglądam regularnie a po 11 latach wróciłem na DH i fajnie pooglądać kogoś na podobnym poziomie czyli "czasem polecę a czasem objadę z rozsądku"
Btw. Spotkaliśmy się chyba ostatnio w wpkiw moze spotkamy sie na czymś większym :)
Tomek
Tomek:
Rozsądnie 👍🏻
SENTIALS TALK KREATIVE
SENTIALS TALK KREATIVE:
leci subik dobrze ogadane jak i rozsadnie poprowadzony odcinek
Kuba Jędrzejczyk
Kuba Jędrzejczyk:
10:13 trochę głupotę powiedziałeś
Sahaira jest o wiele bardziej techniczna od a-line na żarze. Na żarze dolatuje się (lub przelatuje)wszystko z łatwością a na sahairze trzeba szybko jechać i mocno się wybijać aby wgl. dolecieć.
KrzykuTV
KrzykuTV:
💪 Spoko film. Subik leci, zapraszam do mnie.
Pozdro.
Szymii FR
Szymii FR:
Mega spoko filmy 👍
Zapraszam do mnie 😉
Miłosz Siek
Miłosz Siek:
Czy dartmoor shine 2015 z przednim i tylnym hamulce oraz amortyzatorem przód 130mm tył 100mm nada sie na żar
Mikołaj Osowski
Mikołaj Osowski:
Pierwszy parking to porażka ! Kawałeczek wyżej to już 10zł za cały dzień. Wagonik jeździ w zależności od ilości ludzi, nie zawsze jest to równo 10 min. Dla przykładu ja uwielbiam Air Line, po latach w XC i długiej przerwie od dwóch kółek tutaj zacząłem uczyć się ostro jeździć - jak Air Line jeszcze nie był przebudowany do obecnej postaci. Fakt - trzeba się przełamać i mieć już trochę umiejętności, potem jazda to sama przyjemność. Lepiej czasem odpuścić, na Żarze jest masa wypadków i to srogich, sam złamałem tu nadgarstek. Osobiście chciałbym więcej tras AirLine np w Szczyrku gdzie są możliwości. Obecne trasy są jak dla mnie za wolne i za mało płynne przez te nawroty i małe bandy - tan tak znalazł się malkontent :D Odcinek spoko, pozdrawiam :)
Maciej Sztozz
Maciej Sztozz:
Byq przyjedź kiedyś na hugon na nowego A LINE bo zrobiliśmy renowacje tej trasy.
Ps. Sztos film i fajnie tłumaczysz te trasy👊👊
BikeTeam Pixel
BikeTeam Pixel:
nice:) sub i łapa w górę jest. Zaprasam na mój kanał
Moonkey47
Moonkey47:
Ej no wszystko git niby, muzyka ciszej i nie zakłóca, obraz żyleta, komentarze tez dobrze napisane, ale jedyne co mi przeszkadza troche to narracja która jest nudna jak flaki z olejem XD juz tłumacze, mianowicie dla mnie rower to życie to taniec to ruch, szczęście i jak tak kurde słucham jak ktoś(Ty) opowiada o tym wszystkim w taki troche monotonny sposób to mam mieszane uczucia. Wydaje się materiał rzetelniejszy, ale również przynudnawy, a to tez ma znaczenie w odbiorze. Mozesz olać moje wypociny, mozesz wziąć pod uwagę, ale na pewno nie przestawaj kręcić 👊👍
Enduro dla początkujących
Enduro dla początkujących:
Uszanowanie, czy Twój rower to firmowa konfiguracja tzn 140 mm skoku amortyzatora z przodu..?
Jacek Falkowski
Jacek Falkowski:
Karnet kosztuje 80zl? To cena samego zjeżdzania czy wlicza się też wyjazd kolejką na górę?
Szymon Rusin
Szymon Rusin:
Jest tam możliwość wypożyczenia roweru?
Krzysztof Mika
Krzysztof Mika:
Podstawową zasadą jeśli chodzi o kolory tras przynajmniej te w Polsce, to to że trasy niebieskie są trasami dla średnio zaawansowanych, czyli dla takich co już coś ogarniają. Jest to uzależnione przede wszystkim od średniego stopnia nachylenia trasy i znajdujących się na niej przeszkód. Trasy łatwe to zielone. Opisy tras np. na ET w Bielsku-Białej wyraźnie te zasady pokazują, warto się z takim opisem zapoznać, nikomu z tego powodu korona z głowy nie spadnie.
Powodzenia 😊.
Sirito
Sirito:
gdzie masz gopro zamontowane ?
Lukasz133724
Lukasz133724:
ktoś może mi powiedzieć czy jakbym chciał w przyszłości pojechać na easy line na sztywnej ramię to czy nie powybijam zębów?
Tomasz Orawczak
Tomasz Orawczak:
Ej mam 11 lat to mnie wpuszcza na easy line?