Igor Tuleya: działania prokuratury służą ochronie polityków partii rządzącej

- Prokuratura skierowała do tak zwanej Izby Dyscyplinarnej wniosek o wdrożenie zgody na pociągnięcie mnie do odpowiedzialności karnej, czyli o uchylenie immunitetu. Chodzi o… to musimy się cofnąć chyba do grudnia 2016 roku – mówił Tuleya. – Mniej więcej rok później prowadziłem posiedzenie, na którym rozpoznawałem zażalenia kilku posłów opozycji na decyzję prokuratora o umorzeniu śledztwa. To śledztwo dotyczyło właśnie obrad Sejmu. Przyznałem rację, nakazałem kontynuowanie tego śledztwa. Ponadto złożyłem – musiałem jako sąd – zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa fałszywych zeznań przez jakąś tam grupę świadków. I po kolejnych trzech latach, w lutym 2020 roku, prokuratura skierowała wniosek do tak zwanej Izby Dyscyplinarnej.

- Jako sędzia muszę przestrzegać prawa. Gdybym pojawił się przed tak zwaną Izbą Dyscyplinarną, to naruszyłbym to prawo (…) Po pierwsze usankcjonowałbym nielegalną izbę, ponadto sam nie respektowałbym postanowienia TSUE z 8 kwietnia, która zawiesza część przepisów dotyczących izby. A poza tym działania prokuratury są ewidentnie działaniami służącymi ochronie polityków partii rządzącej i po prostu bronią swojego „pryncypała” - mówił Tuleya.

➡ To tylko fragment programu, całość dostępna jest dla subskrybentów na newsweek.pl: https://bit.ly/TomaszLis_060820

#TomaszLis #IgorTuleyaSUBSKRYBUJ kanał
https://www.youtube.com/channel/UCeuZ_VWtK2GBzGzDPF2Xoyg?sub_confirmation=1

30 komentarze:

