Powiązane wiadomości:

29 komentarze:

Mar Pi
Mar Pi:
Dzięki Iga za piękną grę. Porażka na tym poziomie to cenne doświadczenie, które z pewnością Cię wzmocni i zawojujesz niebawem wielkoszlemowe korty, bo nikt tak nie gra jak Ty.
konotacja
konotacja:
Dzisiaj za dużo błędów, głowa nie dała rady, bo Halep była do ogrania, ale Iga ma masę potencjału i jest bardzo młoda. Będzie dobrze, porażki też są potrzebne.
waldek hamkało
waldek hamkało:
wiem że wygrasz z nią nie raz, głęboko w to wierzę.
Krzysztof Gromadzki
Krzysztof Gromadzki:
Prawdziwy kibic jest ze sportowcem nie tylko wtedy, kiedy wygrywa, ale też wtedy, kiedy przychodzą porażki.
Iga, dziękuję za piękną walkę!
Dzisiaj się nie udało, ale wierzę, że niedługo znowu zostaniesz
Królową 👑 Paryża 🗼! 😃
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów 🏆 🎾 🥇.
Szymon Domański
Szymon Domański:
Szkoda Igi
Reginalt Koralewski
Reginalt Koralewski:
Znowu znależli się wszystkowiedzący debile autorytety tenisa i gdaczą jak kury na grzędzie!- Bravo Iga było dobrze!👍
łukasz franciszek
łukasz franciszek:
Cudowna jest ta Iga ❤️❤️❤️
King Shiba
King Shiba:
Szkoda, zbrakło doświadczenia w kluczowych momentach plus dużo nie wymuszonych błędów
Roman Dudek
Roman Dudek:
Jak nastolatka wygra szlema, to albo pójdzie w tą, albo w tamtą. Mnie się Iga bardzo podoba i jej tenis i chyba będziemy się jeszcze cieszyć nie raz. Z tym Top 1, to niektorzy przesadzaja, ale kto wie..
Marek xyz
Marek xyz:
SPOTKANIE NA TAKIM POZIOMIE ! 1-WSZY SET NIESAMOWITY !..DRUGI..OK JAK NIE IDZIE ...MÓWI SIĘ ODPUSZCZAMY ..STAWIAMY WSZYSTKO NA 3-CI SET..WALCZYŁAŚ IGA..I POKAZAŁAŚ DUŻE UMIEJĘTNOŚCI !..CAŁA KARIERA PRZED TOBĄ !..POWODZENIA !..POZDRAWIAM M
Piotr Kaliszan
Piotr Kaliszan:
Czy tworzący film mógłby się powstrzymać od zdradzania wyniku spotkania już w tytule? Jestem zdegustowany.
besty
besty:
Polcam suplementację dopracować, nie może być tak że w kolejnym meczu z rzędu brakuje energii i trzeba kawę zamawiać, są w Polsce świetni fachowcy-pasjonaci jak np Karol DaCosta, nie pozostaje nic innego jak tyko to wykorzystać. ; )
jaress007
jaress007:
zeby nie bylo tak ze sztab Igi bedzie sie skladal z samych psychologow...widac ze cos szwankuje w tej materii.
Eryk Bąkowski
Eryk Bąkowski:
Iga dzisiaj była gorsza od Halep, ale ja i tak jestem z niej dumny. To był dobry wyrównany mecz. Zabrakło trochę doświadczenia w meczach trzysetowych. To przyjdzie z czasem. Dla mnie ona i tak jest wielka. Iga ma potencjał na numer 1 na świecie w przyszłości. Iga nie martw się. Wygrasz jeszcze kiedyś ponownie turniej wielkoszlemowy. Twoja gra świadczy o tym że zwycięstwo we French Open to nie był przypadek. Trzymaj się i powodzenia na kolejnych turniejach. Jesteś naszą dumą.
Marcin Cześć
Marcin Cześć:
Nie wiem czy idze coś nie dolegało to jest nie prawdopodobne że tak obniżyła poziom gry w drugim secie
Andrzej Wolski
Andrzej Wolski:
Iga Świątek w wymianach była lepsza, niestety gorzej serwowała i to zaważyło. Zadecydowały niuanse.
Polscy kibice mocno wierzą, że następnym turnieju będziesz najlepsza. Powodzenia Iga!
Piotr S
Piotr S:
ten mecz pokazał jedynie że Iga nie zapomniała jak się gra ale dobra forma dopiero ma przyjść ... Ten komentarz powstał już po sukcesie Igi w następnym turnieju - w Adelajdzie. To co zobaczyliśmy w finałowym meczu, a szczególnie w jego drugim secie potwierdza słuszność stwierdzenia iż w AO Iga nie była jeszcze w najlepszej formie (co niech będzie dobrym znakiem przed zbliżającym się RG ! ) Paryż - to jest to! Rafa daje przykład!
Carnefresca
Carnefresca:
Dzięki za wszystkie mecze w tegorocznym AO Iga 👏❤
Jarosław Uziębło
Jarosław Uziębło:
Sama się z niego wybudziła, a i Halep rzadko pomagała śnić dalej. Świątek nie utrzymała poziomu gry w drugim secie i niestety nie obroniła serwisu przy stanie 2:2 w trzecim secie, a wtedy była ostatnia szansa na zwycięstwo w tym meczu.
KowalskyLeon
KowalskyLeon:
Iga przegrała dziś ze sobą, nie z Halep. Nie wiem co się z nią dziś stało. Co rusz zerkała w górę, jakby nie pasowało jej oświetlenie. Było nie było - SAMA ZAWALIŁA TEN MECZ!!!

