Igrzyska Wolności – Klementyna Suchanow, Anne Applebaum, Maria Peszek

Zapraszamy na transmisję z kolejnej edycji Igrzysk Wolności, czyli serii konferencji, wykładów i paneli dyskusyjnych poświęconych wyzwaniom współczesnego świata. Patronem medialnym wydarzenia jest Onet. W piątek 13 listopada o godz. 19.30 będziemy transmitować spotkanie z Klementyną Suchanow, jedną z liderek Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Pół godziny później pokażemy rozmowę z Anne Applebaum, amerykańską dziennikarką i publicystką, laureatką Nagrody Pulitzera. Z kolei o godz. 21 na naszej stronie będzie można obejrzeć spotkanie z piosenkarką i aktorką Marią Peszek. Zapraszamy!

5 komentarze:

Izabela Rzymkowska
Izabela Rzymkowska:
Witam serdecznie i Proszę o Pomoc na Operację w Niemczech pomagam.pl/gnccgm4b będę wdzięczna za każde wsparcie zbiórki lub Udostępnienie w linku zbiórki kosztorys Operacji
Alexander Jabłonowski
Alexander Jabłonowski:
Słuchajcie Polaczki. Przywlokła was tutaj rasa panów na postronkach za szyję. Byłeś i będziesz niewolnikiem. Wierzysz w panów pisma. Czytaj a zrozumiesz. Rasa panów napuszcza was do walki. Legiony nie pytają po co i przeciwko komu. Legiony walczą niszczą zabijają. Pluja na groby pokonanych. Potem zastanawiają się nad przyczyną tych wojen. Nie wiedzą. Modlą się do demona rasy panow.
Zabieraj te księgi demona okrucieństwa i wracaj do Kazachstanu skądżeś przylazl.
I zabierz ze sobą te twoją Niepodległość.
Tu jest Kraj Wolnych Ludzi.
Pogański heretycki gnostycki. Tu są korzenie cywilizacji dobrego człowieka. Korzenie Cywilizacji Człowieka Szlachetnego.
Gościna skończona.
albertox
albertox:
Pytanie. Polska jest w Europie, czy nie ?
Gwoli przypomnienia. Klementyna Suchanow mówi dokładnie to samo, co Ursula von der Leyen. Postulaty Strajku Kobiet to 1:1 oficjalne stanowisko Rady Europy i Unii Europejskiej.
Boleslavs Avdax
Boleslavs Avdax:
Żydowska czarownica, tfu.🤣
IgorCincinnatus
IgorCincinnatus:
Jadowita baba ta jabłkowe drzewo.