Jacek Szawioła o sekretach programu GOGGLEBOX, podziemiu fryzjerskim i strzyżeniu ANDRZEJA DUDY

Ktoś, kto chciałby poznać sekrety reality show "Gogglebox. Przed telewizorem", powinien porozmawiać z Jackiem Szawiołą, czyli najbarwniejszą i najbardziej kontrowersyjną z postaci występujących w tym programie. Przy okazji można dowiedzieć się, jak wygląda sytuacja branży fryzjerskiej w "czasach zarazy" i jakimi osobami prywatnie są Andrzej i Agata Duda.

Oto stylista fryzur, który w 2015 r. pojawił się przed kamerami telewizji TTV, z miejsca stając się osobą, którą część Polaków bez pamięci pokochała, natomiast druga znienawidziła.

Dziś ten posiadacz naprawdę ciętego języka opowiada nam, jak powstaje program "Gogglebox" (czy to produkcja naprawdę niereżyserowana?!), kto może odnieść sukces, mierząc się z komentowaniem tego, co pojawia się na ekranie telewizora i czy jest do zajęcie dochodowe.

Nie mogło zabraknąć także wątku dotyczącego świata polityki – przecież we wspominanym już roku 2015 to właśnie Jacek Szawioła był stylistą fryzur Andrzeja Dudy, ubiegającego się o fotel prezydencki.

Przyjrzyjmy się naprawdę uważnie fryzurom naszych polityków, czyli osób, które wprowadziły obostrzenia dotyczące tzw. branży beauty, w efekcie tworząc prężnie działający czarny rynek usług, dzięki którym Polki i Polacy wyglądają pięknie pomimo pandemii koronawirusa.

Program dostępny w formie podcastu:
Spotify: https://spoti.fi/2VD1eFL
Apple Podcasts: http://bit.ly/naTemat_apple
Google Podcasts: http://bit.ly/naTemat_google

Subskrybuj nasz kanał: https://bit.ly/naTemat_subskrybuj