Jan Sarnowski o zmianie ustawy o podatku dochodowym

Popierasz? Udostępnij!
Jan #Sarnowski - wystąpienie z 17 września 2021 r.
Posiedzenie Sejmu RP nr 37

Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw

Przebieg posiedzenia:
https://videoparlament.pl/posiedzenia/posiedzenie-sejmu-rp-nr-37/trzeci-dzien-30

#polityka #polskapolityka #Sejm
Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na https://videoparlament.pl - w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas:
FB: https://www.facebook.com/videoparlamentpl
https://twitter.com/videoparlament

Źródła nagrań:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki naszej działalności pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko. Zapraszamy do subskrypcji i życzymy mądrych wyborów!

4 komentarze:

Bartłomiej
Bartłomiej:
Dobry przegryw
MrArystokles13
MrArystokles13:
Jacy przedsiębiorcy? Podmioty, które chcą wejść na giełdę, podmioty planujące inwestycje w Polsce... Dla nich, zwłaszcza dla wielkich korporacji, ci sobie poradzą. A co z resztą, MŚP, 99% przedsiębiorców w Polsce (97% mikroprzedsiębiorstw, małych 2,2%, średnich 0,7%). Duże - korpo to 0,2%.Proszę nie bredzić, jak koncepcja sprowadza się do zwiększania obciążeń (więcej dla budżetu, nie kosztem korporacji) i komplikacji. To jedno jest proste.
Szef Koksu
Szef Koksu:
Fake news.
louve36
louve36:
Zobacz ile łapek w dół !!!!!! a ilu emerytów którzy mają 6 000 netto STEACĄ !!!!! Za ciężka i długą pracę !!!!!!! Myśl !!!!!!!