Jajacek Wiewiór
Jajacek Wiewiór:
Dzieci UB eków
https://www.gazetapolska.pl/17420-jak-tw-justyna-opowiadala-sb-o-tyrmandzie-i-amerykanach-autolustracja-trzaskowskiego-pominela-historie-matki
Dariusz Czajkowski
Dariusz Czajkowski:
Pisda?
Ela a
Ela a:
TULEJA BANDYTO A TY KOMU SŁUŻYMY?
Dariusz Wróblewski
Dariusz Wróblewski:
Romek - Tomek i Atomek - kogo on wam przypomina Tu-leja.
andrzej Kik
andrzej Kik:
Tak szybko sie sypie? przecież jeszcze dobrze nie weszli i nie przetrzepali wam skóry
karolina chojnacka
karolina chojnacka:
Ludzie!!!Wstaliscie dopiero z łóżek?Czy Pisiory???
Mirek G
Mirek G:
Język miłości wyborców PO jak widać kwitnie. Wy po prostu nie możecie zrozumieć ze wasi sędziowie byli na " telefon" a może tak nie było? ?
Marek Wójcik
Marek Wójcik:
tołdi nikołaj jeżow przyszło do redaktóra..........
Adam Zmijewski
Adam Zmijewski:
TULEJA KLAMCO POWIEDZ ILU BANDYTOW WYPOSCILES WYSTARCZ NA CIEBIE SPOJRZEC HIENO
tomasz tusk
tomasz tusk:
Sędzia lufa od RUDEGO 102.
Michalis Mikesz
Michalis Mikesz:
Syn UBecki w niemieckich mediach. Ciekawe czy dla bolszewickiej idei czy za niemieckie euro? Może jedno i drugie? Tak tylko snuje swoje domysły... Przecież to PRAWDZIWY SĘDZIA 😂😂😂😂😂😂
Marcin Klot
Marcin Klot:
Jeden wylew to za mało 😀?!?!?
lakmenik1
lakmenik1:
Postbolszewicki aparat władzy podłej zmiany się sypie. Panie Igorze, jesteśmy z Panem. Za kilka lat będzie Pan jednym z symboli niezłomności w trudnych czasach dojnego autoryraryzmu. Prawo i logika jest po naszej stronie.
Pedo phile Muhammad
Pedo phile Muhammad:
W Wenezueli Maduro tez "zreforował" sady włacznie z SN. Maduro był wstanie przekonac swoich sympatykow ze "reforma" sadu najwyzszego jest niezbedna. Dzieki tym niezbednym reformom, Maduro juz nie musi sie martwic o demokratyczne wybory. Obywatele niestety zapłacili bardzo wysoka cene za te niezbedne reformy. Statystyczny Wenezuelczyk stracił 14kg na wadze ze wzgledu na ostry kryzys gospodarczy, oraz około 3 miliony obywately wyemigrowała zkraju.
Osoby ktore na slepo popieraja PiS oraz ich reformy sadownictwa mogo sie wiele nauczyc na doswiadczeniach Wenezueli.
302sq_kolliber
302sq_kolliber:
O Jezus same pisowskie trolle w komentarzach, tfuu Precz!!
Marcin ek
Marcin ek:
Czas politycznej dyktatury powoli się kończy, przyjdzie czas na rozliczenie dojnej zmiany.
Zdzislaw Adamczewski
Zdzislaw Adamczewski:
Idźcie na wybory z własnym długopisem, żeby nie mogli fałszować
WYPAD 2020
LESZEK wojak
LESZEK wojak:
Każdy raczej już wie czym miała być i jest faktycznie ta pseudo "reforma" wymiaru sprawiedliwości w wykonaniu PiS i dlaczego ta partia zawłaszczyła czyli de facto upolityczniła ten wrażliwy organ państwa.
Polen sind korrupte Schweine
Polen sind korrupte Schweine:
P O L S K A T O G N O J ! (nawet splunac nie warto)
OMNIA Biznes Serwis - Marek Motyka
OMNIA Biznes Serwis - Marek Motyka:
Pisbolszewickie trolle, nie piszcie już bo nikt wam nie wierzy. PiS się skompromitował.
Wyszła na jaw z Was jedynie bolszewia.
Jarosław Augustyniak
Jarosław Augustyniak:
Tuleja dzieciątko resortowe ubeckie
Wiesław Lewczuk
Wiesław Lewczuk:
Igor nie pieprz bez sensu poruszasz się w oparach absurdu kończ wstydu sobie oszczędź oczyścić wymiar sprawiedliwości z postkomunistycznej nomenklatury zakazać działalności politycznej pod rygorem usunięcia z zawodu sądy dla obywateli a nie obywatele dla sądów kasta basta
Andre Ronsch
Andre Ronsch:
Zalecam wysłanie wiadomości e-mail na [email protected] lub wysłanie wiadomości na WhatsApp na +1 (646) 808-0457, jeśli podejrzewasz szczerość partnera i musisz potwierdzić, czy on / ona oszukuje, czy nie. Mogą zhakować WhatsApp, Instagram, Facebook i dowolną inną platformę mediów społecznościowych, klonując swój telefon. Specjalizują się także w innym rodzaju wybranego przez ciebie hacka. Ich usługi są godne zaufania, gwarantowane i niedrogie. Miłego dnia.
ZOFIA ŁODYGOWSKA
ZOFIA ŁODYGOWSKA:
Kurdupel na kaczych łapach mając w swoich plugawych łapach sądownictwo może swobodnie sprawować swoje dyktatorskie rządy .
daniel 8899
daniel 8899:
do Pierdla z skurwysynem Tulejka do pierdla razem z Juszczyszynem !!!!!!!!!!!!
Alina DW
Alina DW:
Dwie ohydne paszcze nadające się tylko i tylko do bicia
marekfru
marekfru:
O pszepraszam .Nie będę słuchał tego żydowskiego bekarta
Dwayne Johnson
Dwayne Johnson:
Tuleja gangster w todze z nadzwyczajnej kasty złodziei nazywa kogoś mafią..A sam ma plecy u gangsterów jak przyznaję 250 tyś zł odszkodowania cynglowi Boguckiemu za to że ma złe warunki w pierdlu..Śmiechu warte😂Ponadto odrzuca sprawę gangsterów z grupy mokotowskiej..No to jak to nazwać..Jak nie mafia-grupa przestępcza..A tuleya śmieć ma u nich plecy na bank.
miłość nienawiść
miłość nienawiść:
Ale Pajacu robisz debili z ludzi .Nie każdy jest debilem . Kolejny upartyjniony dziennikarz . Pfuuu
kwaki 7
kwaki 7:
Żadne instytucje IV Rzeszy Europejskiej nie mają prawa mówić czy Sądy w Polsce i każdym innym kraju IV Rzeszy są legalne. Ale my mamy protokół brytyjski w przeciwieństwie do pozostałych narodów IV Rzeszki.....