GW ujawnia zeznania dziewczyny wykorzystywanej przez syna Kurskiego! IDŹ POD PRĄD NA ŻYWO 2020.07.21

Gazeta Wyborcza: Syn Kurskiego molestował 9-latkę. Twierdzą, Kurski wiedział o sprawie już co najmniej 5 lat. Kurski zaprzecza, że wpływał na prokuraturę ale oskarżeniom nie zaprzeczył!
----------
Ogłoszenia 21.07.2020
1. Polecamy Wam wywiad redaktora Ivana Belostenko z Jackiem Posobcem w #IPPTV w wersji anglojęzycznej! Warto podawać dalej, https://www.youtube.com/watch?v=L4F5RZ1b_Sc&t
2. Dziś o 20:30 zapraszamy na wspólne czytanie Biblii z pastorem Pawłem Chojeckim – Dzieje Apostolskie
3. Po programie pomyśl dziś pastora Chojeckiego: Czy chodzisz z Bogiem?

-----------
Jeżeli chcesz, aby nasz program gościł u Ciebie codziennie -
WESPRZYJ NASZĄ TELEWIZJĘ:
http://idzpodprad.pl/wsparcie
Twoje wsparcie jest potrzebne do codziennego nadawania!

Stwórzmy razem nową jakość mediów patriotycznych!

Oglądaj nas na:
http://youtube.com/idzpodpradtv
http://idzpodprad.tv
http://idzpodprad.pl/mp3
tel. 814 669 315, koszt jak za połączenie
http://idzpodprad.fm
http://vimeo.com/idzpodpradtv
http://cda.pl/idzpodprad

KONTAKT: [email protected]
Bądź na bieżąco: http://idzpodprad.pl

Znajdziesz nas również w mediach społecznościowych:
FACEBOOK: https://www.facebook.com/idzpodprad/
TWITTER: https://www.twitter.com/idzpodpradpl,
http://twitter.com/PastorChojecki
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/idzpodprad.tv/

Nasz kanał anglojęzyczny Against the Tide TV
https://www.youtube.com/channel/UC3rpizwjfDEunRQpPQFV9NQ
Facebook/Twitter/Instagram/againsttidetv

24 komentarze:

BlackWidow
BlackWidow:
Prawda jest taka, że w Naszej Polsce nie ma Sprawiedliwości, która by broniła tych co są skrzywdzeni. Wystarczy spojrzec na sprawy też księży pedofilów. A samo podejście pani Marszałek gdy powoływali komisję do spraw pedofilów, mówiło samo za siebie ten smiech to pogarda dla Ofiar..Niestety wiec gdzie sprawiedliwy osąd...Nie ma..
pawel zawadzki
pawel zawadzki:
Widac ze luk kurski to bastion obronny , mocno umocowany od okraglego stolu . Przedmiotem obrony jest katopatokomuna jak mawia pastor Pawel !!!
TOMASUS MAGNUS
TOMASUS MAGNUS:
Nie można się nie zgodzić z panią doktor Kubicką.(Nie wiem czy dobrze nazwisko zapisałem) mówiącą o traktowaniu Vipów i szaraczków w Polsce przez upadającą służbę zdrowia. nieRząd ma własne kliniki full wypas, Polski plebs ma totalne minimum albo i mniej. Także chrońmy się czym się da, nawet jak to się niby wyda nam bez sensu. Zawsze powtarzam swoim przyjaciołom, znajomym, co ci szkodzi założyć maseczkę jak jesteś w sklepie czy na ryneczku. Lepiej nosić, niż się prosić...prawie że nieistniejącej już służby zdrowia o ratunek. Osobiście nie mam dobrego zdania o służbie zdrowia, w kwietniu mama i zmarła w szpitalu w którym nabawiła się zapalenia płuc. Faszerowali mi matulę opiatami bez przyczyny. Tak wynika z karty poszpitalnej. No chyba że przyczyną podawania tych narkotycznych prochów było żeby im "STARA" co chwila dupy nie zawracała i nonstop spała. Jest pewnie masę dobrych lekarzy, ale moja mama trefiła widać na bezdusznych, olewających dobro pacjenta. Jaka jest konkluzja. Oddajesz ukochaną osobę do szpitala z nadzieją że wyjdzie zdrowsza, a wychodzi nogami do przodu w plastikowym worku na zwłoki.
Katarzyna Krawętkowska
Katarzyna Krawętkowska:
U Synka Kurskiego widać płynie błękitna krew pedofilskich elit.
pawel zawadzki
pawel zawadzki:
Credo polskiej polityki - kazde lajdactwo poplaca . Pierwszy punkt patokatokomuny !!!
gregor11ok
gregor11ok:
Pozdro dla Pana Pastora and calego IPP. Dzieki za wasze codzienne programy uswiadamiajace OWCE wciaz ZABLAKANE ktore NIE maja zadnego PASTERZA and sa oglupiane przez PARSZYWA ZMIANE.
Daniel Ł
Daniel Ł:
Bij czerwoną zarazę !
pawel zawadzki
pawel zawadzki:
To co nierzad robi w sprawie chinskiego wirusa to taka wesola tworczosc , bo trzeba cos robic !!!
Wesley Wes
Wesley Wes:
Dziękujemy za program.
pawel zawadzki
pawel zawadzki:
Pastor mial racje ze zegarmistrz bedzie wykorzystywal swoje mistrzowskie umiejetnosci na Ukrainie . Trudno porzucic takie umiejetnosci !!!
MagGaj 39
MagGaj 39:
Zastanawia mnie pewna kwestia, czy rodziców obu stron nie zastanowiło, że 18latek jest tak skory do niańczenia 9letniej dziewczynki.? Młodzież raczej szuka sobie towarzystwa w gronie rówieśników, a jeśli są na wakacjach gdzie nie mają tam znajomych to raczej siedzą wieczorami zamknięci w pokoju z nosem w smartfonie, a "smarków" (przepraszam za kolokwializm , tak to młodzież mówi) , wystrzegają się jak diabeł święconej wody. Rozumiem jakaś zabawa od czasu do czasu....ale bez przesady. Mam syna 16letniego i gdybym kazała mu opiekować się na wakacjach dzieckiem znajomych co dzień, to raczej zabiłby mnie śmiechem i dzwoniłby po ratunek do dziadków co by go zabrali do lokalizacji wolnej od dzieciarni. No ale skoro rodzicom było tak wygodnie i jednym i drugim, bo dziecko zaopiekowane, można biesiadować i mieć spokój.... Jako matka musiałabym się mocno klupnąć w czoło aby uznać za normalne że nastolatek lubi codzienne towarzystwo małolatów. Ani jedna, ani druga matka się nad tym widzę nie zastanowiła. Nawet gdyby uznać że wszystko jest ok to Wstyd by mi było zwalać na dorastającego kawalera dziecko i odwrotnie jako matka nastolatka raczej nie pozwoliłabym na to aby był obciążany każdego dnia towarzystwem dziecięcym....nie mnie oceniać czy winny czy nie , ale jeśli to prawda to powinien zostać srogo ukarany , jeśli zaś to nieprawda to względem drugiej strony rowniez powinny być wyciągnięte konsekwencje karne. Zaś o kregoslupie moralnym p.Jacka po sobotnich wydarzeniach nawet chyba nie warto mówić. Nic mi do ich ślubu, ale jako katoliczka nie zgadzam się na profanowanie takich miejsc jak Łagiewniki. To jest skandal, Himalaje hipokryzji, żenada i obłuda. Niestety KRK poniesie tego konsekwencje, biorąc pod uwagę poruszenie wiernych.
Radzislaw Tomczak
Radzislaw Tomczak:
Jak to wychodzi prawda dlatego zwolnili pedofila bo on wszystko wiedzial o Kurskim
Teresa Motyl lizut
Teresa Motyl lizut:
Co się dzieje z Kościołem w Polsce BRAK SŁÓW
DaRkOnS
DaRkOnS:
Ostatnio macie duże przyrosty w subskrypcjach
super Kasia Kasia
super Kasia Kasia:
No cóż, patologia.
pwjn
pwjn:
Niemcy rzucają w nas kasą jak bumerangiem.
Tomasz Hirsz
Tomasz Hirsz:
Sądy zawiodły to poszła do mediów gdy dorosła...
J W
J W:
Bardzo żywo interesują mnie sprawy Polski i rządzących dlatego z uwagą śledzę te arcy ciekawe programy... ten włączę sobie drugi raz, żeby te sprawy utrwalić. Dziękuję.
Łukasz Wiliński
Łukasz Wiliński:
👍
Artur Mękarski
Artur Mękarski:
Pierwszym sprawdzianem będzie to, czy Zdzisław K. zrobi to, co obiecuje i rzeczywiście pozwie Wyborczą. Myślę, że wątpię
Artur Mękarski
Artur Mękarski:
tak się zastanawiam co gorsze - dziadek z Wehrmachtu czy dziecko pedofil
robert lukasik
robert lukasik:
GW WYROCZNIA PRAWDY !! KONSOMOLSKAJA PRAWDA !
Aniela Weisman
Aniela Weisman:
co za bracia gryzą się jak psy a o ile to prawda ze syn kurskiego to zrobił. wykastrowac
pwjn
pwjn:
Budowa dróg na Ukrainie przez Nowaka to są opowieści dziwnej treści. Wątpię, czy byłby w stanie wydeptać sobie ścieżkę do wygódki za stodołę bo zaraz zgubiłby w trawie zegarek.