Ida Nowakowska mówi do syna po angielsku. Dlaczego? | FAKT.PL

Przez lata mieszkała w USA, a jej mąż jest rodowitym Amerykaninem. Dlatego dla Idy Nowakowskiej (31 l.) ważne jest, by synek również mówił tak samo dobrze w języku mamy i taty. W rozmowie z Faktem prowadząca „You Can Dance – Nowa generacja" zdradza, jak uczy malucha. – Jak jestem z mężem, mówię do małego po angielsku. A gdy jestem sama lub z moją mamą, obie mówimy do niego po polsku. Na pewno chcemy z Jackiem, żeby nasz syn władał biegle i polskim, i angielskim, bo tak wygląda nasze życie. Chcemy, żeby znał zarówno kulturę polską, jak i amerykańską. Żeby był sercem w tych obu krajach. Co ciekawe, mój mąż mówi biegle też po chińsku, więc się śmiejemy, że może jeszcze powinniśmy mu chińskie słowa przemycać – żartuje Ida i wyznaje, że już z mężem myślą o dobrej językowej szkole dla synka. – Słyszeliśmy, że do niektórych szkół już teraz trzeba się zapisywać... – dodaje ze śmiechem Ida.
Subskrybuj kanał!
http://bit.ly/Fakt24SUB

Powiązane wiadomości:

11 komentarze:

Bożena Lamboj
Bożena Lamboj:
Myślę że fajnie jak mama mówi po polsku A tata po angielsku i sprawa załatwiona.
Jarosław Chycki
Jarosław Chycki:
Yes. Chcemy jak najlepiej, zroby jaj nsjgorzej.
Grazyna Komanschek
Grazyna Komanschek:
Wspaniale-Ja ,też mówiłam po polsku a jak byliśmy razem z mężem po niemiecku,w szkole doszedł angielski i francuski,córka moja włada wieloma językami -Super P.Ida Nowakowska 💞👍🍀💓Pozdrowienia z Austrii 😍
barton barton
barton barton:
Pani Iduniu gratulujemy synka ! Ma Pani wspaniałych Rodzicow. Tata juz po drugiej stronie teczy , a Mama wspaniala pomaga Pani , ale madra kobieta ,pięknie wychowała córkę !!! Jest Pani szczesciara ! Cieszymy się z Tobą prześliczna, wspaniala Iduniu !!!!!
pdswodia pdswodia
pdswodia pdswodia:
Polskiego jezyka nie zna dobrze ta jankesow sprzataczka!dlatego kłapie o angielskim nauczaniu!
Grazyna Komanschek
Grazyna Komanschek:
Piękna i mądra kobieta💓💞💓
Wieslaw Wieslaw
Wieslaw Wieslaw:
Juz sie sluchac jej nie chce a co dopiero ogladac
B. B.
B. B.:
Chce mi sie rzygac jak patrze na te kobiete! Okropny typ!
loana 0007
loana 0007:
Jaka ona jest nudna..
Alicja Wojciechowska
Alicja Wojciechowska:
To do Anglii wyjedź
Jakub
Jakub:
Badajcie Pismo PANA i czytajcie: Żadnej z tych rzeczy nie brak, żadna z nich nie pozostaje bez drugiej, gdyż usta PANA to nakazały i Jego Duch je zgromadził.