Jak Aion Bank chce zmienić polską bankowość? Gość: Karol Sadaj, country head Aion Bank na Polskę

W cyklu video podcastów 300Gospodarki i Impactu co tydzień zapraszamy ekonomistów, polityków i ekspertów, aby tłumaczyli nam, jak będzie wyglądać „Gospodarka na Nowo”.

Gościem 63. odcinka podcastu był Karol Sadaj, szef polskiego oddziału Aion Banku - startupowego banku założonego m. in. przez Wojciecha Sobieraja, byłego prezesa Alior Banku.

W niezwykle ciekawym wywiadzie z Karolem Sadajem rozmawialiśmy o nadchodzącym otwarciu Aion Banku w Polsce, ich planowanych subskrypcyjnym modelu biznesowym i tym, jakie usługi będą oferowane w ramach subskrypcji.

5 komentarze:

Luis Garcia
Luis Garcia:
Niezbyt przekonująco wypowiada się pan Sadaj.
Darias51
Darias51:
I cyk juz nie ma darmowych kont 🤣🤣🤣 a chciałem tam założyć sobie konto na przyjazdy do pl. Poleciłem ten ban znajomej i juz zamyka konto nie bedzie płaciła 20 zł miesiecnie za nic. Dobdze ze ja zwlekałem i nie otworzyłem tam konta. Dobrze sie zapowiadało ale wyszło jak zwykle.pazernosc nie zna granic. Mieszkam 18 lat w uk. Posiadam aktualnie 2 konta w 2 roznych bankach i nigdy nie zapłaciłem nawet £1 za prowadzenie konta podstwowego.dziekuje za uwage 🤣
Dam Dam
Dam Dam:
4:30 Patrząc wąsko to jednak Revolut również jest bankiem.
marian koniuszko
marian koniuszko:
a jaki jest nr rachunku bankowego czy polski czy zagraniczny ?
Paweł Gluba
Paweł Gluba:
Problem w tym ze wielu ludzi jednak nie placi za rachunek bankowy bo ma do spelnienia jeden prosty warunek i go spelnia jak wplyw wynagrodzenia lub platnosc karta na określoną kwote. Oznacza to tyle ze przez kilkanascie lat nie zdarzylo mi sie zaplacic za kompletnie nic po prostu z konta korzystając. Dlaczego mialbym sie nagle skusić na placenie ryczaltu za funkcje ktorych pewnie nie użyję.