Nie wiem też po jaką cholerę Iga z jej teamem rozmieniają się na drobne grając miksta z Kubotem.

Ale jest jeden wielki pozytyw. Widać było w tym meczu jak na dłoni, że gdy Iga gra swoją grę, Halep nie ma z nią szans. A jeżeli Halep nie ma szans, to bardzo prawdopodobne, że wiele innych tenisistek nie ma z Igą szans.
Bartek Wojsław
Bartek Wojsław:
Kiedy głowa ma połączenie z ciałem, to Iga gra najlepiej na świecie..jeszcze kilka zwycięskich wielkich szlemów przed nami..dzisiaj trochę nerwów było i nowa sytuacja, bo trzeba było opanować nerwy
weronika orenczak
weronika orenczak:
Dziękuję Iga za to, że dałaś się wszystko, ale tak to bywa w sporcie, że nie zawsze jest tak jak chcemy, dla Ciebie nie tym razem finał AO , ale jesteś świetna i nadejdzie czas że staniesz się królową AO i nie tylko 👍👏
Dziękuję walkę ❤
Aletin
Aletin:
Moja przepowiednia jest taka, że Iga nie zdobędzie żadnego tytułu grając technibre. Jak wróci do prince to powrócą sukcesy i tytuły.
GoldenVoice
GoldenVoice:
Kiedy przeciwniczka nic nie gra a się przegrywa. Ale może to tylko tak wyglądało a zmuszała ją do błędów. Wyglądało to jednak jak niewymuszone. Zbyt nonszalanckie decyzje np. przy 2;2 w 3 secie i cały kort otwarty a tu gorąca głowa i aut. Jak wszystko wchodzi to jest super, ale gdy nie wchodzi trzeba zmienić styl i troszkę porozciągać a nie kończyć za szybko. A może jakaś dolegliwość. Zobaczymy co powie Iga.
Aletin
Aletin:
Wie ktoś na ile Iga Świątek podpisała umowę z technibre? To jest najgorsza rakieta z dostępnych. Zobaczcie ten mecz z simoną z rakietą prince a ten mecz w ao. Różnica siły ogromna oraz precyzji.