„Hotel Paradise 3”. Duże zmiany w show. Klaudia El Dursi mocno zamiesza wśród uczestników|FAKT.PL

Już w najbliższy poniedziałek na antenie TVN7 zadebiutuje trzeci sezon randkowego reality show „Hotel Paradise”. Tym razem single i singielki zostali zamknięci w willi na rajskim Zanzibarze, a im przygodom i romansom niezmiennie przygląda się prowadząca program, Klaudia El Dursi. Tuż przed premierą nowego sezonu połączyliśmy się z piękną Klaudią, by opowiedziała nam o nowej transzy „Hotelu Paradise”. El Dursi zdradziła nam, że w tej edycji ma o wiele większy wpływ na losy uczestników, w odniesieniu do poprzednich dwóch edycji. Co Klaudia miała na myśli? Dowiecie się tego, oglądając nasz materiał wideo.
Subskrybuj kanał!
http://bit.ly/Fakt24SUB

4 komentarze:

Cwelownia Hymon
Cwelownia Hymon:
💉☠️Polecam film o holowni na Cda. Wystarczy wpisać . Hołownia-Agenda 2030 i dowiecie się dlaczego tak namawia do szczepienia 💉☠️chroncie przede wszystkim swoich bliskich !!!
marek zgoda
marek zgoda:
Witam serdecznie wszystkich :) Ciekawi mnie jednak relacja między gatunkowa ??? Czy pani rybka i pan rybka chcieli by poznać bliżej taki gatunek jak człowiek ? Czy w kontakcie z gatunkiem człowiek inne gatunki są bezpieczne ? Czy pan z panią rybką chcieli by się spotkać z ludźmi ? W zasadzie gdzieś wewnątrz głęboko w gatunku ludzkim są tacy , którzy mają współczucie do innych gatunków , tylko ci którzy zniewolili ludzki gatunek zmuszają ludzi do czynienia zła innym gatunkom . Inaczej mówiąc , przestań krzywdzić inne gatunki , bo lepiej mieć przyjaciół niż wrogów dookoła siebie :) :) :) Pani rybka nie zdążyła strawić jeszcze porannego śniadania , a w kontakcie z człowiekiem od razu jej wnętrzności leżą obok siebie , cóż za gościnność ludzka dla gatunku rybnego :(
Aldona Marasek
Aldona Marasek:
Nie ma i nie było żadnej PANDEMII, ani nawet epidemii, bo Z A R A Z Y
brak. Te zdarzające się schorzenia, to sezonowa grypa. Po to rozsiewają
strach, żeby mogli podstępem doprowadzić do przekazania naszych
prywatnych własności i dóbr narodowych, obcym nacjom, za symboliczną
złotówkę. PiS-raelskich zbrodniarzy, trzeba niezwłocznie poddać
depopulacji, dowolną metodą, najlepiej upokarzającą ich i bolesną.
krejzolka zuzolka
krejzolka zuzolka:
Zapraszam wszystkich rodziców :) do subskrybowania mojego kanału :https://youtube.com/channel/UC20KBleLL-s8QXw-PcsD1lg