Ile wyniesie PŁACA MINIMALNA w 2022 roku?

🙂 Witam wszystkich pasjonatów prawa pracy 💪 🧐 🕵️‍♀️ #HRdetektywi zakończyli już poszukiwania i donoszą o kolejnych nowościach w świecie kadr i płac.
#HR wbrew pozorom kryje w sobie całą masę niespodzianek i tajemnic, dlatego też, odkrywanie go, może być bardzo interesujące.


😉 Jeśli chcesz poznać nowe wiadomości, to koniecznie bądź z nami o godz. 18.00. Być może usłyszysz coś, co Cię zaskoczy i sprawi, że zechcesz pogłębić temat.


00:48 🪕 News 1 ▪️ Dodatkowe 12 dni urlopu
02:05 🪕 News 2 ▪️ Weryfikacja pracowników za pomocą certyfikatów
03:38 🪕 News 3 ▪️ Walka z „szarą strefą”
05:22 🪕 News 4 ▪️ Test przedsiębiorcy powraca?
06:30 🪕 News 5 ▪️ Rozszerzenie definicji pracownika
08:20 🪕 News 6 ▪️ Przedsiębiorcy wolą pracę stacjonarną
09:38 🪕 News 7 ▪️ Kara za niezabezpieczony nośnik danych osobowych
12:00 🪕 News 8 ▪️ Płaca minimalna w 2022 r.
13:28 🪕 News 9 ▪️ Szkolenia/webinary


💁‍♀️ Jeśli chcesz dołączyć do drużyny HR Detektywów, odkryłeś ciekawe HR-owe wiadomości i uważasz, że warto o tym mówić, napisz do nas [email protected]
Daj się poznać czytelnikom mojego bloga!


🔎 Sprawdź czy nic nie umknęło Twojej uwadze!
💻 Czytaj na blogu lub oglądaj na Fanpage'u.

5 komentarze:

Natalia Szats
Natalia Szats:
Dziękuję za Pani pracę!
JJJ LLL
JJJ LLL:
Gratuluję
krzysztof kubista
krzysztof kubista:
Bardzo fajny materiał, polecam jednak zainwestować w lepszy mikrofon kierunkowy, poprawi to na pewno odbiór i zwiększy profesjonalizm materiału. ;)
Krzysztof Domagała
Krzysztof Domagała:
Bardzo dziękuję za cenne informacje.

Uważam, że będzie miała Pani jeszcze lepsze zasięgi gdy:
1- kupi Pani porządny mikrofon, żeby nie było tego beznadziejnego pogłosu. Jest to naprawdę niewielki wydatek, a będzie to zupełnie inny poziom filmów. Zapewniam Panią, że to jest pierwsze, co musi Pani zrobić i to natychmiast, bo marnuje się Pani potencjał.
2- Proszę tak nachalnie nie namawiać do komentowania pomiędzy każdym niusem. Wszyscy dawno już wiedzą, że algorytm za komentarze daje zasięgi no ale dużo oglądających zniechęca takie proszenie się komentarz na siłę. Jak jest dobry materiał, to wystarczy to raz powiedzieć na końcu, ogólnie w odniesieniu do wszystkich materiałów i efekt będzie lepszy.
3- przejścia między niusami są zbyt głośne. Jest to szczególnie irytujące w obecnej formie, gdzie Pani głos nagrywany pewnie przez mikrofon w laptopie brzmi zbyt cicho i z pogłosem pomieszczenia.
4- osobiście wyeliminowałbym w ogóle muzykę z tła, ale to kwestia gustu.

Proszę potraktować powyższe, jako konstruktywną krytykę, bo jak napisałem na wstępie treść bardzo cenna, głos ma Pani też doskonały... tylko potencjał marnuje się szczególnie przez punkt 1 :)
życie za najniższą krajową
życie za najniższą krajową:
Tak wygląda życie w Polsce za najniższą krajową!!! Że człowiek tyra całe dnie i ledwo na życie starcza!!! I często musi w takich warunkach żyć> https://youtu.be/5cKQAYf50fQ