Herold z Gothic II czyta Konstytucję - Preambuła [MEKATRON]

Konstytucja jest to akt prawny, określany także jako ustawa zasadnicza, która zazwyczaj ma najwyższą moc prawną w systemie źródeł prawa w państwie. W dzisiejszym materiale Herold z gry Gothic II: Noc Kruka czyta Preambułę do Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 roku.

✔️ Mekatron: https://mechanical-might.com/mekatron/

👉 YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC-k14ex8ofUJzftHUzWOk8w
👉 Facebook: https://www.facebook.com/RedakcjaErudyta/

👉 Blog: https://redakcjaerudyta.blogspot.com/

📚 Bibliografia:
- Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. uchwalona przez Zgromadzenie Narodowe w dniu 2 kwietnia 1997 r., przyjęta przez Naród w referendum konstytucyjnym w dniu 25 maja 1997 r., podpisana przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 16 lipca 1997 r. (https://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm)

🎬 Filmy:
- Gothic II: Noc Kruka (sceny nagrane z gry)

-----------------------------------------------------------------------------------
Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do grafik, zdjęć, obrazów, filmów itp. zawartych w materiałach. Zostały one wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu przedstawienia widzom informacji w prosty i łatwy do zapamiętania sposób, pomagający w odbiorze omawianego tematu. Fragmenty wybranych utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte zgodnie z prawem cytatu (art. 29 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych). W sprawach dotyczących praw autorskich proszę o kontakt pod adresem: [email protected]
-----------------------------------------------------------------------------------

1 komentarze:

MichMach
MichMach:
Na tym kanale masz wszystko. Kosmos, Historię, Gothic i "Wojnę Idei"