Janusz Korwin-Mikke: Koronawirus został rozdmuchany do niesamowitej wielkości przez media

Janusz Korwin-Mikke: "Koronawirus został rozdmuchany do niesamowitej wielkości przez media, a politycy, dzięki temu zastraszeniu ludzi, wzmacniają swoją władzę nad ludźmi. Są urzędnicy, którzy dzięki temu dostają ogromne pieniądze. Cała grupa ludzi się na tym wzbogaciła. Proszę państwa, to jest pretekst, żeby zabrać przede wszystkim pieniądze i wyjść za dobroczyńców ludzkości."

Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Wejdź na https://videoparlament.pl - tylko w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas:
FB: https://www.facebook.com/videoparlamentpl

https://twitter.com/videoparlament

Źródła nagrań:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl

Powiązane wiadomości:

9 komentarze:

Wwdl Wwld
Wwdl Wwld:
👏✌️👑🤗👌
Agata Cieszko
Agata Cieszko:
naczelny medyk Polski się wypowiedział :)
ShadyPL
ShadyPL:
Korwin to wolność Korwin to nadzieja 👑❤️
mona lisa
mona lisa:
Jak jakis niewolnik tego slucha to se wydrapuje oczy bo nie moze w to uwierzyc , te informacje by go jeszcze obudzily nie moze na to pozwolic. uszy dawno obciete kolejny jezyk zeby jeszcze czegos nie powiedzial co nie wolno.
Norman Bates
Norman Bates:
Jestem ciekawy co by Korwin-Mikke mówił, gdyby sam zachorował na COVID-19? Czytałem w internecie, że jego syn zachorował na COVID-19. Posłowie Konfederacji Dziambor i Winnicki również mieli koronawirusa, a dalej pieprzą, że "koronawirus to ściema". Niech się cieszą, że żyją.
Patriot 47
Patriot 47:
konfederacja jest niestety też bardzo zakłamana. Ma sporo mądrych pomysłów ale ma jednocześnie tyle samo idiotycznych pomysłów. Przykład, zniesienie podatków i haraczy dla państwa. Super. Tylko jednocześnie zlikwidowanie ubezpieczenia zdrowotnego. Gdyby zostawić tak jak w USA, że każdy obywatel wykupuje ubezpieczenie zdrowotne według własnych potrzeb to jak najbardziej. Ale skasowanie całkowicie ubezpieczenia i brak obowiązku posiadania i kazanie za wszystko płacić spowodowałoby katastrofę. Ten problem ma USA gdzie nie ma obowiązku ubezpieczenia zdrowotnego i w momencie gdy obywatel choruje, państwo i tak udziela mu pomocy lekarskiej ale niestety traci na to dużo pieniędzy. Wyobraża sobie król korwin że ktoś łamię nogę, nie ma ubezpieczenia bo np. go nie stać jest chwilowo bez pracy i w momencie przyjścia tej osoby do szpitala, lekarz mówi proszę wyjść, nie pomożemy, jest Pan za biedny?
mona lisa
mona lisa:
Jak byla czarna smierc i ludzie zobaczyli ze nic nie dziala to zyli z dnia do dnia i tanczyli i sie bawili bo jutro umrą a nie siedzieli w domu z 500 rolkami podpasek do dupy i oddychali w pampersie.
J 23
J 23:
Klituś bajduś w akcji.Ten wie wszystko najlepiej.A gdzie komunijne ubranko?A ile placimy na Korwina Za jego paplanie?
Marek
Marek:
Kończ Waść, wstydu oszczędź. To już koniec prywatnego biznesu pod nazwą "Konfederacja".
Ale gratuluję kilku dekad.