Gry rodzinne | Oficjalny zwiastun | Netflix

To nie będzie rozgrywka fair play. “Gry rodzinnie” wkrótce na Netflix.

Subskrybuj: https://bit.ly/2vcumsf

Informacje o serwisie Netflix:
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 221 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali, programów i gier mobilnych w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam i zobowiązań.


➡️TWITTER: https://twitter.com/netflixpl
➡️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixpl/
➡️FACEBOOK: https://www.facebook.com/netflixpolska/

Gry rodzinne | Oficjalny zwiastun | Netflix
https://www.youtube.com/NetflixPolskaOfficial

W dniu ślubu pary nad głowami zebranych ciąży widmo katastrofy, kiedy na jaw wychodzi łącząca dwie rodziny sieć kłamstw i tajemnic.

10 komentarze:

Mariusz Cybulski
Mariusz Cybulski:
Czy powstanie drugi sezon wielkie zawody komediowe.
𝕄𝕠𝕟𝕖𝕪 𝕄𝕠𝕟𝕖𝕪
𝕄𝕠𝕟𝕖𝕪 𝕄𝕠𝕟𝕖𝕪:
Boże tylko nie kolejna komedia
Adam Sikora
Adam Sikora:
Nawet przez głowę mi nie przeszło to oglądać po tym zwiastunie. Poziom polskich produkcji dla Polsatu, TVN, a teraz Netflixa (np. Sexify, czy teraz ten wytwór) i obsesja twórców na punkcie seksu, niewierności, itp. redukuje człowieka do miotanego instynktami zwierzęcia. Zawsze się zastanawiam, czy jest tu jakaś głębsza agenda tzn. niszczenie rodziny, czy po prostu twórcy odzwierciedlają w swoim "dziele" to czym żyją i jacy sami są.
Radosław Musiał
Radosław Musiał:
Nic z niego nie rozumiem….tam kazdy z kazdym ta radzina jak i jedna i druga to patola 😂powaznie juz nie pisze ontej lasce co ciul wie czego chce tylko robi to tez z kazdym
Burak Polonya'da
Burak Polonya'da:
Strata czasu 😖😖
Aleksander Witkowski
Aleksander Witkowski:
Gniot lgbt
Kotlet Schabowy
Kotlet Schabowy:
ALE GÓWNOOOO!!!!!!
jan nowak
jan nowak:
Kolejna głupia komedia romantyczna w wersji serialowej. Scenarzystka jest osoba od filmu "To musi być miłość " w którym scenariusz był na poziomie reklamy środków na ból głowy. Producentem jest osoba która dała nam koszmarek pt. "Miłość jest wszystkim" Ci tfurcy wczesniej tworzyli swe dzieła dla TVN oraz Polsatu . A teraz ten sam pseudoprodukt dla Netflixa
ole ole
ole ole:
strata czasu, kazdy z kazdym , zle prowadzona psychologia postaci , denne teksty, nieprzekonujący ten serial a dość czasochłonny, czemu główna bohaterka ma niby takie powodzenie ? taka zwyczajna a jakieś 4 mężczyzn na nią leci bądź leciało w któtkim odstępie czasu bądź w tym samym niemalże i czemu ojciec nienawidzi syna i matka też gdy on tylko próbuje reagować na zdradę i to zaznacza? A siostra głównej bohaterki i jej chłopak ? Też nie widać chemii kompletnie. Pierwszy odcinek powinien być wizytówką serialu i wciągać ,a zmęczył bo nie zdołał uśpić mojej czujności jako widza. Za dużo pytań po jednym odcinku też nie powinno być bo to irytujące.
Kotlet Schabowy
Kotlet Schabowy:
GÓÓÓÓÓÓWNOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!