ILONA FELICJAŃSKA: Teraz mogę powiedzieć że właściwie w moim życiu to im gorzej tym lepiej…

Powiązane wiadomości:

9 komentarze:

Jolanta Rewald-Sałata
Jolanta Rewald-Sałata:
Przyznaję, byłam sceptyczna ;) Ale rozmowa bardzo ciekawa . Pani Ilono, życzę zrealizowania pomysłów, może bez celu, by nie zabłądzić. Piękna myśl, bliska mi. Powodzenia. I pomysłów moc.
O rany, Józek !
O rany, Józek !:
Dajcie znać co sądzicie o tej rozmowie!
Katarzyna Mielczarek
Katarzyna Mielczarek:
Bardzo ciekawa rozmowa. Pani Ilona przeszła niesamowity rozwój osobowy. Nałóg to nie wyrok. On uczy, uświadamia nam nasze braki, tęsknoty, alkohol chwilowo usypia traumy. Ale tylko terapia jest w stanie zmienić naszą słabość w siłę, oczyszcza naszą duszę i jest przepustką do nowego, lepszego świata.
pit pl
pit pl:
NAWET MĄŻ MÓWI;;; DUZY
TALENT W TEMACIE 🍦🍦😀
Zośka Nowak
Zośka Nowak:
♥️
yola M.
yola M.:
Fajna kobieta!
jolanta januszewska
jolanta januszewska:
MARIUSZ SZCZYGIELILONYFELICJANSKIELUFTHNSAMALGORZATYWASSERMNMARIANKAYSERJUSTYNYMONIUSZKOJANGRACZYKREGINYANDRZJEWSKIEJLUFTHNASMARIUSZKRAUSSRUSTAJOSEFARTZLAJUGENDAMLUDWKDORNASZPOPADERSKIBEATYKOZIDRKAGLINIRZAGRAZYNYLANGETOMEKGARBRCZYKJOLNTYANTCZAKPAULINBREWINSKAELZBIETYGORCEJMARIUSZCHLADZYNSKIROBERTAKALUZYILONAFELICJANKSZYMONKRZYSIAKLUBGARNIZONOWYMARIOLHENDRSUIKATOYADIMLCZARKADYBALSKIMALGORZATYADACHBOGUSL;WAFALATEKALICJIPONSKOMACIERZYNSTWOTADEUSZATANDERYMIZPOGINIAJOPANNYMAZUGRYPSERAREGINYANDRZJEWSKIWRONKIMIRYGRZYBOWSKIESKALDOWIESYLWIURBANEKZAWOJAHALINYJANUSZEWSKIEANNATOKARSKMICHALNOWAKACGOLEGALKRZYSZTOFAKOPNIMACIERZYNSTWJOANNYBYSTYRZYCKIANNAKOZLOWSKAMARUSZKRASUELWIRADORTYSOSZYNSKIEULNOWOWIKTORAMACIEJEWSKISERYMAZURSKIMARZENYKJKOWEASKIPASLKMICHALAPERSAKURIERCARSKIJULITYMOSZANKILOGISTYKARADKGRASTKIRADEKSLWINYSKIMARIUSZKRAWINDPOLDAGMARYWYSOCZYNSKIESOFAMARIANKAYSERA
JOLA JANUSZEWSKA
JOLA JANUSZEWSKA:
MARCINWITCZAKHALINYJANUSZEWSKIEMACIERZYNSTELZBIETYGORCEJ
JOLA JANUSZEWSKA
JOLA JANUSZEWSKA:
JANCZARTMARZENKOWALSMODELKATERESYKOPISMACIERZYNSTWJAKUBAWIATROWSKIEGO